Návrh - srovnání fór

máte problémy, otázky či návrhy týkající se těchto stránek? Něco se vám zde líbí nebo naopak nelíbí? Napište zde.
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13895
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: Návrh - srovnání fór

Příspěvek od Koiko »

jiri127 píše:DW je Detektorweb ;) :D
díky za info :shock:
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
jezero
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1079
Registrován: ned 03. led 2010 22:32:45

Re: Návrh - srovnání fór

Příspěvek od jezero »

No a já zase chci fórum na knoflíky a plomby. Rozdělení na materiál, použití a dataci. Nevím jak by to zde za chvíli vypadalo. A to nepočítám to, že o kdejaké minci je řada knih i stránek na webech, ale o knoflíkach a plombach nikde nic není. Kdyby se ještě někdo přidal s rozdělením nábojů a zbraní, tak nevím kam by se to všechno vešlo.
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13895
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: Návrh - srovnání fór

Příspěvek od Koiko »

V odkazech je nahoře je link http://www.knopfsammler.de/main_index.html na knoflíky pro hledání. Ale já si myslím, že přeci není problém rubriky typu numismatika,DW,knoflíky, zbraně,....
každá tato rubrika by mohla mít své subfora dle návrhů příspěvatelů, oni vědí, jak podle čeho vyhledávají,zda se orientují dle data,nebo materialu....
To přeci záleží na adminovi, jaké má představy o svém vzhledu webu,nemyslel jsem to nijak zle, jen jsem chtěl, aby byl přehled.
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
Slater
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2251
Registrován: pát 25. pro 2009 10:22:55
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh - srovnání fór

Příspěvek od Slater »

Není problém udělat fórum i pro knoflíky a příslušné podsekce, v knoflíkách se nevyznám tak nemám představu jak by to mělo vypadat.

V případě mnoha rozdělení by se mohlo vytvořit pro knoflíky, mince.. samostatné fórum jako je na hlavní stránce Hlavní, sběratelství ... - ale o tom se nyní bavit nemusíme, jelikož tu tolik příspěvků na takové rozdělení není.

S přibývajícími příspěvky se může rozdělovat víc.

Takže pokud máte někdo požadavky, napište mi jak by jste si to představovali a můžu to vytvořit. Popřípadě prodiskutujeme.

Například Knoflíky bych rozdělil podle použití a v každém použití na období. Měli by být napsaný pravidla jako v numismatice které by se měli trošku dodržovat, například uvádět výrobce a materiál.
Poku někdo výrobce neví napíše pouze "Výrobce: " a nechá prázdné, když někdo výrobce určí může pak moderátor nebo já dopsat do příspěvku k danému knoflíku toho výrobce.

Plomby by se taky mohly vytvořit a klidně i rozdělení (drážní, mlynské... ) ale většina lidí si je sama neurčí tudíž by se muselo vytvořit asi i fórum identifikace, a pak by moderátor musel určenou plombu přesunout do příslušné sekce.

Myslím že by to mohlo fungovat, jen je potřeba tomu dát nějaký řád .
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13895
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: Návrh - srovnání fór

Příspěvek od Koiko »

k tomuto se asi vyjádří jezero, protože tomuto tématu rozumí, ale také myslím, že by to šlo....
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13895
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: Návrh - srovnání fór

Příspěvek od Koiko »

4 slater - pod numismatiku - notafilie - tu rozdělit na evropa,amerika,afrika, asie,austrálie a stř východ,rusko a bývalé státy sssr.
Mohu nasypat skoro celý svět :lol: - samozřejmě v mém stylu obrázků..
Jen si nejsem jistý, zda přes ten obrázek nemá být nějaký přetisk :o . Toto jsem totiž řešil na svém webu, kde jsem je měl bez přetisku a radši jsem ty webovky zrušil. :!: Jsou tam totiž i platné bankovky....
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13895
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: Návrh - srovnání fór

Příspěvek od Koiko »

malá ukázka
EVROPA.jpg
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
Slater
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2251
Registrován: pát 25. pro 2009 10:22:55
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh - srovnání fór

Příspěvek od Slater »

Viděl jsem že jsi to řešil. Ale nevidím z jakého důvodu by jsi nemohl mít scan nebo fotku bankovky :idea:
přeci jí nekopíruješ. a pokud jde o znak jsou na to programy. Něco bych ti našel, hodilo by ti to třeba přes roh bankovky "koiko", cokoliv by sis nastavil. možná to umí i běžné editory obrázků
Uživatelský avatar
jezero
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1079
Registrován: ned 03. led 2010 22:32:45

Re: Návrh - srovnání fór

Příspěvek od jezero »

Já si myslím, že by se nemělo moc přehánět. U knoflíků bohatě stačí jen knoflíky a u plomb plomby. Stejně to nikdo jiný zařadit neumí. Na jiných webech to tak je a funguje to celkem dobře.
Uživatelský avatar
Panzer1
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 765
Registrován: ned 03. led 2010 0:00:47
Bydliště: Silesia,Klein Ellgoth

Re: Návrh - srovnání fór

Příspěvek od Panzer1 »

U těch knoflíku a plomb to bude určitě stačit.
SURGET ALIQUANDO NOSTRIS EX OSSIBUS ULTOR
Člen SILESIA HUNTERS
Odpovědět

Zpět na „Návrhy, dotazy a kritika“