pokládek

Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13895
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

pokládek

Příspěvek od Koiko »

za mě palec nahoru pro nálezce i pro úřady. :clap: :clap: :clap:
http://zpravy.aktualne.cz/regiony/vysoc ... 590604f2e/
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: pokládek

Příspěvek od drak66 »

Pořád je to plivnutí nálezci do tváře,to si hoši pište,jinak o motivaci není vůbec pochyb,ta je nulová o proti hodnotě nálezu :violin: ,v zemi řízené mafií a vládou přisluhující EU a jejim zakládajícím členům,kteří z nás mají otroky a montovnu,abychom dřeli na jejich blahobyt se ničeho nedovoláš.Vše je záměrně ničeno i kurz koruny k euru,či dolaru,jelikož nikdo ze západu nechce,ani nemá zájem na tem abysme je dohnali natož předehnali a naše vlády jsou jen, jejich koupení sluhové,neboli dozorci.Je mi k blití z těch,kteří ještě toto všec co najdou,narvou této chátře do chřtánu. :violin: To může udělat jen totální cvok.Já jsem nikdy nic pořádného nenašel,ale kdyby náhodou se štěstí usmálo,tak hluboko bych nikdy neklesnul,jelikož se zákony naší země v tomto smyslu nesouhlasím a měli by se řídit západem,třeba Anglií,když nám tu cpou pořád tu západní demokracii-my ji chcem,ale se vším všudy,od zákonů,až po platy-vše stejné jak u nich-a proč to nejde?Odpovím-je to Genocida našeho národa cíleně řízená. :violin:
Uživatelský avatar
Tele
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1764
Registrován: úte 06. lis 2012 22:00:16

Re: pokládek

Příspěvek od Tele »

drak66 píše:Pořád je to plivnutí nálezci do tváře,to si hoši pište,jinak o motivaci není vůbec pochyb,ta je nulová o proti hodnotě nálezu :violin: ,v zemi řízené mafií a vládou přisluhující EU a jejim zakládajícím členům,kteří z nás mají otroky a montovnu,abychom dřeli na jejich blahobyt se ničeho nedovoláš.Vše je záměrně ničeno i kurz koruny k euru,či dolaru,jelikož nikdo ze západu nechce,ani nemá zájem na tem abysme je dohnali natož předehnali a naše vlády jsou jen, jejich koupení sluhové,neboli dozorci.Je mi k blití z těch,kteří ještě toto všec co najdou,narvou této chátře do chřtánu. :violin: To může udělat jen totální cvok.Já jsem nikdy nic pořádného nenašel,ale kdyby náhodou se štěstí usmálo,tak hluboko bych nikdy neklesnul,jelikož se zákony naší země v tomto smyslu nesouhlasím a měli by se řídit západem,třeba Anglií,když nám tu cpou pořád tu západní demokracii-my ji chcem,ale se vším všudy,od zákonů,až po platy-vše stejné jak u nich-a proč to nejde?Odpovím-je to Genocida našeho národa cíleně řízená. :violin:
Draku díky za politicko-sociální rozbor aktuální situace v naší krásné zemi :pray:
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13895
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: pokládek

Příspěvek od Koiko »

Bychom si Pazoure měli stoupnout bokem, až bude Dráša grrrcat. 8-)
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
Slater
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2251
Registrován: pát 25. pro 2009 10:22:55
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: pokládek

Příspěvek od Slater »

Dobrej přístup z obou stran, je vidět když se chce tak to jde :clap:

Drak: :doh:
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: pokládek

Příspěvek od drak66 »

nebudu ti to vyvracet :violin: ,ta odměna je ,asi tak jako když Bendl,tehdejší hejtman střědočeského kraje,tenkrát odklepl příspěvek 5 milionů na koně známého herce Václava Vydry.Kdyby to nebyl jejich kamoš,tak se nechytá a je zarážející dotovat soukromý majetek,někoho-no asi to naše zákony povolují.Peněz je dost,ale ne pro všechny.Ale i já hledám pro radost,ale nezlob se na mne-perly sviním bych nikdy neházel :violin:
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: pokládek

Příspěvek od drak66 »

Tele píše:
drak66 píše:Pořád je to plivnutí nálezci do tváře,to si hoši pište,jinak o motivaci není vůbec pochyb,ta je nulová o proti hodnotě nálezu :violin: ,v zemi řízené mafií a vládou přisluhující EU a jejim zakládajícím členům,kteří z nás mají otroky a montovnu,abychom dřeli na jejich blahobyt se ničeho nedovoláš.Vše je záměrně ničeno i kurz koruny k euru,či dolaru,jelikož nikdo ze západu nechce,ani nemá zájem na tem abysme je dohnali natož předehnali a naše vlády jsou jen, jejich koupení sluhové,neboli dozorci.Je mi k blití z těch,kteří ještě toto všec co najdou,narvou této chátře do chřtánu. :violin: To může udělat jen totální cvok.Já jsem nikdy nic pořádného nenašel,ale kdyby náhodou se štěstí usmálo,tak hluboko bych nikdy neklesnul,jelikož se zákony naší země v tomto smyslu nesouhlasím a měli by se řídit západem,třeba Anglií,když nám tu cpou pořád tu západní demokracii-my ji chcem,ale se vším všudy,od zákonů,až po platy-vše stejné jak u nich-a proč to nejde?Odpovím-je to Genocida našeho národa cíleně řízená. :violin:
Draku díky za politicko-sociální rozbor aktuální situace v naší krásné zemi :pray:
:D i já ti děkuji za přízen,nebo máš snad jiný názor?
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: pokládek

Příspěvek od drak66 »

:D no pokud tam v Boskovicích doopravdy bude,i já se tam s radostí zajedu podívat,ale jen,aby ;-) ,každopádně pozvání na škopek se neodmítá,ale přeci jen mně zaráží tvůj přístup ke svým dětem :doh:
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: pokládek

Příspěvek od drak66 »

Pazour60 píše:No čekal jsem, že mě sjedeš víc :mrgreen: , všechno je v lidech, já nebudu doma nic schraňovat, aby to milované děti nebo vnoučata až natáhnu bačkory, hned střelili ve vetešnictví. To ať to radši leží za vitrínou v muzeu a sem tam se na to někdo podívá. Ten můj depot bude v Boskovicích, pořád se na tom dělá a až shrábnu odměnu, zvu Tě na škopek :D :whistle:
špatně se nemáme a nemám potřebu,tě sjíždět,jen jsem napsal svůj názor,celkově.I já hledám či sbírám pro radost a mám to jako koníček.Rád se pokochám,třeba pěknými zelenáči,či grešličkou co najdu a časem zavzpomínám,kde jsem to našel,ale nemám potřebu se někde v Muzeu zviditelnovat a cpát jim to,když toho mají mraky.Proč bych měl,třeba muzeu v Třebíči darovat,třeba,těžce nalezené Vltavíny,když jich tam mají tisíce?To si radši nechám a až jednou natáhnu brka,tak s čistým štítem a svědomím,že jsem pro svoji rodinu v rámci možností udělal,vše co se dalo a nijak ji nepoškodil ,či neokrad .:whistle:
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: pokládek

Příspěvek od drak66 »

Pazour60 píše:Ne nadarmo se říká, že rodiče uživí deset dětí, ale deset dětí neuživí rodiče. Ale to za pár let poznáš :mrgreen:
To je Romské přísloví-Rodiče a jejich přičmoudlých 10dětí uživí stát,z našich daní a tvých darů :D
Odpovědět

Zpět na „Zajímavosti z internetu“