N - Byl by zájem o starožitné hodiny ?

soukromá inzerce.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pampalini
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 4
Registrován: sob 12. bře 2011 9:54:30

N - Byl by zájem o starožitné hodiny ?

Příspěvek od Pampalini »

Sbírám dlouhá léta hodiny, teď přemýšlím, že sbírku rozprodám. Jedná se vesměs o pérové hodiny tzv. altdeutsch, tedy vyřezávané, mám i jedny vystavené na aukru v této době, ale nejde o vyřezávané hodiny , jde o hodiny z 30 tých let, ale jsou zajimavé kvůli firmě, která je vyrobila, více na Aukru pokud si chcete najít , tak si na Aukru dejte najít uživatele a napište flanca1. Jinak prodal bych asi troje vyřezávané hodiny , funkční se smaltovaným ciferníkem a musel by být osobní odběr (šumpersko) , protože poštou nechci zasílat kvůli poškození poštou, mohl bych je bez problémů na Aukru prodat, ale i když jsem měl v popisu aukce, že poštou nezasílám, tak jsem musel pořád odpovídat na maily a vysvětlovat, že poštou nechci zasílat a to mě nebaví , tak i vy pokud projevíte zájem, tak mě ušetřte těchto dotazů !!! Jsem nový uživatel a ještě se v tomto foru neorientuji, tak prosím o shovívavost a vůbec nevím, jestli se tento můj příspěvek zde zobrazí. Info 736 21 28 54 flanca@seznam.cz
Uživatelský avatar
Pampalini
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 4
Registrován: sob 12. bře 2011 9:54:30

Re: Byl by zájem o starožitné hodiny ?

Příspěvek od Pampalini »

Vidím, že se příspěvek zobrazil, proto jsem si dodal odvahy a ještě doplním :D, ty hodiny z 30 tých let jsou pérové a vzadu jsou dochované celkem dobře papírové štítky firmy MAUTHE, jde o stylizovanou orlici držící v kruhu písmena, takže jde o výrobek nac. německa a pravděpodobně o hodiny, které se použivaly v kancelářích a úřadovnách státních institucí, jsou plně v chodu. Jinak Fa. Mauthe je Mercedes mezi výrobci hodin v Německu co se týče kvality strojů a Fa. Junghans a Kienzle, kteří jsou více známy jsou Trabanty mezi těmito výrobci, jde o firmy, které vyráběly hodiny jako na běžícím pásu....MAUTHE má v Německu i své speciální muzeum, což zjistíte na GOOGLE, když si zadáte MAUTHE UHR a jsou ceněny. Jinak dotaz na mazáky tohodle fora, je zde sekce, která se týká hodin ? Já nic nenašel, ale třeba musím víc hledat :D Zatím ahoj holky a kluci sběratelský :D
Uživatelský avatar
Slater
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2251
Registrován: pát 25. pro 2009 10:22:55
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Byl by zájem o starožitné hodiny ?

Příspěvek od Slater »

Ahoj, není důvod proč by se příspěvek nemohl zobrazit, toto je fórum o sbírání, takže i kdyby jsi sbíral kondomy tak zde můžeš prezentovat svou sbírku :) Doufám že se toho někdo nechytnete :lol:

A teď k věci, na sbírky malých rozměrů tu máme sekci Sběratelství - Ostatní = http://www.sbirani.cz/viewforum.php?f=9
Pokud by se jednalo o více témat a příspěvků mohu vytvořit vlastní sekci která by se týkala hodin. Ale takové sekce vytvářím v případě že se namnoží témata daného oboru, nebo pokud se najde někdo kdo bude toto téma zásobovat příspěvky, on se pak vždy někdo přidá.
Uživatelský avatar
Pampalini
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 4
Registrován: sob 12. bře 2011 9:54:30

Re: Byl by zájem o starožitné hodiny ?

Příspěvek od Pampalini »

Děkuji za uvedení do tohoto fora :D Pokud by byl zájem, což už díky tomuto foru byl, tak foto hodin zašlu mailem , ale opravdu jen a jen osobní odběr v Rudě nad Moravou (šumpersko), ještě jednou mail flanca@seznam.cz, tel. 736 21 28 54, zatím vás všechny srdečně zdravím :D
Odpovědět

Zpět na „Inzerce“