Nálezy u ID

Finds with metal detector
Uživatelský avatar
Jirka10
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 18
Registrován: stř 14. čer 2017 21:03:30

Nálezy u ID

Příspěvek od Jirka10 »

Nálezy u nerezové ID známky
viewtopic.php?f=25&t=5343
Přílohy
DSCN3935.JPG
DSCN3936.JPG
DSCN3927.JPG
DSCN3928.JPG
DSCN3929.JPG
Uživatelský avatar
zero
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 291
Registrován: ned 24. led 2010 0:05:33
Bydliště: Třebíč

Re: Nálezy u ID

Příspěvek od zero »

Marně čekám nějaké komentáře.
Je to o tom relaxu.
Uživatelský avatar
Jirka10
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 18
Registrován: stř 14. čer 2017 21:03:30

Re: Nálezy u ID

Příspěvek od Jirka10 »

Doře ;-) , to jde na 70-let v zemi ne? Pochva byla trochu prorezlá, takže se to spojilo z bodákem a už to nejde ven.
Uživatelský avatar
zero
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 291
Registrován: ned 24. led 2010 0:05:33
Bydliště: Třebíč

Re: Nálezy u ID

Příspěvek od zero »

Já marně čekám komentáře od ,, kovoobráběčů,, Jinak bodák nalož do nafty a sem tam ho mírně poklepej- on z pochvy půjde. ;-)
Je to o tom relaxu.
Uživatelský avatar
Jirka10
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 18
Registrován: stř 14. čer 2017 21:03:30

Re: Nálezy u ID

Příspěvek od Jirka10 »

Já jsem to pochopil neboj :D , jinak to zkusím, ale opravdu nechci tu pochvu poškodit. Dík
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Nálezy u ID

Příspěvek od drak66 »

podívej zero,já nemám toho času tolik abych molh sedět u počítače jak ty a ihned reagovat,třeba i o půlnoci ,ale nejseš přeci takovej blb,abys o pravosti, tady u těchto nálezů pochyboval a tu ti stačí aji foto a vůbec to nemusíš šmudlat v ruce :violin: ty jako člen justiční stráže víš o kovoobrábění prd,možná máš maturitu,ale v tomto oboru se nepohybuješ takže asi tak ;-) No,jako ta debata se ůplně zvrhla a tak mi tedy vysvětli,jak té okuje tam dosáhli.Co se týká výroby,tak se pálí a třeba lisuje mraky kusů,v případě ide jich byly miliony a obyčejnou lidskou ruku při ůpravěto nevidí malé kusy se hází do různých omýlaček,což jsou bubny s motorem,něco jako mýchačka a s polečně skamínky,které ty otřepy omelou,pokud spěcháš a nenecháš to tam dostatečně dlouho,otřepy ti někde zůstanou,ale nemá cenu to dál rozebírat,jen ti mohu s čistým svědomím říct,že mi tu nejde o nějakou závist nebo něco ,či někoho špinit,ale nebudu ti to tu psát pořád dokola,stačí zabrousit do starších příspěvků.Můžem dál polemizovat,že mládeneček od HJ měl na krku známku Luftwafe atd,ale celkem mne to nezajímá,zajímaly mne ty okuje nic víc a to mi hlava nebere,nějaké házení stínů je chujovina,přeci vidíš a to velice dobře,když máš ty kontroly.Není můj styl někomu něco hanit
Uživatelský avatar
Jirka10
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 18
Registrován: stř 14. čer 2017 21:03:30

Re: Nálezy u ID

Příspěvek od Jirka10 »

Draku66, já jsem taky v poho, nic špatného si nenapsal. Každopádně ten mladík od HJ by možná neměl mít ani ten bodák. Doufám, že příští neděli tam ještě něco kopnu. To ID je fakt kopnuté a nevím kdo by to tam dal, a pořád vidím na těch ID od Klarkona stejné okuje, ale to už jsem psal. Sám si chtěl abych to sem dal, ty nálezy. Prosím tady už ne.
Uživatelský avatar
a.k.s.i
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 67
Registrován: stř 17. srp 2016 13:42:14
Bydliště: Silesia

Re: Nálezy u ID

Příspěvek od a.k.s.i »

zero píše:Marně čekám nějaké komentáře.
A co bys na fotce kopaného káčkového bodla a zinkové přezky HJ chtěl komentovat? Obojí vypadá normálně. To nerezové IDéčko vypadalo divně, podezřele. Některým lidem se nezdálo, některým jo. Čekat, že ty co pochybují, přesvědčíš fotkou nějakých kopanin... je úsměvné. :lol:
Pokud to Jirka10 opravdu našel někde ve škarpě všechno pokupě, je to pěkný nález a je pochopitelné že mu věří. Pokud je to ID fake (jak říká Roman - polská sračka) na důvěryhodnosti mu nepřidá, ani kdyby vedle něho ležel origo Hitlerům můstek i s knírem.
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Nálezy u ID

Příspěvek od drak66 »

Jirka10 píše:Draku66, já jsem taky v poho, nic špatného si nenapsal. Každopádně ten mladík od HJ by možná neměl mít ani ten bodák. Doufám, že příští neděli tam ještě něco kopnu. To ID je fakt kopnuté a nevím kdo by to tam dal, a pořád vidím na těch ID od Klarkona stejné okuje, ale to už jsem psal. Sám si chtěl abych to sem dal, ty nálezy. Prosím tady už ne.
jako já ti věřím a připojuji se k aksimu,že nález je to pěkný,to je vše :clap: :clap: :clap:
Uživatelský avatar
zero
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 291
Registrován: ned 24. led 2010 0:05:33
Bydliště: Třebíč

Re: Nálezy u ID

Příspěvek od zero »

a.k.s.i píše:
zero píše:Marně čekám nějaké komentáře.
A co bys na fotce kopaného káčkového bodla a zinkové přezky HJ chtěl komentovat? Obojí vypadá normálně. To nerezové IDéčko vypadalo divně, podezřele. Některým lidem se nezdálo, některým jo. Čekat, že ty co pochybují, přesvědčíš fotkou nějakých kopanin... je úsměvné. :lol:
Pokud to Jirka10 opravdu našel někde ve škarpě všechno pokupě, je to pěkný nález a je pochopitelné že mu věří. Pokud je to ID fake (jak říká Roman - polská sračka) na důvěryhodnosti mu nepřidá, ani kdyby vedle něho ležel origo Hitlerům můstek i s knírem.
Já jenom vybuřuji, protože bych třeba rád viděl napsané další indicie které vedou kolegy k tak kategorickým prohlášením o pravosti ID. Ta přednáška o strojích používaných při kovoobrábění mne opravdu nepřesvědčila, stejně jako není důkaz pravosti to, že tyto věci ležely v jedné škarpě. Tím bych to považoval za skončené- je vidět, že je hnusně, kopat se nedá a krtci včetně mne se nudí :D
Pěkný zbytek víkendu.
Naposledy upravil(a) zero dne sob 24. lis 2018 22:16:29, celkem upraveno 1 x.
Je to o tom relaxu.
Odpovědět

Zpět na „Nálezy“