Vltavín cena ?

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sberatel
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 18
Registrován: pát 28. lis 2014 15:09:43

Re: Vltavín cena ?

Příspěvek od Sberatel »

ameťák píše:no pokud není štíplej jak říkáš , tak v dnešní době se pohybuje cena vltavínu nad 30g okolo 500 kč-1000 kč za g .Vím že se tu budou lidé ohrazovat ale je mi to jedno .Rozdíl mezi Moravskými a Českými sice je , ale rozhoduje váha a kvalita .Ty některé odřeniny z Moravy které sice maji váhu ale ne skluptulaci nejsou tak hodnotné cca 40 - 100 kč za g . Hezký den Ameťák
Konečně někdo, kdo nežije v roce 1990 a kdo vnímá realitu cen tak jak je. Člověk pokud se v tom pohybuje, může sehnat kameny levněji, ale těch příležitostí je míň a míň. Ceny rostou a to se zkrátka netýká jen benzinu a rohlíků, ale i vltavínů.

Hezký den všem! ;-)
Uživatelský avatar
Sberatel
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 18
Registrován: pát 28. lis 2014 15:09:43

Re: Vltavín cena ?

Příspěvek od Sberatel »

A co kupříkladu tento?
Přílohy
_DSC8792.jpg
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13895
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: Vltavín cena ?

Příspěvek od Koiko »

jj, tento se mě líbí :clap:
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
Sberatel
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 18
Registrován: pát 28. lis 2014 15:09:43

Re: Vltavín cena ?

Příspěvek od Sberatel »

koiko píše:jj, tento se mě líbí :clap:
Ano ano.... Něco málo přes 46 g.
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Vltavín cena ?

Příspěvek od drak66 »

,mele se to tu furt dokola,moravu a jižní čechy nelze ,přeci srovnávat ve skulptaci,tvaru,složení atd,ale aspon já nevím o nikom,kdo ti nechá moravský vltavín za 40k /g,třeba na brus :violin: Jinak vltavínů je plná prdel,mám tu 5ks jihočeskejch od netolic,celková váha 4,5g a dal jsem za ně celkem 65 kaček,poštovný bylo skoro dražší :D , jasně,je to otázka,trhu-pokud někdo je ochoten ty love vysolit,tak proč ne,třeba i 5000 za gram,já tomu fandím a nikomu nezávidím a nikoho nezrazuji,jen podotýkám,že já osobně bych za gram vltavínu o kterém vím pochybně,nebo musím věřit majiteli,z jaké je lokality ,rok sběru,což je pro,mně velmi důležité.Bez těchto ůdajů ,toto sklíčko pro mne nemá cenu,ani pětikačky. :whistle: ,šmelinářů je mraky a nikomu nevěřím,jen tomu co si najdu sám.Takže,asi tak.Dnes ti tu skulptaci na poškozeným vltavínu naleptají a nepoznáš nic.Nikoho v jeho sběratelském ůsilí nezrazuji,je to pouze,jen má filozofie.
Odpovědět

Zpět na „Minerály“