Foto,sranda atd.

aneb tlachání na volné téma.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pazour50
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1024
Registrován: sob 03. úno 2018 16:22:27

Re: Foto,sranda atd.

Příspěvek od Pazour50 »

Nezavřeš balkon a už máš feťáka v chalupě :lol:
Přílohy
IMG_20180730_075753.jpg
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13895
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: Foto,sranda atd.

Příspěvek od Koiko »

Vždyť bydlíš ve třetí etáži... Jsi zapomněl,že jsi sázel? Tak nezapomeň sklidit.
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
Tele
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1764
Registrován: úte 06. lis 2012 22:00:16

Re: Foto,sranda atd.

Příspěvek od Tele »

Bude masticka pro důchodce :lol:
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13895
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: Foto,sranda atd.

Příspěvek od Koiko »

Matka vezme děcko do parku a lózí na Fokeblůku, hlavu skloněnou a naráz slyší: "mami, šukající pejsek". Matka aniž by zvedla hlavu od mobilu jí řekne "tak na něj nekoukej a nech ho být". Holčička jí odpoví:" Když ono to hrozně bolí..."
:o :doh: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
Tele
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1764
Registrován: úte 06. lis 2012 22:00:16

Re: Foto,sranda atd.

Příspěvek od Tele »

Zážitek z dovolené? :lol:
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13895
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: Foto,sranda atd.

Příspěvek od Koiko »

Tele píše:Zážitek z dovolené? :lol:
:doh: :doh:
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13895
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: Foto,sranda atd.

Příspěvek od Koiko »

Ha... Našel jsem nočního ptáka při procházce.
IMG_20200417_155108 - kopie.jpg
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
šahin
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1071
Registrován: sob 16. dub 2011 20:48:31

Re: Foto,sranda atd.

Příspěvek od šahin »

„Fero obchádza dedinu s postrekovačom a postrekuje po ceste, na domoch, v záhradách, na poliach. Ľudia boli zvedaví, tak zavolali políciu.
- Policajt sa ho pýta: „Čo je to Fero, prečo to rozprašuješ?“
Fero mu odpovedal: „Nuž, sprejujem tu proti krokodílom.“
„Ale si chorí, tu nie sú krokodíly!“ Zakričal policajt prekvapene.
"Samozrejme, že nie, keď sprejujem."
K čomu policajt povedal: „Poviem v dedine, Že každý musí striekať, pretože by nebolo dobré, keby sem chodili krokodíly a jedli naše deti. ““
- Netrvalo to dlho a celá dedina si kúpila postrek proti krokodílom od Fera a a striekala všetko po celej dedine. Bolo tiež zriadené riaditeľstvo krízových situácií, ktoré poskytovalo opatrenia a pokyny na implementáciu a monitorovanie sprejov, ktoré sa všetci museli prísne dodržiavať pod hrozbou trestu.
- Fero sa čoskoro stal veľmi bohatým z predaja tohto spreja a stal sa magnátom a dostal aj medailu za ochranu detí. Dokonca aj pri vchode do dediny sa objavilo znamenie: „Ferovo selo, priateľ detí“.
Pre niektorých to znamená, že Fero sprejem zničil kukuricu, niektorým zabil kravu, niekomu dieťa došlo k podivnému ochoreniu, ale to všetko bolo, samozrejme, oveľa menej škodlivé ako krokodíly, ktoré jedia deti.
Každý deň o 14:00 ústredie oznámilo, v ktorej dedine po celom svete jedli krokodíly.
A nikto nemohol mať ziadne podozrenie, nieto sa pýtať a vyšetrovať, pretože bolo nepopierateľné, že v dedine nebol videný ani jeden krokodíl, pretože bol dôkladne postriekaný. ““
Dokonca tlieskali Ferovi o 20:00.

Akákoľvek podobnosť so skutočnými udalosťami a ľuďmi je úplne náhodná.
Pokiaľ dýcham, dúfam. Rutus Argo, Rutus Optima, Minelab Pro Find 25
Člen SILESIA HUNTERS
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13895
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: Foto,sranda atd.

Příspěvek od Koiko »

Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Foto,sranda atd.

Příspěvek od drak66 »

jo hochu to bejvávalo ,dnes se černoch musí psát s velkým,č a bílej s malým,v češtině to zatím potvrzený není ale v angličtině ano./Black,white/,tak mi řeknite,kde je rasizmus?V americe černých,už je víc než bílých a zanedlouho to bude i u nás,že budeš psát cikán s velkým C a jelikož se prskají jak kotata kvůli sociálním dávkám,tak jich tu bude brzy víc než nás.Naše benevolentní vlády od revoluce tomu daly korunu a platí jim z našich daní jak voteklí,nevadí mi,pokud dělají a rodinu si zajistí z peněz co vydělají,at mají děcek třeba dvacet,vadí mi ale že stojí jen s nataženou rukou.Skus to udělat,ty jako bílej a socka ti prvně řekne,prodej to to to.Další věc jak se dnes naše vláda chová rozhazovačně,každý pan podnikatel by měl být pojištěn a ve většině případů je,už za vodou/hoteliéři hospodští ,cestovky,komedianti,muzikanti,sportovnci-nemyslím tím čučkaře co na živnost vydělají 30tisíc,ale tam už to smrdí podvodem,proč za tak málo podniká a nebo nic dalšího nepřizná atd.Nikdo státu pomale nic neplatit,ale využívat,nemocnic,silnic, ůřadů a všeho co normálně odíranej zaměstnanec,který si to poctvě platí-to ano!hned se hlásit s nataženou rukou o podporu.Dnes si vláda půjčí 500miliard a příší rok to bude bilion,nebo raděj dva,no co prachy se natisknou a jelikož ještě odpouští různé daně ,též podnikatelům,tak kde veme prachy,když daněmi nevybere? zase odřou zaměstnance.Proč kurzarbait?Neumí to přeložit,ti naši politici? jsme tu snad v česku a naši zákonodárci snad mají v této zemi mluvit česky a ne nějakou německou slátaninou a co to vlastně je?Přeloženo do našeho jazyka-systém,který uměle drží pracovní místa a další parazitující na našich daních.No nic stejně ty peníze projebou tak jak tak,akorád,že si z koronaviru udělali byznys a dělají z nás blbce,viz rouška,PŘED KOVIDEM KUS 0,40h,za covidu skoro 2 dolary,což mi má blbá palice jen tak sežrat nemůže.Jedno je jasné-dluhy za covid co tu napáchala tato vláda budou splácet generace a ta naše,už to nebude,ale důchodcům ,učitelům atd,zas přidají.Nechápu,jak můžou rozdávat z našho takové odměny zdravotníkům,policajtům hasičům,hygieně atd.Práci mají sjednanou pracovní smlouvou,jako my ostatní.Je to jejich práce přeci a i my jsme vkovidu dělali,včetně prodavačů v marketech a kdo nám co dá?Další peníze nadluh.Už končím a je mi z přístupu vlády nablití,jelikož preferují určité skupiny lidí a ostatní diskriminují.
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná diskuze“