Velleman CS 130

Other - meetings, detectors, ...
Uživatelský avatar
vlk
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 126
Registrován: pát 27. srp 2010 10:58:01
Bydliště: Křivoklátsko

Re: Velleman CS 130

Příspěvek od vlk »

Jak říká jeden můj kámoš..........jestli máš najít, najdeš i kdyby si měl víčko od zavařovačky na klacku ;)
Uživatelský avatar
kofak
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1
Registrován: sob 26. bře 2011 0:08:09
Bydliště: Pod krkonošsko

Re: Velleman CS 130

Příspěvek od kofak »

Ahoj,musím zareagovat..Jak píšete že to je o štěstí,máte pravdu ale bez dobrého detektoru toho dost přejdete...Hloubka a rychlost reakce je dost zásadní funkce detektoru,při nákupu detektoru koukám právě na to...Nejlépe když si to někde otestujete v terénu... :geek:
Líbezňák
Uživatelský avatar
pucmeloun
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 236
Registrován: ned 25. zář 2011 17:29:52

Re: Velleman CS 130

Příspěvek od pucmeloun »

Zdravim mam vellemana cs 130 a nachazim s nim krejcary pekne kouskz 1 krejcar 1800 v hloubce 15 cm parada 5/10 krejcaru v hloubce 16 cm a to je hodne malej penizek jsemn spokojen.
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Velleman CS 130

Příspěvek od drak66 »

proč ne?může být dobrej,u většiny detektorů platíš značku a může to být větší sračka než veleman.Já mám teknetics alpha 2000.Zvoní i na zápalku od náboje ,jak blbej,přehrabuju hromadu a říkám tady nic není,ale nakonec najdu i takovou šušínku.Kolikrát jdu a myslím si že se detík zbláznil,má takové období,že zvoní pořád,signál projedeš párkrát a stratí se,takto to dělá asi 10minut a pak jede dál.Nevím jestli to je půdou nebo detektorem.Věci předeš i xpéčkem ;)
Uživatelský avatar
prcek153
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1
Registrován: stř 16. lis 2011 23:38:40

Re: Velleman CS 130

Příspěvek od prcek153 »

Pánové vychvalujete tento detektor.Neplete si značku?Také jsem ho koupil na Aukru a obratem jsem ho prodejci poslal zpět.Naštěstí mě prodejce po pár mejlech vrátil peníze zpět.Dal jsem mu proto kladný komentář(slíbil jsem mu to když vrátí prašule)oslovil jsem všech 5 kupujících kteří koupili také a reakce na tento detektor byla stejná.Je to hrozný bzučák kderý reaguje max.do 5 cm.Koupil jsem další tedy jiný použitý MD 3009 za 2000Kč.Ten alespoň reagoval do 15-20cm na minci(pár stříbrňáků jsem udělal).Pro začátečníky obstojný.Pak jsem sáhl hodně hluboko do kapsy a pořídil jsem DEUSE.Ten využívám skoro denně.Ale to je jiná kategorie.Chtěl jsem jen reagovat na Vellemana CS 130.Mám jen pocit,že ty kladné reakce na tento detektor si napsal prodejce z Aukra.
Uživatelský avatar
mates7812
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1
Registrován: sob 10. pro 2011 10:39:06

Re: Velleman CS 130

Příspěvek od mates7812 »

Zdravím, plánuju koupi nějakého detektoru ale jelikož jsem ještě nikdy neměl tu možnost si nějaký vyzkoušet a nemám tušení jak by mě to bavilo tak jsem chtěl pro začátek tenhle kousek. Jenže poslední komentář mě teda trošku, vlastně dost vyděsil. Má s tímhle detektorem ještě někdo nějaké zkušenosti? A co prosím znamená věta "Při hledání je nutné pohrát si s nastavením v závislosti na typu půdy a lokality a kontrolovat stav oscilátoru." ?
Jak mám vědět jaká půda se v místě nachází? To ji mám posílat na rozbory? :) Nebo se prostě vždy nastaví automaticky na místě? Jak jsem psal, ještě nikdy jsem neměl tu možnost tak se asi ptám jak blbec tak se omlouvám :oops:
Uživatelský avatar
lesni.muz
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 16
Registrován: ned 07. srp 2011 9:29:53

welleman cs 130

Příspěvek od lesni.muz »

:violin:
Naposledy upravil(a) lesni.muz dne pon 23. led 2012 15:02:15, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Velleman CS 130

Příspěvek od drak66 »

Já nevím jak Veleman,měl jsem bounty huntra gold digger,fungoval super,akorát si bral moc energie,fungoval na2devítivoltovky ,asi tak5h.Byl jsem s ním spokojenej,do 15čísel bez problémů a hlavně falešných signálů.Ted mám Teknetics Alphu 2000,ze začátku jsem nadával,protože pípe na každou pičovinu,třeba broček do brokovnice,pak byl celkem přesnej,ale ted,jak kdyby se zbláznil,mraky falešných signálů,a to chodím pomale stejné pole. ;)sens mám na nejnižší urovni,vymazanej,foil,alum,zinc a iron a pípe pořád jak blázen,nevím jestli ho nemám reklamovat. Samozřejmě je lepší ,jde víc do hloubky,ale má dost falešných signálů a dohledávání nálezů je oproti hunterovi problematické,ten byl přesnej,kde to píplo,tam to bylo.Možná je to tím že ty malé bročky,nebo kousíčky nábojů nebral a možná i milimetrovej kousíček kovu,co ted v tý mazlavý hlíně ani nevidíš.Proto na závěr-záleží co očekáváš,každej detektor je jinej.
Uživatelský avatar
Slater
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2251
Registrován: pát 25. pro 2009 10:22:55
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Velleman CS 130

Příspěvek od Slater »

nenavlhla ti ta alpha?
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Velleman CS 130

Příspěvek od drak66 »

no možná jo,to počasí,kolikrát mrholilo,aleaby po displeji tekla voda,to ne,skusím ji dát vysušit na topení. ;)
Odpovědět

Zpět na „Ostatní - srazy, detektory, ...“