Nákup dohledávačky.

aneb tlachání na volné téma.
Odpovědět
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Nákup dohledávačky.

Příspěvek od drak66 »

pazurku nazdar,já nemám dohledávačku,ale jako je to asi dobrá věc,já jak kupil tu větší cívku,tak má větší záběr a dohledání je celkem těžké,když tu hrudu pořád projíždíš detektorem,ta lehká věcička by se hodila,ale na mně je to zatím drahé ikdyž jsem viděl i za 1800k.Detektor ti to nenahradí,najdeš tím kulový,je to pouze na dohledávku,ale to jen co tak slyším skušenost nemám,snad ti někdo poradí. ;-)No a Kréta a celé řecko je vcelku archeolokalita,já ho chtěl tenkrát vzít do Lindosu a bylo mi to rozmluveno,ale žena si zlomila kotník,tak jsem pak měl problém s vrácením peněz,nop nakonec to cvakla pojištovna,ale 3500bylo v hajzlu,no na krétě jsem byl kousek od chanie-agia marina 21dní ,nádhera,thned bych tam valil.Ono takhle policajty tam moc nevidíš,ale pokud máš nějakej starej detektor,kerej mužeš obětovat,pro případ ,že tě vyberou,tak bych neváhal-kdo se bojí sere v síni.Po ránu,když si přivstaneš,tak není nikde nikdo a ty liduprázné pláže by mohli něco dát.Na plážích ,asi by nebyl problém,pouze s místními restauranty,kteří,už dnes taky pláže prohledávají,asspon tak to jede v itálii.
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13898
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: Nákup dohledávačky.

Příspěvek od Koiko »

Ahoj, Garetta mám a na dohledání mohu doporučit. Funguje po celé ploše a i na špici, jak píšeš. Čím více se přibližuješ, tím je zvuk i vibrace větší. Prostě... vyzkoušíš a pak na malé věci budeš při dohledávce používat pouze toto - žádné prosívání pod cívkou.
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
kabido
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 3186
Registrován: pát 01. dub 2011 6:46:44
Bydliště: Třebíč

Re: Nákup dohledávačky.

Příspěvek od kabido »

S koikem souhlasím a jak si na něj zvykneš tak bez něj už nikdy nevyrazíš. Já jsem se dokonce už jednou pro něj vracel asi 10km protože se to vyplatí, ušetří ti to tak 50% času.
XP DEUS a GARRETT pro-pointer bez něho to nejde
Uživatelský avatar
kyl
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1032
Registrován: ned 25. lis 2012 16:51:32
Bydliště: Znojemsko

Re: Nákup dohledávačky.

Příspěvek od kyl »

Já mám už třetí dohledávačku.První byla Bullseye II,dobrá ale často odcházel spínač až scípla úplně.Druhá byla nějaká čínská napodobenina za 500kč,fungovala,podědil bratránek.Třetí je Minelab ProPointr 25 a nemůžu si vynachválit,+- je to to samé co Garret ale můžeš si štělovat citlivost.
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Nákup dohledávačky.

Příspěvek od drak66 »

Pazour60 píše:Dracku dik, sel bych jen na plaze, zbytek Krety je vsechno archeologicke naleziste. Uz jsme tam taky byli a mam nejakou keramiku z povrchovyho sberu. Myslim si na nejakej smuk z pisku, at se ten pobyt trochu revansuje. :D :D :D Pisu z tabletu, tak to je bez diakritiky. ;-)
tak určitě,máš recht,nějaý eura i prstýnky a řetízky se tam povalovat budou,já na krétě šnorchloval a vedle mně plavala 10eurovka,ale to,už jsem tu psal,třeba na lesbosu jsem při šnorchlování našel 2eura a 50cent vedle sebe,no uvidíš přeji štěstí a o tem to je.Možná si kup magnet a jen tak to tam vyskušaj,není drahej,stačí ten malej a bude zaplacenej-uvidíš.A není zakázanej.
Uživatelský avatar
msf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1454
Registrován: pon 17. kvě 2010 19:45:46

Re: Nákup dohledávačky.

Příspěvek od msf »

Ja nevim, ja dohledavacku mam, nevim ted jaky typ, ale kupoval jsem ji u UC v Praze a myslim nestala pod 2000 kc. Co ale vim, ze mi to nikdy k nicemu nepomohlo, je to podle me jen kram navic. Ale mozna, ze v nezamorene zemi strepinami, na krasnem jihomoravskem poli, treba u Pasohlavek:)) , to muze byt fajn.
Ja uz to ani v batohu nenosim.
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Nákup dohledávačky.

Příspěvek od drak66 »

co vidím videa od wenci,tak asi je dobrá,no dá se dohledat detíkem o tem žádná,já si to dohledám detektorem,ikdyž si myslím,,že při každém signálu,kterých je mraky -vytahovat tu srákoru je dost velká zdržovačka,klackem to sjedeš hned. ;-)
Uživatelský avatar
Nicole
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 375
Registrován: pát 23. srp 2013 18:38:14

Re: Nákup dohledávačky.

Příspěvek od Nicole »

Já bych se teda bez dohledávačky neobešla, bez ní by to kopání byla teda děsná pakárna :lol:
Uživatelský avatar
Rak
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 33
Registrován: úte 28. kvě 2013 18:30:44

Re: Nákup dohledávačky.

Příspěvek od Rak »

krom v lese kde je to samej kořen
Uživatelský avatar
kyl
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1032
Registrován: ned 25. lis 2012 16:51:32
Bydliště: Znojemsko

Re: Nákup dohledávačky.

Příspěvek od kyl »

Bez dohledávačky ani ránu,hlavně když chodím do lesa na Ag.Ty tenké plýšky sou sakra choulostivé na jakýkoliv tlak.Dohledávačkou si určím přesně kde je a pak dloubákem opatrně vydoluju.Před dohledávačkou jsem nosil zelenou plastovou lopatku na pískoviště abych nemusel kolikrát skoro blato brat do ruk a ještě s ním zasírat detík.
Pěkně se hlína nabrala,zamávalo se lopatkou na cívkou a pokud nic,šup s tím zpět do díry.
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná diskuze“