DVD

soukromá inzerce.
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13898
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: DVD

Příspěvek od Koiko »

msf píše:Koiko, Ty ignorante vědění:). Václav Cílek, nestor a populizátor krásy a historie české krajiny!!!
Původně geolog, dneska jeden z mála lidí, kteří přemýšlí o krajině v velmi širokých souvislostech. Autor mnoha super knížek, které opravdu otvírají oči všem, kteří chtějí vidět souvislosti klimatologie, historie a dneška.
Pak taky natočil pro ČT pár věcí, ale ty jsou spíš populární:))
Jednoznačně doporučuji, stokrát zajímavější než ten herec Munzar...
Jak jsem napsal níže, ano, neznám a stydím se :oops: . Tady nejde o Munzara, ale o to okolo - to, o čem tam vypráví. On má jen naučenej text a já se chci o krajině dozvědět více.
Na netu jsem na žádné Cílkovi naučné, nebo jiné videa nenarazil. Pokud máš, hoď mě do SZ odkaz, třeba mě to trkne a budu to znát.
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
msf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1454
Registrován: pon 17. kvě 2010 19:45:46

Re: DVD

Příspěvek od msf »

Tele: je to vzdělanec, ne internetový blb:)
Uživatelský avatar
milda
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 859
Registrován: stř 28. zář 2011 21:29:35

Re: DVD

Příspěvek od milda »

Některé pořady V.Cílka v ČT lze shlédnout zde:
http://www.ceskatelevize.cz/lide/vaclav-cilek/
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13898
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: DVD

Příspěvek od Koiko »

jo, mildo to jsem potřeboval - mrknu, názvy vypadají zajímavě, dík
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13898
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: DVD

Příspěvek od Koiko »

A už vím o koho jde - koukal jsem na Podzemní Čechy a Mizející místa domova - znám, jen jsem nevěděl o koho jde.
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: DVD

Příspěvek od drak66 »

Já bych z Cilka jako nedělal nějakýho boha,Měl pořady v čt myslím na dvojce a dost dobré,z hlediska odborného,sahajících,až do detailů.Větžšině lidí,ale toto nic neřeknea mnozí jeho řeči považují v uvozovkách za bláboly.Mně osobně jako laikovi se Munzar mooc líbí.Pěkně udělané a ke každé věci užitečné informace s jeho dobrým hlasem a srozumitelným vysvětlením,pro nás obyčejné lidi.Já mu dávám jedničku podtrženou :violin: !!!.Cilkovi tak 1mínus,jelikož jeho odborné výrazy mraky lidí nezná a na to celkem nikdo není zvědavej!!pokud chci obecné informace tak munzar je v těch seriálech jako herec a informátor suprovej.Nesrovnávám s Cilkem jako odborníkem,ale co je lepší pro pro obyčejné lidi? :violin:Ješte i ten Viktor Preiss.to má vymakaný a pohladí to na duši. :whistle: :whistle:
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: DVD

Příspěvek od drak66 »

Pazour60 píše:Beru to ve vztahu k naší komunitě, my nejsme "obyčejní lidi", my jsme blázni z pohledu obyčejných lidi :D ;-)
podívej,každej je svým koníčkem pro někoho blázen :D cilek je z brna,tak je ti možná blízkej,ale nijak nevyčnívá
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13898
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: DVD

Příspěvek od Koiko »

Vrátím se zpět k tématu - nemáte někdo ty Toulky českou minulostí v MP3 ??? Česká spořitelna je dávala jako bonusy.
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: DVD

Příspěvek od drak66 »

nemám,toho je,já spíš to moje okolí.mám tu na dvd fotky staré Třebíče-super,tam vidíš co kde a jak se změnilo a co zbylo,kde by se dalo hledat,nebo Jihlavku,před dalešickou přehradou,nádherné trampské chatové osady,mlýny atd,než to zatopili.
Uživatelský avatar
msf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1454
Registrován: pon 17. kvě 2010 19:45:46

Re: DVD

Příspěvek od msf »

Koiko, já jsme tak před deseti lety kupoval Toulky na CD , v autě jsem to měl rád. Pokud to najdu, uděláme to stejnou cestou jako včera. Ale musím to převést do MP3 a to je pro mě problém ( tento formát nepoužívám ), tak to musím dát někomu v práci jako bojový úkol. Pokud to najdu:), nejsem si jistý, že jsem to někomu nedal an block.
Jinak mám všech deset dílů jako knihy.
Pokud umíš dělt s podcastem, tak jsem si na sichr jistý, že www ČR najdeš spoustu dílů. Pak ale stojí za to zvážit Paměť národa, velmi dobré a jako podcast super. Každý týden hodina dobré historie.
Odpovědět

Zpět na „Inzerce“