od draka za 2009

Finds with metal detector
Uživatelský avatar
venawass
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 823
Registrován: úte 12. led 2010 21:57:28
Bydliště: Vysočina

Re: od draka za 2009

Příspěvek od venawass »

Hmm, máš tam kěkný kousky.
Toho jednoduchýho vkládání foto jsem si nevšiml :( , teď jsem jak blbec nahrával foto na server a kopíroval sem :oops: - pro příspěvek o pěchotním odznaku.
Nokta Velox one, XP ADX 250, C Scope CS6MX, Garrett AT Pro + pro pointer
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: od draka za 2009

Příspěvek od drak66 »

Jinak ty naše platné mince,to,už je jen šrot,který nikdo nechce,asi za 300kč,platných mincí jsem našel dost,troufnu si říct,že se mi detektor zaplatil,baterky taky a ještě mi zbylo na občerstvení.Jinak to vkládání je udělaný super,pochopil jsem to i já.A pozor chlapi,když takovej šrot najdete,dá se vyměnit v čsob bance,to je tutovka a Pozor!do 50ks mincí bez poplatku a nad 50 je to 100kč,tak radím 49ks a rozdělit.Zdar!! :!:
Přílohy
jsou po smrti,jelkož jsou galvanicky upravené-je to železo a poze malá vrsvička mědi,atd
jsou po smrti,jelkož jsou galvanicky upravené-je to železo a poze malá vrsvička mědi,atd
ten malej je 10krejcar r 1869
ten malej je 10krejcar r 1869
drak66 015.jpg
Naposledy upravil(a) drak66 dne stř 03. úno 2010 17:44:36, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Panzer1
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 765
Registrován: ned 03. led 2010 0:00:47
Bydliště: Silesia,Klein Ellgoth

Re: od draka za 2009

Příspěvek od Panzer1 »

Chlape máš to pěkné,a máš pravdu,že je to o štěstí.Lokality jsou převážně vybrané,tak to štěstí člověk potřebuje.
SURGET ALIQUANDO NOSTRIS EX OSSIBUS ULTOR
Člen SILESIA HUNTERS
Uživatelský avatar
Panzer1
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 765
Registrován: ned 03. led 2010 0:00:47
Bydliště: Silesia,Klein Ellgoth

Re: od draka za 2009

Příspěvek od Panzer1 »

venawass píše:Hmm, máš tam kěkný kousky.
Toho jednoduchýho vkládání foto jsem si nevšiml :( , teď jsem jak blbec nahrával foto na server a kopíroval sem :oops: - pro příspěvek o pěchotním odznaku.
nikdo není dokonalý :lol:
SURGET ALIQUANDO NOSTRIS EX OSSIBUS ULTOR
Člen SILESIA HUNTERS
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: od draka za 2009

Příspěvek od drak66 »

Panzer1 píše:Chlape máš to pěkné,a máš pravdu,že je to o štěstí.Lokality jsou převážně vybrané,tak to štěstí člověk potřebuje.
.záleží co chceš hledat,pokud válku,tak většinou je to,už rozkopaný ,ale jinak chce to dobrej nápad.To vše je převážně ze dvou lokalit,do kterých se vracím a vždy najdu,je to jak z houbama :D a když kopnu stříbro,tak je to suchohřib,pořád čekám na praváky-zlatáky. :D :D
Odpovědět

Zpět na „Nálezy“