Manuál

aneb tlachání na volné téma.
Uživatelský avatar
boris
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 6
Registrován: pát 20. lis 2015 9:11:06

Manuál

Příspěvek od boris »

dobrý den všem.
jsem absolutní laik co se týče tohoto oboru a mám malý problém. děti si přály hledat poklady, tak jsem jim připravil pod stromeček překvápko a koupil jetý Teknetics alpha, bohužel bez manuálu. sice pracuji s podobnými přístroji(lokátory kabelů a inž.sítí), ale s tímto si nějak pořád nerozumím. nevíte někdo kde by se dal manuál(pokud možno v češtině) sehnat, nebo neposkytl by mi někdo jeho kopii či scan? díky za odpovědi
Uživatelský avatar
Slater
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2251
Registrován: pát 25. pro 2009 10:22:55
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Manuál

Příspěvek od Slater »

Pošli mi adresu na email info@detektoryvysocina.cz pošlu ti ho v papírové podobě.
Uživatelský avatar
boris
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 6
Registrován: pát 20. lis 2015 9:11:06

Re: Manuál

Příspěvek od boris »

stalo se. díky předem.
ještě jestli mohu, kam bych měl děcka poslata aby měly nějakou šanci nalézt aspoň "podkovu" ? do lesa, nebo na polní cesty? bydlíme na kraji vsi, tak není problém je poslat kamkoliv ;-)
Uživatelský avatar
Slater
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2251
Registrován: pát 25. pro 2009 10:22:55
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Manuál

Příspěvek od Slater »

Odpověděl sis sám : kamkoliv :)
Pole, les prostě kamkoliv. Ale na lesní/polní cesty je neposílej, je tam opravdu tvrdo. Spíš kolem nich.
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Manuál

Příspěvek od drak66 »

spíš pole,na cesty se vozil kdejakej bordel včetně cihel,křidlic atd.Pole jsou pro děti ideální,louka je tvrdá,nebo je pošli k rybníku,kde se koupávalo,budou mít radost z komunistické měny a možná i nějakého prstýnku :whistle: Doporučuji vymatat iron a alum, sens tak max na dvě políčka pro začátek.Tovární nastavení je na nic,to se z místa nehneš,jak to pípe. :D jinak můžeš kouknout do mých nálezů,co se dá alphou najít.
Uživatelský avatar
boris
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 6
Registrován: pát 20. lis 2015 9:11:06

Re: Manuál

Příspěvek od boris »

no to je dobrý tip. takový rybník tu je. takže já budu v klidu chytat ryby a děcka prohledávat bývalou pláž. a co takhle "odpočívadla" na starých stezkách kudy chodili trhovci, řezníci a kupci? nebo místa kudy šly vedlejší dějiny?
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Manuál

Příspěvek od drak66 »

pokud o nich víš,tak neváhej,hledat se dá všude,jen mít to štěstí a o tem to je :D
Uživatelský avatar
jkmineral
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2459
Registrován: ned 05. pro 2010 13:50:38

Re: Manuál

Příspěvek od jkmineral »

vyser se na hledání pokladů, největší poklad máš doma. Zahoď detektor do hnoje a vem starou a děti do Zoo :)
Mor na všechny hledače, kromě mne :)
Uživatelský avatar
boris
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 6
Registrován: pát 20. lis 2015 9:11:06

Re: Manuál

Příspěvek od boris »

Slater píše:Pošli mi adresu na email info@detektoryvysocina.cz pošlu ti ho v papírové podobě.
díky, včera dorazil
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Manuál

Příspěvek od drak66 »

jkmineral píše:vyser se na hledání pokladů, největší poklad máš doma. Zahoď detektor do hnoje a vem starou a děti do Zoo :)
To je pravda,ale na to musí boris přijít sám :violin:
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná diskuze“