sbírka Simamasy

Finds with metal detector
Uživatelský avatar
simamasa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 622
Registrován: pát 26. čer 2015 21:20:50
Bydliště: poblíž Písku

sbírka Simamasy

Příspěvek od simamasa »

Pff nevím, kam to tak zařadit, tak kdyby to tu vadilo, nebo tu bylo už nějaké místo na to, tak si to přesuňte :D
Jedná se o mojí sbírku všeho co se dá razit nebo tisknout. Popisky k tomu snad nejsou třeba, každý snad pozná o co se jedná. Jen doplním že u těch britských 1 pencí jsou rýhy většinou na kapslích.
PS: těch mincí mám víc, ale jedná se o takové jako haléře z ČSSR apod.
Edit: Známky fakt všechny skenovat nebudu, ty máte ve Filatelii
1K 1940.jpg
10K 1942.jpg
50Kc 1997.jpg
1S 2013.jpg
500Kč 2016.jpg
100Kčs 1989.jpg
Edward VII.jpg
Elizabeth II.jpg
George V.jpg
George VI 1941.jpg
George VI.jpg
Viktorie.jpg
Lístek na maso 1944.jpg
Naposledy upravil(a) simamasa dne úte 05. dub 2016 19:46:39, celkem upraveno 2 x.
Obdivuji všechny, co dělají něco zdarma a jejich práce má viditelné výsledky. Ještě více ale obdivuji všechny, co dělají něco zdarma a jejich práce nemá viditelné výsledky.
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Moje sbírka

Příspěvek od drak66 »

:D tak to vyhod z kapsle a nafot,to pětikilo samozřejmě ne,to by si spizdil.neotvírat a nemakat.Jinak dobré začátek a pokud to sem nekam chceš dát,koikec ti poradí. :clap: :clap: :clap:
Uživatelský avatar
simamasa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 622
Registrován: pát 26. čer 2015 21:20:50
Bydliště: poblíž Písku

Re: Moje sbírka

Příspěvek od simamasa »

drak66 píše::D tak to vyhod z kapsle a nafot,to pětikilo samozřejmě ne,to by si spizdil.neotvírat a nemakat.Jinak dobré začátek a pokud to sem nekam chceš dát,koikec ti poradí. :clap: :clap: :clap:
To pětikilo se bojím pomalu vyndat i z krabičky :D S tím vyndáním těch pencí to možná bude horší, neboť jsou v takovym setu a možná je ten plast okolo zatavenej, nebo alespoň slepenej dohromady
Obdivuji všechny, co dělají něco zdarma a jejich práce má viditelné výsledky. Ještě více ale obdivuji všechny, co dělají něco zdarma a jejich práce nemá viditelné výsledky.
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Moje sbírka

Příspěvek od drak66 »

hele,k tomu pětikilu a stovce listopadový by měl by být i certifikát od čnb,kdybys je vyndal a ohrabal,tak ti patří pracky urazit,copak nevíš jak je to s pamětní mici? :o
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13895
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: Moje sbírka

Příspěvek od Koiko »

pokud by dal zvlášť bankovky a zvlášť mince - tak by se to dalo do příslušné sekce přesunout, ale takto nevím...
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Moje sbírka

Příspěvek od drak66 »

no,není to nic zvláštního,hlavně angie,Victoria,syn Georg a elizabeth. :D Ten listopad chci do mé sbírky,někde si ho koupím. :whistle:
Uživatelský avatar
simamasa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 622
Registrován: pát 26. čer 2015 21:20:50
Bydliště: poblíž Písku

Re: Moje sbírka

Příspěvek od simamasa »

drak66 píše:hele,k tomu pětikilu a stovce listopadový by měl by být i certifikát od čnb,kdybys je vyndal a ohrabal,tak ti patří pracky urazit,copak nevíš jak je to s pamětní mici? :o
U pětikila certifikát mám, i naskenovanej, u tý 100 ne, tu jsem dostal od bráchy a o certifikátu nemá ani on tucha. Jinak vím, že se tam zanechaji otisky, zvlášť u těch Proof, to už pak můžu rovnou vyhodit
Obdivuji všechny, co dělají něco zdarma a jejich práce má viditelné výsledky. Ještě více ale obdivuji všechny, co dělají něco zdarma a jejich práce nemá viditelné výsledky.
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Moje sbírka

Příspěvek od drak66 »

tak horký to zas není,ale je tím znehodnocena a tím pádem za menší cenu,Listopad je dobrej i bez papíru. :whistle:
Uživatelský avatar
simamasa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 622
Registrován: pát 26. čer 2015 21:20:50
Bydliště: poblíž Písku

Re: Moje sbírka

Příspěvek od simamasa »

Jinak já to chtěl prezentovat jako svou sbírku tak jako všeho, tedy krom známek :) takže bych sem pak i postupně přidával až bych měl něco nového
Obdivuji všechny, co dělají něco zdarma a jejich práce má viditelné výsledky. Ještě více ale obdivuji všechny, co dělají něco zdarma a jejich práce nemá viditelné výsledky.
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Moje sbírka

Příspěvek od drak66 »

tak si založ téma v nálezech,třeba od simamasáka a davej to tam,jak to máme všici :D rád tam kouknu vždy :whistle:
Odpovědět

Zpět na „Nálezy“