Holá pravda o Sýrii

aneb tlachání na volné téma.
Uživatelský avatar
jkmineral
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2459
Registrován: ned 05. pro 2010 13:50:38

Holá pravda o Sýrii

Příspěvek od jkmineral »

pokud můžete, přeposílejte, dík. Za týden to smažu, politika sem moc nepatří.
https://www.youtube.com/watch?v=QJQTnhW ... e=youtu.be
Mor na všechny hledače, kromě mne :)
Uživatelský avatar
msf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1454
Registrován: pon 17. kvě 2010 19:45:46

Re: Holá pravda o Sýrii

Příspěvek od msf »

Tak to smaž hned pls.... Kdo se na něj má dívat.
Uživatelský avatar
jkmineral
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2459
Registrován: ned 05. pro 2010 13:50:38

Re: Holá pravda o Sýrii

Příspěvek od jkmineral »

Pusť si ČT 1 , tam Ti to vysvětlí.
Mor na všechny hledače, kromě mne :)
Uživatelský avatar
ew190
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 176
Registrován: pon 02. čer 2014 20:11:45
Bydliště: Oderberg

Re: Holá pravda o Sýrii

Příspěvek od ew190 »

Tak jsem po dlouhe dobe zase zpet na tomto foru k prispevku jen tolik jsem zvedav jak dlouho jim to vydrzi kdyz pred vlastnim prahem si zamest neumi a jinde by chteli uklizet ? Vzdyt v samotnem Rusku je to jako na divokem zapade i banality se tam casto resi z horkou hlavou a se zbrani v ruce ale to je jen muj nazor ale radeji to tady neprobirat protoze si myslim ze jim to stejne nebude fungovat uz proto ze toho zacnou vyuzivat hlavne ISIS a dalsi takze boje stejne budou pokracovat :think:
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Holá pravda o Sýrii

Příspěvek od drak66 »

no hoši ,kdo je rozumnej a něco o tem ví,tak nebejt žádosti o pomoc Ruska od samotného Assada-legitimně zvoleného presidenta Sýrie,tak,už celá sýrie patří saudům a turkům za nezištné pomoci ušáků a nato,v čele s eu a merklovou.kdo je trochu vzdělaný a zajímá se o tento konflikt,tak ví,že nebejt ruských zásahů,tak tam turci a isil vesele dál opbchodují s ukradenou ropou,kterou kupují od isil za pakatel a ještě ty vrahy Is podporují sbraněmi .Je to vysoká hra o peníze a turkům a západním mocnostem zvlášt.Koloniální mocnost,jako Usa,anglie Francouzi,německo,zvyklé žít si nad poměry,díky zlodějinám v koloniich a vykrádání přírodního bohatství kolonií,nebo států které násilně obsadí,či vyvolají záměrně vojenský konflikt,aby tam mohli cpát a prodávat zbrojařský arsenál známých miliardářů.Proč se západ chce zbavit Assada,jak KIadáfího,nebo husajna?Odpověd je jednoduchá-Tady nejde o sýrii,je v tem vysoká hra mamonu.A z Ruska mají strach.To jedin é tam nekrade.Dál to rozrebírat nehodlám :violin:
Uživatelský avatar
cotojetohle
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1491
Registrován: ned 07. bře 2010 13:30:23

Re: Holá pravda o Sýrii

Příspěvek od cotojetohle »

Já pořád věřím že ODS, láska a pravda zvítězí ,jak mi to slíbil Havel:-)))
50% dělá štěstí
30%chodit,chodit,chodit,
10%lokalita
6%práce s klackem
4%detektor
Uživatelský avatar
ew190
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 176
Registrován: pon 02. čer 2014 20:11:45
Bydliště: Oderberg

Re: Holá pravda o Sýrii

Příspěvek od ew190 »

Znam taky jednu pisnicku od Kabatu jmenuje se Slibem nezarmoutis :lol: :violin:
Uživatelský avatar
msf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1454
Registrován: pon 17. kvě 2010 19:45:46

Re: Holá pravda o Sýrii

Příspěvek od msf »

Pánové, tohle není aeronet, Juro smaž tu ruskou propagandu pro asijaty a je klid:)
Kdo touží po bídě, tak se sovětským svazem, přišla bída na zem:) To platí furt.
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Holá pravda o Sýrii

Příspěvek od drak66 »

:D a co přišlo s kapitalismem?Mraky bezdomovců ,exekucí a neštastných obyčejných lidí.Ale i dost zbohatlíků a parazitů -lobistů,či jak si říkají,kterým zákony šijí na míru naši pravdoláskařští politici a společně to tu legálně rozkrádají.Naše neůplatné soudy,to tu zachranují atd,atd.Férová média,pravdivě informují o dění u nás i ve světě a vůbec nás nemasírují Ussáckou politikou a propagandou kapitalismu.O Rusku je tu mraky lichotivých zpráv-samé embargo a nic pozitivního v Putinově není.No prominte pánové-to je propaganda Ruska?Rusko chtělo v sýrii pořádek,jako třeba zastavení bojů a uznání suverenity této země,zastavení přezhraničního odstřelování civilistů/kurdů/,z turecka.atd,-takový byl podán návrh z ruské strany,jenže,jikož Ussa má právo veta,tak to smetli ze stolu.Turky,jako falešné psy,nemá cenu rozebírat a ještě se s nimi dávat do kupy a posílat jím miliardy eur,to je lepší ty púrachy hodit do kanálu.Ukrajinu,také ušáci rozmrdali na majdanu a dnes to utichlo.Jak jsem psal a za tím si stojím.Rus je slovan a má svou národní hrdost a je vlastenec,narozdíl od nás.Nejraději by to ussa rozmrdali a rozkradli i v rusku,aby přišli k obrovskému nerostnému bohatství,jenže bohužel by narazily.Poukažte koho Rusko ,kdy napadlo,aby šířili svou demokracii,třeba od II světové války a srovneje s mírovou politikou Američanů,kde můžem začít Koreou a skončíme dnes,třeba Libyí.Ještě,že tu to Rusko máme a jelikož je vojensky líp vybavené,tak si na něj nato s Usa netroufne,jinak by,ho už dávno napadli,tak se ho snaží podmanit různýmy embargy.Propaganda ruská to není,pouze pravda,kterou nechce nikdo slyšet.Nebýt Rusa tak,nevím jak by to na tom světě dopadlo,jelikož by Ussa neměly žádné zábrany :violin: Mně se toto psát vůbec nechtělo.Já nikdy nebyl komunista,ani odeesák či socialní demokrat,vždy jsem uznával svůj vlastní obyčejnej selskej rozum a takto to vidím já :whistle:
Uživatelský avatar
msf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1454
Registrován: pon 17. kvě 2010 19:45:46

Re: Holá pravda o Sýrii

Příspěvek od msf »

Draku, kamaráde, máš dojem , že Bureš ( Babiš ) je pravdoláska? Nebo Sobotka a Zeman? Ti nám totiž píší zákony. Vy.er se na věci, které nezměníš, život stojí za život a ne za samon.sírání. Čus, jdu si užít a Rusy mám v zadeli ( obchodovat se tam nedá, koupit od nich taky nic, čuby tam jsou prolezlé syflem a tak co s nima ), stejně jako každého, kdo mě nezajímá:)
Naposledy upravil(a) Koiko dne čtv 25. úno 2016 7:50:43, celkem upraveno 2 x.
Důvod: když už píšeš opravy, tak pořádně, ať nemusím já je dělat... :(
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná diskuze“