všelijaké známky

Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

všelijaké známky

Příspěvek od drak66 »

tady je něco na ukázku,můžete se k tomu vyjádřit ;-)
Přílohy
Snímek5 10721.jpg
Snímek5 10723.jpg
Snímek5 10718.jpg
Snímek5 10711.jpg
Snímek5 10713.jpg
Snímek5 10716.jpg
Snímek5 10712.jpg
Snímek5 10717.jpg
Snímek5 10714.jpg
Snímek5 10715.jpg
Uživatelský avatar
simamasa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 622
Registrován: pát 26. čer 2015 21:20:50
Bydliště: poblíž Písku

Re: všelijaké známky

Příspěvek od simamasa »

až budeš mít čas, tak se zkus podívat, jestli nemáš ještě nějaký ČSR ;-)
Obdivuji všechny, co dělají něco zdarma a jejich práce má viditelné výsledky. Ještě více ale obdivuji všechny, co dělají něco zdarma a jejich práce nemá viditelné výsledky.
Uživatelský avatar
gyry
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 559
Registrován: stř 06. led 2010 18:00:26
Kontaktovat uživatele:

Re: všelijaké známky

Příspěvek od gyry »

Tak jsem taky poštrachal albumy a známky co jsem sbíral jako děcko, tak dvacet let jsem určitě k známkám nic nedodal :-) sem tam se na ně člověk mrkne a něco jsem dal i synátorovi.
Uživatelský avatar
simamasa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 622
Registrován: pát 26. čer 2015 21:20:50
Bydliště: poblíž Písku

Re: všelijaké známky

Příspěvek od simamasa »

no ono, co v té době, taky jiného dělat že? Sbírat známky, bankovky, zápalkový obrázky, ... a pak to měnit s kamarády. Já vám ostatním věkem nesahám ani po kotníky, ale pořád nejsem z doby, kdy mobil v pěti letech byla běžná věc, takže mě k tomu sbírání nikdo ani nutit nemusel :D. No, ale proč to řikám, sbíraji něco vaši pitomci, pardon potomci (mám dojem, že to byl Hurvínek, tak se neuražte)?
Obdivuji všechny, co dělají něco zdarma a jejich práce má viditelné výsledky. Ještě více ale obdivuji všechny, co dělají něco zdarma a jejich práce nemá viditelné výsledky.
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13895
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: všelijaké známky

Příspěvek od Koiko »

Kateřina Anna sbírá minerály /teď nemyslím toho strejdu, co běhá probodávat matračky/ :lol: :lol: :lol: a snažím se ji nalákat na bankovky
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
simamasa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 622
Registrován: pát 26. čer 2015 21:20:50
Bydliště: poblíž Písku

Re: všelijaké známky

Příspěvek od simamasa »

minerály, to je taky hezký, ale absolutně nemám tucha, co je co. To už chce trochu znalostí chemie a biologie, takže bych řekl, že máš šikovný pokolení a nalákat ji na bankovky? To jestli někdy po tobě sbírku zdědí, to ji bude mít pak dvakrát :D :D :D
Obdivuji všechny, co dělají něco zdarma a jejich práce má viditelné výsledky. Ještě více ale obdivuji všechny, co dělají něco zdarma a jejich práce nemá viditelné výsledky.
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13895
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: všelijaké známky

Příspěvek od Koiko »

Buď víme, co jedeme hledat /na soukromou expedici/, nebo nám v depozitu mineralog řekne. Kateřina dostane všechny bankovky, to je jasné - jako základ jí to bude muset stačit. Jen doufám, pokud by ji to nechytlo, že je prodá až tu nebudu.
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
gyry
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 559
Registrován: stř 06. led 2010 18:00:26
Kontaktovat uživatele:

Re: všelijaké známky

Příspěvek od gyry »

já jsem na tom stejně, šutr je pro mě šutr :-) a i kdyby mě padl pod ruku vltavín, tak ho neberu, protože to je šutr a stejně nepoznám že to je zrovna vltavín :-) synátor má sbírečku odznaků co mu dávám při různých příležitostech, ale sám si sbírá takový ty krávoviny jako magic karty či co.. jednou dostane to co po mě zůstane tak pak se uvidí jestli si to nechá nebo střelí do frcu. Ale když si třeba řeknu jak já byl v jeho věku nadšenej ze speciálů ABC, z komiksů a jemu to níc neříká.. tzv. nad nimi lehce ohrnuje nos.. :-(
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13895
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: všelijaké známky

Příspěvek od Koiko »

:D ty spec. ABC mám doteď a ještě stoh asi 100 ks starých Čtyřlístků.
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: všelijaké známky

Příspěvek od drak66 »

jj taky něco mám. No a gyriy-seš sám proti sobě,že se po vltavínech nedíváš a nic ti neříkají.Litobračice a okolí je jimi poseto a stačí se jen rozhlédnout a zvednout.Dál to tu ventilovat nemá cenu.Jinak koníčky byly vždy stejné i tenkrát jako ted.Klasika,jako numismatika ,falaretika,filatelie,atd A nebo ti fajnšmekři dnes sbírají trofeje od podprsenek počínaje a gumama konče.Já se mezi tu elitu nepočítám,takže jsem zůstal u klasiky. :violin:
Odpovědět

Zpět na „Filatelie“