K - detektor

soukromá inzerce.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mira2011
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1
Registrován: pát 20. kvě 2011 12:19:29

K - detektor

Příspěvek od Mira2011 »

Koupím detektor Garret Ace 150 - 250 , nebo nějaký podobný detektor pro začátečníka :-)
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: K - detektor

Příspěvek od drak66 »

tak si ho kup,nebo já mám teknetiks a zvonijou na vše,je to tam mazaně napsaný,že stejně budeš kopat každou zátku,či alobal, pokud chceš něco kopnout,protože pod ironem,nebo alum,zase bývají i zlaté a stříbrné předměty atd.stejně se nadřeš jako pes-je to o štěstí. 1000kopů na 1 co potěší a to musíš najít dobrou lokalitu. ;) Je to o zábavě.ještě dodám,mraky lidí ohrnuje nos nad komunistickými mincemi,já je radši kopnu,než hřebík a ruzné relikvie,tipu alobalu a zátek,které zvoní pod 5 centem ,nebo dime-deseticent.A pokud to vše diskriminuješ,tak zase přicházíš o zajímavé věci,třeba dnešní platné mince,jelikož jsou železné a jiné.Celkově to vše dám do jedné lajny-kopat vše a doufat v zázrak :roll:takže na detektoru vůbec nezáleží!!!
Uživatelský avatar
kabido
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 3186
Registrován: pát 01. dub 2011 6:46:44
Bydliště: Třebíč

Re: K - detektor

Příspěvek od kabido »

měl jsem zkušenosti z 250 pro začátek stačí ale je dost nepřesný co se týká přesného určení místa předmětu kopal jsem tak díry cca 30cm a stejně jsem někdy minul ale hlásil pěkně takže na začátek újde
XP DEUS a GARRETT pro-pointer bez něho to nejde
Uživatelský avatar
drdla2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 12
Registrován: ned 06. bře 2011 7:59:24

Re: K - detektor

Příspěvek od drdla2 »

Měl bych ace 250 na prodej, kdybys měl zajem ozvi se. drdla5@seznam.cz
Uživatelský avatar
lesni.muz
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 16
Registrován: ned 07. srp 2011 9:29:53

Re: K - detektor

Příspěvek od lesni.muz »

mám nový garret ace 250 starý 5 měsícu 5x v terénu mám ho už k ničemu mužu prodat
Odpovědět

Zpět na „Inzerce“