Zkamenělé dřevo

Uživatelský avatar
jezero
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1079
Registrován: ned 03. led 2010 22:32:45

Re: cihly

Příspěvek od jezero »

Zkamenělých dřev ( araukárií ) jsou u nás plná pole.
Uživatelský avatar
kovkop
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 904
Registrován: úte 20. pro 2011 19:15:06

Re: cihly

Příspěvek od kovkop »

No jak kde :D jinak taky není dřevo jako dřevo, například třetihorní dřeva jsou mnohem vzácnější než ostatní. Jiank prosím admina aby pokec o dřevech přesunul do nového tématu, je škoda otravovat na vláknu o cihlách nějakým šutrózním dřevem :lol: :lol:
Když nemáš podplacené permoníky a skřítky je ti i ten nejlepší detík na hovno
Uživatelský avatar
Pavlis
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 17
Registrován: sob 15. kvě 2010 22:04:41

Zkamenělé dřevo

Příspěvek od Pavlis »

Omlouvám se za vložené fotografie šutrů, ale nové vlákno jsem o nich ještě nenašel. Vkládám tedy fotky sem. Kámen - snad zkamenělé dřevo? Za info děkuju..
Přílohy
PA010242.JPG
PA010246.JPG
PA010248.JPG
PA010243.JPG
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Zkamenělé dřevo

Příspěvek od drak66 »

Hoši,když jsem byl v Hellasu na Lesbosu na dovolený v r 2008,tak jsem tam navštívil zkamenělý les.Chodí se tam jen po vydlážděných cestách,stromy jsou oplocené.ten největší měl přes 8m,asi8,3m,jáuž si to moc nepomatuju,mám tady celý cd z dovolený,no a taky 3 malé kousky skamenělého dřeva,byl to celkem problém,ono jetam toho dost,ale oplocené,u těch chodníků je náhoda něco najít.S námi byl průvodce a na zimu se většina stromů zaváží hlínou,aby netrpěly. ;-)
Uživatelský avatar
kovkop
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 904
Registrován: úte 20. pro 2011 19:15:06

Re: Zkamenělé dřevo

Příspěvek od kovkop »

:clap: Ano je to dřevečko, tváří se jako z Podkrkonoší.
Když nemáš podplacené permoníky a skřítky je ti i ten nejlepší detík na hovno
Uživatelský avatar
Pavlis
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 17
Registrován: sob 15. kvě 2010 22:04:41

Re: Zkamenělé dřevo

Příspěvek od Pavlis »

Děkuju... Nález je ze severozápadu Čech - les...
Uživatelský avatar
jimben
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 5
Registrován: sob 27. říj 2012 18:14:07

Mikulovsko - nějaké další info, stáří ... ??

Příspěvek od jimben »

Obrázek
<p></p>
Obrázek


Díky J
Uživatelský avatar
kovkop
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 904
Registrován: úte 20. pro 2011 19:15:06

Re: Zkamenělé dřevo

Příspěvek od kovkop »

Mrknu do literatury, ale jestli se nepletu jde o miocéní dřeva, v okolí Mušova na polích dosti častá. Ale i tak gratulace.
Když nemáš podplacené permoníky a skřítky je ti i ten nejlepší detík na hovno
Uživatelský avatar
Zlatokop Tom
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 23
Registrován: úte 10. led 2012 20:23:02

Re: Zkamenělé dřevo

Příspěvek od Zlatokop Tom »

Rozřezat,vybrousit vyleštit a je to. ;-)
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

zkamenělý les-lesbos 2008

Příspěvek od drak66 »

no já nevěděl,kam to dát,mám tu nějaký fotky z dovolené na lesbosu,dávám to sem kvůli koikovi,když je přes ty šutry a abych si to uněj vyžehlil :mrgreen: Letadlem lítá,kde kdo a přichází o super zážitky a nádherné panoramata,proto mám rád kombinované zájezdy. když bude zájem dodám další fota,asi tak 1300fotek.
Přílohy
no do italské ancony busem,pak superfastem do Patrasu,z Patrasu do P%ireusu Busem a z Pireusu na lesbos,takové scenérie se ti ukážou
no do italské ancony busem,pak superfastem do Patrasu,z Patrasu do P%ireusu Busem a z Pireusu na lesbos,takové scenérie se ti ukážou
ůdolí,kde se nachází skamenělý les,odkryto pouze pár stromů a oploceno,prakticky je velký problém si vzít kousek na památku,protože chodíš na vyznačených cestách s průvodcemale drak si pár kousků odnes,od největšího,8,3m vysokého kmene.
ůdolí,kde se nachází skamenělý les,odkryto pouze pár stromů a oploceno,prakticky je velký problém si vzít kousek na památku,protože chodíš na vyznačených cestách s průvodcemale drak si pár kousků odnes,od největšího,8,3m vysokého kmene.
Snímek5 3779.jpg
tady nás pustil si ho blejsknout,tak jsem si pár ůlomků vzal.
tady nás pustil si ho blejsknout,tak jsem si pár ůlomků vzal.
Snímek5 3803.jpg
Snímek5 3808.jpg
tady jsou relikvie.no ze spodní řady si můžeš koikec jeden vybrat,kterej ti věnuji na podzim,při vltavínové misi,abys aspon měl nějakou radost,pokud se nezadaří vltavín.
tady jsou relikvie.no ze spodní řady si můžeš koikec jeden vybrat,kterej ti věnuji na podzim,při vltavínové misi,abys aspon měl nějakou radost,pokud se nezadaří vltavín.
lesbos není jen skamenělej les,
lesbos není jen skamenělej les,
nádherné západy slunce,paní draková
nádherné západy slunce,paní draková
a vyplázlej drak
a vyplázlej drak
Snímek5 3793.jpg
Snímek5 3803.jpg
nebo i volně žijící želvy,kláštery,moře,mraky muší atd,je tam ještě panenská příroda.
nebo i volně žijící želvy,kláštery,moře,mraky muší atd,je tam ještě panenská příroda.
nebo bazén
nebo bazén
a pivo,ženy -giros
a pivo,ženy -giros
Odpovědět

Zpět na „Zkameněliny“