Veřejná sbírka "Vozík pro Vláďu"

Other - meetings, detectors, ...
Uživatelský avatar
Tonys
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 16
Registrován: stř 24. dub 2013 11:23:56

Veřejná sbírka "Vozík pro Vláďu"

Příspěvek od Tonys »

Vážení přátelé,
spolek HHP Hledači historie Pardubicko oznamuje konání veřejné sbírky za účelem zakoupení invalidního vozíku přizpůsobeného do terénu, či zakoupení invalidního vozíku vhodného do terénu vyrobeného na zakázku pro našeho kolegu a hlavně přítele Vláďu Obořila.
Sbírka bude prováděna na území ČR od 30.9.2015 do 30.3.2016, formou :
-shromažďováním příspěvků na bankovním účtu
č. 115-0986990257/0100 u Komerční banky, a.s. pobočka Holice v Čechách
Odkaz na detail účtu - http://www.kb.cz
Do zprávy pro příjemce napište prosím vaše jméno, či nick pro zveřejnění. Účet je transparentní, tudíž uvidíte jak sbírka pokračuje a jak je s vybranými peněžitými příspěvky nakládáno.
Uvítáme od vás jakoukoliv mediální podporu. Připomínky, nápady či pomoc s realizací terénního vozíku.
Ke zřízení sbírky nás vedlo Vláďovo odhodlání, vůle a touha po poznávání minulosti. Budeme moc rádi, když se nám pomocí sbírky na terénní vozík podaří přiblížit mu jeho sen "volného pohybu".

Podle výše vybraných prostředků se zvolí typ vozíku, který bude nejvíce splňovat Vláďovy požadavky.
Za finanční příspěvky děkuje HHP&Vláďa
"V roce 1997, to mi bylo 19 let, jsem měl úraz páteře, který mě upoutal na invalidní vozík. Ale neviděl jsem v tom žádnou velkou překážku. Začal jsem hrát aktivně sledgehockey. To je hokej pro hendikepované, který se hraje v sedě. Hrál jsem za Zlín, Olomouc, Kolín a Pardubice. Asi před 4 roky jsem prodělal plicní embolii, takže jsem ze zdravotních důvodů musel ukončit hraní. Přemýšlel jsem co dál. Nechtělo se mi stále sedět doma. Zkusil jsem ještě hrát basketbal, ale to mě moc neoslovilo. Již delší dobu jsem však uvažoval o tom, že si pořídím detektor kovu. Jen odvaha pustit se do hledání s detektorem a čas byly proti mě. Najednou jsem toho času měl spostu. Koupil jsem si Detektor kovu PROFI GC1013. Hrozná zkušenost, ale pro začátek dobré. Zjistil jsem, že to s detektorem do jisté míry po polích a lesích zvládnu.
Hledám tak, že jednou rukou motám kolem u vozíku a v druhé ruce mám detektor. Mezi nohama si držím rýček a na opěrce vozíku mám zaháknutou dohledávačku. Když mám odezvu, tak slezu z vozíku, vykopu nález, pak zahrabu díru, vylezu na vozík a jedu dál. Při hledání mě nejvíce baví to napětí před odhalením nálezu." Vláďa
Více informací o průběhu sbírky budeme zveřejňovat na http://www.hledaci-historie-pardubicko.wbs.cz
Facebook : https://www.facebook.com/groups/1624496421144355/
Naposledy upravil(a) Tonys dne čtv 01. říj 2015 0:39:09, celkem upraveno 1 x.
Předseda HHP Hledači historie Pardubicko . Xp Deus/Garrett Pro - Pointer
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Veřejná sbírka "Vozík pro Vláďu"

Příspěvek od drak66 »

no Vladimíre.ikdyž jsme se tu jednou spálili a museli jsme uznat názory některých kolegů,že veškerá charita je na p.ču,tak ti kilo pošlu,protože ,jak čtu ten tvůj šílený příběh,tak smekám a klaním se,až k zemi.Já totiž moh dopadnout,také tak nějak při mé otevřené zlomenině spodiny lebeční/v embrietě :roll: /.Bohužel musím uznat rčení,že ožralej má štěstí,takže jsem vyvázl jen se ztrátou,čichu,chuti a 35procent sluchu.Je to ,už 8 let a zaplat panbůh,že to takto dopadlo.Během týdne ho tam máš :violin:
Naposledy upravil(a) Koiko dne stř 30. zář 2015 12:06:00, celkem upraveno 1 x.
Důvod: ach jo, ten se nezmění ... :)
Uživatelský avatar
ew190
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 176
Registrován: pon 02. čer 2014 20:11:45
Bydliště: Oderberg

Re: Veřejná sbírka "Vozík pro Vláďu"

Příspěvek od ew190 »

Zdar Vlado drakk ma pravdu ale i ja po precteni tveho pribehu smekam a obdivuji tve odhodlani musim vsak napsat ze pouze par napsanych radku o tvem pribehu je dost malo kor v tehle dnesni dobe proto by mozna bylo dobre se vice prezentovat to predevsim myslim ze nejake to videjko a par fotek z tveho zivota by neskodilo a myslim ze zas tak nakladna by tahle propagace tve osoby nebyla samozrejme ze ti kteri te znaji osobne tohle nepotrebuji ale je nas spousta kteri te v zivote nevideli a neznaji te proto s kolegy z HHP o tom pouvazujte a mozna ti to pomuze a je na ostatnich jak se pak rozhodnou ale za ne tady psat nechci a ani nemuzu jen za sebe tak zatim a hodne uspechu
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Veřejná sbírka "Vozík pro Vláďu"

Příspěvek od drak66 »

no,ještě pochybuji o tem hledání na vozíku,ten detílk musí zvonit furt a nemůžeš poznat nic,to je nějaká blbost-požaduji vysvětlení,nebo máš vozík a vše okolo bakelitové,no nevím,jak jedeš v oranici,nebo jak?zdá se mi to jako p.čovina a nedej bože že si z nás děláš kozy,ještě si ten příspěvek rozmyslím,a dodej víc info a foto ,jak píše ew
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13895
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: Veřejná sbírka "Vozík pro Vláďu"

Příspěvek od Koiko »

Vysvětlím - Vláďa byl na srazu a tam již část sbírky proběhl. Každý ho mohl poznat osobně a popovídat si s ním. Rozumím i tomu, že se již napodruhé nechceme spálit, proto plně chápu lidi, kteří na srazu nebyli a neměli možnost se s Vláďou osobně seznámit.
A nyní ocituji Tonyse, k čemu je sbírka určena, protože na klasickém vozíku se terén fakt dává dost blbě .. "zakoupení invalidního vozíku přizpůsobeného do terénu, či zakoupení invalidního vozíku vhodného do terénu vyrobeného na zakázku pro našeho kolegu a hlavně přítele Vláďu Obořila."
Oficiální banner pro Vláďu mají HHP u sebe na webu - dovolil jsem si jej tedy stáhnout a přehodit sem, snad se nikdo zlobit nebude.
rtrtrtr.jpg
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
Tonys
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 16
Registrován: stř 24. dub 2013 11:23:56

Re: Veřejná sbírka "Vozík pro Vláďu"

Příspěvek od Tonys »

Ahoj,
samozřejmě chci nejdříve poděkovat za váš zájem. Vláďa bohužel není tady na sbírání registrovaný (což by bylo určitě jen k dobru), a nemohu ani za něj tak zcela mluvit. Nápad s videem je určitě dobrý a zapracujeme na tom. Každopádně pro ty, kteří jsou na Facebooku, je tu stránka https://www.facebook.com/groups/1624496421144355/, tam už některé fotky a informace jsou. Samozřejmě budu vkládat informace i zde. A co se toho hledání na vozíku týče, sám jsem tomu taky nevěřil. Ale měl jsem již několikrát možnost vidět na vlastní oči, že to Vláďa zvládá a vozík ho ruší minimálně. Já osobně bych ale měl detektor už někde v kopřivách :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Předseda HHP Hledači historie Pardubicko . Xp Deus/Garrett Pro - Pointer
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13895
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: Veřejná sbírka "Vozík pro Vláďu"

Příspěvek od Koiko »

Tonys - dík za doplňující info.
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
msf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1454
Registrován: pon 17. kvě 2010 19:45:46

Re: Veřejná sbírka "Vozík pro Vláďu"

Příspěvek od msf »

Vážení, zcela chápu Draka a spoustu zde přítomých kolegů, kteří také naletěli na sbírku pro pseudo kolegu.No fuj...
Na druhou stranu, tohle je asi jiný případ.Pro mě tady chybí informace, kolik je třeba vybrat, aby vozík šel koupit ( jaká je cena? Je to 100k nebo 3Ok KČ? ) a taky je tu dost lidí, kteří jistě rádi přispějí adresně, to znamená,je ten spolek schopen vydat potvrzení o daru?
šahin
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1071
Registrován: sob 16. dub 2011 20:48:31

Re: Veřejná sbírka "Vozík pro Vláďu"

Příspěvek od šahin »

Rešpekt! Síce som starý žgrloš, ale tieto veci sú iný level. Ale plne súhlasím s tým američanom msf. No, ale ako pozerám, vy máte koruny a my eurá. tak to je škoda.
Naposledy upravil(a) šahin dne stř 30. zář 2015 20:40:46, celkem upraveno 1 x.
Pokiaľ dýcham, dúfam. Rutus Argo, Rutus Optima, Minelab Pro Find 25
Člen SILESIA HUNTERS
šahin
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1071
Registrován: sob 16. dub 2011 20:48:31

Re: Veřejná sbírka "Vozík pro Vláďu"

Příspěvek od šahin »

drak66 píše:no,ještě pochybuji o tem hledání na vozíku,ten detílk musí zvonit furt a nemůžeš poznat nic,to je nějaká blbost-požaduji vysvětlení,nebo máš vozík a vše okolo bakelitové,no nevím,jak jedeš v oranici,nebo jak?zdá se mi to jako p.čovina a nedej bože že si z nás děláš kozy,ještě si ten příspěvek rozmyslím,a dodej víc info a foto ,jak píše ew
:lol: :lol: :lol: :lol:
Pokiaľ dýcham, dúfam. Rutus Argo, Rutus Optima, Minelab Pro Find 25
Člen SILESIA HUNTERS
Odpovědět

Zpět na „Ostatní - srazy, detektory, ...“