Velleman CS 130

Other - meetings, detectors, ...
Uživatelský avatar
vlk
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 126
Registrován: pát 27. srp 2010 10:58:01
Bydliště: Křivoklátsko

Velleman CS 130

Příspěvek od vlk »

Pánové,
měl jsem možnost vyzkošet výše uvedený detektor v terénu. První dojem je velice malá hmotnost klacku, skoro ho necítíte v ruce a navíc je dobře vyvážený.
I přes hodně nízkou cenu to opravdu funguje a dosah je celkem uspokojivý (soc. KČ z cca 18 cm.). Dost rychlá reakce na cíle pod cívkou a dobře se určuje poloha cíle pod cívkou - zvuk zesiluje a nejsilnější je když se cíl nachází pod středem cívky.
Bohužel až pozdě jsem navíc zjistil, že jsem detektor nenastavil správně (mám ace 150, ten jen zapnu a jdu), protože k němu byl návod jen v AJ a touto řečí nevládnu.
Švárovi ho koupily jeho dcery za pár korun na aukru a fakt je to funguje, na rozdíl od různých teleshopů.
Co bych mu ale vytknul, je rukojeť z tvrdého plastu, zasloužila by si nějaký návlek z pěnové gumy a pak ještě úzkou loketní opěrku, ale na to se dá taky zvyknout.
Nevím, jak se tohle hodnocení bude líbit prodejcům, ale tenhle belgický klacek fakt funguje a za tu cenu je opravdu supr.
Uživatelský avatar
jiri127
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 346
Registrován: sob 02. led 2010 15:38:31
Bydliště: Dukovany, 26let

Re: Velleman CS 130

Příspěvek od jiri127 »

A kolik teda vlastně stojí?
XP Gmaxx II+KTčko
Uživatelský avatar
styfler
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát 07. kvě 2010 19:14:40
Bydliště: Dobratice
Kontaktovat uživatele:

Re: Velleman CS 130

Příspěvek od styfler »

2 000,- Kč
Xp adventis 2
Uživatelský avatar
vlk
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 126
Registrován: pát 27. srp 2010 10:58:01
Bydliště: Křivoklátsko

Re: Velleman CS 130

Příspěvek od vlk »

Na aukru 1500 a nějaký drobný i s poštovným.
http://aukro.cz/item1212391712_znackovy ... leman.html
Uživatelský avatar
mrcman
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: ned 04. črc 2010 19:51:39

Re: Velleman CS 130

Příspěvek od mrcman »

Tohle není klacek, ale hotová haluz :o
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Velleman CS 130

Příspěvek od drak66 »

Je to třeba vyzkoušet,za ty prachy,pokud to umí jak píšeš tak to jde.Mám Bounty huntera gold diger,je to na detektowebu nejlevnější detektor a nacházím s ním celkem dost,samozřejmě,že to není na kopání zákopu metr hluboko,ale do 20 cm v pohodě je spolehlivej a to stačí na mince. ;)Můžeš mít klacek za 50hadrů a pokud nemáš stěstí najdeš kulový a o tem to je :lol:Taky jde o to jak dlouho bude fungovat,aby se nevysral pa týdnu hledání ;)
Uživatelský avatar
vlk
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 126
Registrován: pát 27. srp 2010 10:58:01
Bydliště: Křivoklátsko

Re: Velleman CS 130

Příspěvek od vlk »

drak66 píše:Je to třeba vyzkoušet,za ty prachy,pokud to umí jak píšeš tak to jde.Mám Bounty huntera gold diger,je to na detektowebu nejlevnější detektor a nacházím s ním celkem dost,samozřejmě,že to není na kopání zákopu metr hluboko,ale do 20 cm v pohodě je spolehlivej a to stačí na mince. ;)Můžeš mít klacek za 50hadrů a pokud nemáš stěstí najdeš kulový a o tem to je :lol:Taky jde o to jak dlouho bude fungovat,aby se nevysral pa týdnu hledání ;)
Přesně. Jak dlouho vydrží, ukáže čas. Já myslím, že snad dotyčnému majiteli bude sloužit dobře a dlouho.
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Velleman CS 130

Příspěvek od drak66 »

když je dobrej a pokud to koupí mraky lidí,tak vy 10000tisícoví budete prdeli. :lol: :lol: :lol:mam huntra,už 2 rok a šlape a to sním sem tam hodím,prostě vydrží,a co tvůj fisher,atd,digitál -je to digitální šmejd,pujdeš ze strže,vypadne z ruky a jde do hajzlu,analog ? to je o něčem jiném ;),ale určitě digitál a dražší detektory jsou o větší kvalitě. ;)
Naposledy upravil(a) drak66 dne pát 01. říj 2010 13:39:53, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
vlk
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 126
Registrován: pát 27. srp 2010 10:58:01
Bydliště: Křivoklátsko

Re: Velleman CS 130

Příspěvek od vlk »

Já mám ace 150 a spokojenost :D
Uživatelský avatar
Marouš
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 110
Registrován: ned 03. led 2010 22:52:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Velleman CS 130

Příspěvek od Marouš »

drak66 píše:když je dobrej a pokud to koupí mraky lidí,tak vy 10000tisícoví budete prdeli. :lol: :lol: :lol:mam huntra,už 2 rok a šlape a to sním sem tam hodím,prostě vydrží,a co tvůj fisher,atd,digitál -je to digitální šmejd,pujdeš ze strže,vypadne z ruky a jde do hajzlu,analog ? to je o něčem jiném ;),ale určitě digitál a dražší detektory jsou o větší kvalitě. ;)
Přesně tak, detík za dva litry určitě vydrží víc než Gmaxx, tím jsem fláknul s rozmachem dvakrát o futra a jednou o zem a bylo po měřáku, z krabice jednotky se vysypalo jen trochu šrotu a pár součástek..... jsou to jen předražený kusy plastu.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní - srazy, detektory, ...“