Vycházky po okolí s detektorem aneb sběr pro muzejní činnost

Finds with metal detector
Uživatelský avatar
kabido
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 3186
Registrován: pát 01. dub 2011 6:46:44
Bydliště: Třebíč

Re: Vycházky po okolí s detektorem aneb sběr pro muzejní čin

Příspěvek od kabido »

mňamka gratulace
XP DEUS a GARRETT pro-pointer bez něho to nejde
Uživatelský avatar
msf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1454
Registrován: pon 17. kvě 2010 19:45:46

Re: Vycházky po okolí s detektorem aneb sběr pro muzejní čin

Příspěvek od msf »

Díky pánové, letos jdou loňské kusy, které to přežily, takže přes rok se živí přirozenou potravou a jsou z nejčistší řeky u nás ( Moravice ). Opravdu chuťovka.
Tu je další trošku větší.
Přílohy
PD51.JPG
Uživatelský avatar
msf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1454
Registrován: pon 17. kvě 2010 19:45:46

Re: Vycházky po okolí s detektorem aneb sběr pro muzejní čin

Příspěvek od msf »

No, to je těžké, potočáky beru jen nad 45 cm, jinak vůbec, duhák má na tomhle úseku 40 cm míru. Já chytám vše, ale přiznám se, že posledních pár let z 80 % jen na mušku ( pak přívlač ), zbytek mě už až tak nebere, kapři vůbec ( ale to přijde myslím na každého po odchytání velkých ryb, je to furt dokola ). Takže se raději vracím k malým rybám a co nejjemnějšímu chytání. Já chytám 45 roků:). Pak je ještě jedna separace - candát:)
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Vycházky po okolí s detektorem aneb sběr pro muzejní čin

Příspěvek od drak66 »

:clap: :clap: :clap: tleskám martine ;-) no za mně byl potočák od 20cm,,tuším duhák od 23,,lín 21,kapr 35,candát 45,lín 21cm a jinak plevel,ale to už je 40 let :D Na ryby nechodím,jelikož mne nebaví tam sedět x hodin bez záběru.Dnes je to op komerci a mraky masa chtivých rybářů a pokud tam ty ryby nenasadí,tak tam můžeš sedět do aleluja a nic nechytneš. :D ale to jen tak,aby řeč nestála a každopádně ti nechci kazit radopst z pěkného ůlovku-však to víš sám,jelikož nejseš žádnej blb :violin:
Uživatelský avatar
msf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1454
Registrován: pon 17. kvě 2010 19:45:46

Re: Vycházky po okolí s detektorem aneb sběr pro muzejní čin

Příspěvek od msf »

IMG_1028.JPG
Díky kamrádi! Ryby jsou fajn, ale chození za historií taky není k zahození. Projížděl jsem přes Donovaly a stačilo se projít po lese - bez detektoru ( Ne že bych byl přizdisráč a bál se nějakých zákonů, ale byla to trošku jinak zaměřená cesta :) ). Tohle je výsledek, válelo se to na povrchu v listí. Československá helma.
Přílohy
IMG_1029.JPG
Odpovědět

Zpět na „Nálezy“