Rada začátečníkovi

Other - meetings, detectors, ...
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Rada začátečníkovi

Příspěvek od drak66 »

dobrej,tessoro taky,ale musíš si to vyskoušet co ti sedí,já to nebudu tu mlet pořád dokola.
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Rada začátečníkovi

Příspěvek od drak66 »

na rozjezd to je celkem jedno co si pořídíš,dál,už podle uvážení,jestli to vůbec má cenu :D
Uživatelský avatar
Tele
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1764
Registrován: úte 06. lis 2012 22:00:16

Re: Rada začátečníkovi

Příspěvek od Tele »

na laciný digitál se vykašli, vezmi analog nad 5 tisíc - tesoro, C.Scopa, XP a budeš spokojený :clap: stejně kopeš podle tónu a ne čísla na displeji :whistle:
Uživatelský avatar
drachir1
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 715
Registrován: pát 29. led 2010 9:53:28

Re: Rada začátečníkovi

Příspěvek od drachir1 »

Začátek jsem přeskočil, taky jsem začínal ACE 250 ...
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Rada začátečníkovi

Příspěvek od drak66 »

Tele píše:na laciný digitál se vykašli, vezmi analog nad 5 tisíc - tesoro, C.Scopa, XP a budeš spokojený :clap: stejně kopeš podle tónu a ne čísla na displeji :whistle:
jasně, číslo na displeji,ani nepomuže,je prostě signál a záleží na tobě,jak se k němu zachováš-kopat ho nemusíš. ;-) ,já ho sjedu do kříže,pak to nemá cenu a pokud hlásí 7 palců,tak nekopu,většinou tam je radlice ab bordel.To jsou jen rady a nikomu to nevnucuji
Uživatelský avatar
Petr B.
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 47
Registrován: pát 17. led 2014 22:08:58
Bydliště: Bärn, Stadt

Re: Rada začátečníkovi

Příspěvek od Petr B. »

Zatím děkuji za názory, říkáte lokalitu ? naprosto úžasnou a 40-ti kilometrovou :D , jsem z Mor.Berouna, takže gen.Laudoun mi leží za barákem, ale to není to co hledám, jdu po válečných relikviích z druhé války všeho druhu, opavsko mám taky skoro za barákem, potřebuju něco na rozjezd, než se chytnu a zjistím co je potřeba vyvrtat ze země a co tam nechat, proto jsem založil toto téma. Nejaký učitel by se kolem dubna hodil :?:
Uživatelský avatar
krokohot
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 7
Registrován: stř 22. led 2014 17:38:15

Re: Rada začátečníkovi

Příspěvek od krokohot »

Již tady ten detík byl zmiňován já bych šel do GM 18 Khz. sám vlastním Armand Prospektor ,a druhý MASTER VI oba polské již 5 let a na jaro jdu do té GM 4 - 18Khz
šahin
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1071
Registrován: sob 16. dub 2011 20:48:31

Re: Rada začátečníkovi

Příspěvek od šahin »

Petr B. píše:Zatím děkuji za názory, říkáte lokalitu ? naprosto úžasnou a 40-ti kilometrovou :D , jsem z Mor.Berouna, takže gen.Laudoun mi leží za barákem, ale to není to co hledám, jdu po válečných relikviích z druhé války všeho druhu, opavsko mám taky skoro za barákem, potřebuju něco na rozjezd, než se chytnu a zjistím co je potřeba vyvrtat ze země a co tam nechat, proto jsem založil toto téma. Nejaký učitel by se kolem dubna hodil :?:
:lol: :lol: :lol: Ty beťár! Myslím, že určite sa niekto ponúkne v SZ! :lol: :lol: :lol: :lol:
Pokiaľ dýcham, dúfam. Rutus Argo, Rutus Optima, Minelab Pro Find 25
Člen SILESIA HUNTERS
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13895
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: Rada začátečníkovi

Příspěvek od Koiko »

šahin píše:
Petr B. píše:Zatím děkuji za názory, říkáte lokalitu ? naprosto úžasnou a 40-ti kilometrovou :D , jsem z Mor.Berouna, takže gen.Laudoun mi leží za barákem, ale to není to co hledám, jdu po válečných relikviích z druhé války všeho druhu, opavsko mám taky skoro za barákem, potřebuju něco na rozjezd, než se chytnu a zjistím co je potřeba vyvrtat ze země a co tam nechat, proto jsem založil toto téma. Nejaký učitel by se kolem dubna hodil :?:
:lol: :lol: :lol: Ty beťár! Myslím, že určite sa niekto ponúkne v SZ! :lol: :lol: :lol: :lol:
už ne... jsou vypnuté :mrgreen:
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Rada začátečníkovi

Příspěvek od drak66 »

Petr B. píše:Zatím děkuji za názory, říkáte lokalitu ? naprosto úžasnou a 40-ti kilometrovou :D , jsem z Mor.Berouna, takže gen.Laudoun mi leží za barákem, ale to není to co hledám, jdu po válečných relikviích z druhé války všeho druhu, opavsko mám taky skoro za barákem, potřebuju něco na rozjezd, než se chytnu a zjistím co je potřeba vyvrtat ze země a co tam nechat, proto jsem založil toto téma. Nejaký učitel by se kolem dubna hodil :?:
válku ti veme každej s.áč,je to většinou,železo,nebo hliník,nic slavnýho nepotřebuješ. ;-) a lokalita?pokud je tak slavná,tak,tam jistě nebudeš první a budeš pouze paběrkovat.Cenová relace se mi zdá rozumná,pokud tě to nechytne. ;-)
Odpovědět

Zpět na „Ostatní - srazy, detektory, ...“