Rada začátečníkovi

Other - meetings, detectors, ...
Uživatelský avatar
Petr B.
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 47
Registrován: pát 17. led 2014 22:08:58
Bydliště: Bärn, Stadt

Re: Rada začátečníkovi

Příspěvek od Petr B. »

tak mám vyřešeno, většina obhajujete analog, tak jsem si našel c.scope cs1, snad se mi bude dařit, díky všen za názory a připomínky, ten učitel by se mi fakt hodil !!! :D
Uživatelský avatar
kacuro
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: sob 28. srp 2010 5:15:58

Re: Rada začátečníkovi

Příspěvek od kacuro »

Petr B. píše: ... jdu po válečných relikviích z druhé války všeho druhu, ...
Tos měl ale začít tak před 20 lety :lol: Dneska už se jen paběrkuje a k tomu ještě 80% z těch paběrků je po smrti ....
Uživatelský avatar
kyl
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1032
Registrován: ned 25. lis 2012 16:51:32
Bydliště: Znojemsko

Re: Rada začátečníkovi

Příspěvek od kyl »

Tak to máš pravdu že toho válečného šrotu už moc není,taky se v zemi ukládal jen pár let na rotdíl od jiných věcí.
Uživatelský avatar
hrajnoha
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2
Registrován: stř 01. led 2014 17:49:50

Re: Rada začátečníkovi

Příspěvek od hrajnoha »

myslím, že stále je toho v zemi dosť, tak ako sa nedajú v mori vychytať všetky ryby, nedajú sa ani huby všetky v lese vyzbierať, tak sa nedá ani všetko zo zemi za tie stáročia uložené vykopať. môj názor
Uživatelský avatar
kacuro
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: sob 28. srp 2010 5:15:58

Re: Rada začátečníkovi

Příspěvek od kacuro »

hrajnoha píše:myslím, že stále je toho v zemi dosť, tak ako sa nedajú v mori vychytať všetky ryby, nedajú sa ani huby všetky v lese vyzbierať, tak sa nedá ani všetko zo zemi za tie stáročia uložené vykopať. môj názor
Tos dal ale špatný příklad, protože ryby i houby se rozmnožují, zatímco válečné věci už jen a pouze ubývají, takže každý den, který ještě nemáš detektor, je toho v zemi stále méně a méně ... A hlavně, i pokud náhodou něco najdeš, bývá to dost často již sežrané morem či oxidací, polámané, zkrátka v nesbírkovém stavu ...
Naposledy upravil(a) kacuro dne čtv 30. led 2014 16:24:34, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Rada začátečníkovi

Příspěvek od drak66 »

kacuro-pravdu máš,nevyrostou,,to samý vltavíny,ale je to o mnoha aspektech,mám jednu lokalitu x krát prochozenou,ale vždy něco najdu,záleží na počasí,pokud je po dešti,tak super,jak je půda vyprahlá,je to horší a je rozdíl jaro,nebo podzim,detík mi bere pokaždý jinak. ;-) Až takovej odborník nejsem,ale nejraděj chodím za mokra a jsou lepší ůspěchy.Záleží kam zrovna tím detíkem hrábneš,byl jsem na jedný louce snad 150krát a kousek od kamenu,kde nechávám věci jsem kopnul tu stokorunu 700 let z Jihlavy,a to je koláč kterej jen tak nepřejdeš,bohužel,až po 151 :D,prostě musíš chodit a chodit,pořád to skoušet a nenechat se odradit,pokud máš takovou lokalitu,kde se bojovalo,nebo byl pohyb,jistě něco pěknýho najdeš,ona vybraná lokalita neexistuje,chce to -trpělivost a snahu a chodit :whistle: a taky se vypořádat s tím bordelem co kopneš ,než na něco slušnýho narazíš,někteří tam ty sračky nechají na místě a ani nezahrábnou díru,to snad víš,že se nedělá a je to špatně,pěkně,vše dát do původního stavu a bordel odnést sebou :violin:
Uživatelský avatar
Petr B.
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 47
Registrován: pát 17. led 2014 22:08:58
Bydliště: Bärn, Stadt

Re: Rada začátečníkovi

Příspěvek od Petr B. »

tak vážení přátelé, už je doma,teď mě už čeká jen to nejhorší..... , přiznat se ženě :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
jkmineral
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2459
Registrován: ned 05. pro 2010 13:50:38

Re: Rada začátečníkovi

Příspěvek od jkmineral »

:lol: :lol: :lol:
Mor na všechny hledače, kromě mne :)
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13895
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: Rada začátečníkovi

Příspěvek od Koiko »

:doh: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol:
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
zero
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 291
Registrován: ned 24. led 2010 0:05:33
Bydliště: Třebíč

Re: Rada začátečníkovi

Příspěvek od zero »

:lol: Přeji úspěšný boj :lol:
A vítej do klubu. Ať se ti daří. ZERO
Je to o tom relaxu.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní - srazy, detektory, ...“