Klub neslušných hledačú

aneb tlachání na volné téma.
Odpovědět
Uživatelský avatar
msf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1454
Registrován: pon 17. kvě 2010 19:45:46

Klub neslušných hledačú

Příspěvek od msf »

Dlouho jsme váhali, ale je třeba s pravdou ven. Poté co nás dnes vyhnala majitelka mlýna z pozemku s nějakými řečmi o dírách v trávníku a soukromém pozemku ( co to je, přece půda patří všem... ) jsme se přemístili na jiný krásný pozemek. Tak tam moje milé JKM vyrylo tisíc jamek a ani jednu, ani jednu nezahrabalo. To je vstupenka mezi nás, nezahrabávat, a prodávat nálezy. Zvlášť se cení odvoz do žida. Podmínka přijetí je poslání fota sem a lokalita - my jsme byli v Těškovicích.
Už tam nechoďte, všechy mince, knoflíky a prstýnky jsme vyluxovali, jak říkám, tisíce děr!
Přílohy
Zakládající člen Klubu neslušných hledačů
Zakládající člen Klubu neslušných hledačů
Uživatelský avatar
kabido
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 3186
Registrován: pát 01. dub 2011 6:46:44
Bydliště: Třebíč

Re: Klub neslušných hledačú

Příspěvek od kabido »

:dance: :lol: :dance:
msf píše:Dlouho jsme váhali, ale je třeba s pravdou ven. Poté co nás dnes vyhnala majitelka mlýna z pozemku s nějakými řečmi o dírách v trávníku a soukromém pozemku ( co to je, přece půda patří všem... ) jsme se přemístili na jiný krásný pozemek. Tak tam moje milé JKM vyrylo tisíc jamek a ani jednu, ani jednu nezahrabalo. To je vstupenka mezi nás, nezahrabávat, a prodávat nálezy. Zvlášť se cení odvoz do žida. Podmínka přijetí je poslání fota sem a lokalita - my jsme byli v Těškovicích.
Už tam nechoďte, všechy mince, knoflíky a prstýnky jsme vyluxovali, jak říkám, tisíce děr!
XP DEUS a GARRETT pro-pointer bez něho to nejde
Uživatelský avatar
jkmineral
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2459
Registrován: ned 05. pro 2010 13:50:38

Re: Klub neslušných hledačú

Příspěvek od jkmineral »

Zdravím všechny neslušné hledače. Máš naprostou pravdu, mé milé MSF. Je to strašné, co se poslední dobou děje, svět spěje do záhuby. Lidé jsou zlí, sprostí, neurvalí a nemají pochopení pro čisté úmysly lovců historie a archeologických artefaktů, kteří se sluncem v duši vyrážejí na zaseté a soukromé zbohatnout. Ani zarytý archeolog Petr Jenč by neječel jak ta Viktorka ze mlejna. Místo aby mlékem a strdím vítala členy našeho klubu, kteří nezištně celé dopoledne provzdušňovali půdu okolo jejího příbytku, zastali práci stovek žížalek a krtků tak, že by se za ni nemuselo stydět ani stádo divokých prasat, ječí, že to muselo sylšet i naše milé Cotojetohle, které zrovna v Polsku drancovalo jedno poutní místo! Příště se jí mrkneme na ten náhon :)
Mor na všechny hledače, kromě mne :)
Uživatelský avatar
jkmineral
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2459
Registrován: ned 05. pro 2010 13:50:38

Re: Klub neslušných hledačú

Příspěvek od jkmineral »

Mé milé MSF, pokud předsedu našeho KNH v tom Polsku na tom poutním místě nechytnou a nezavřou ho na Sto lat, předám mu písemnou stížnost. Bo to je otřes: nad tím náhonem žádnej radloň nebo slušná těžba, jenom jeden stříbrňák, navíc blbej ročník, ryzost 400/1000 a katalogová cena 40 Kč. A ještě jsem ho musel celou noc mít naloženej v kyselině, bo byl černej jak ten Rej Koraňtej. To by tě skoro cyp střelil. Ještě štěstí, že si na tom políčku líznul kus toho secího stroje a zachránil jsi čest našeho klubu.
IMG_2148(1).JPG
Mor na všechny hledače, kromě mne :)
Uživatelský avatar
msf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1454
Registrován: pon 17. kvě 2010 19:45:46

Re: Klub neslušných hledačú

Příspěvek od msf »

Navrhuji, abychom předsedovi KNH doporučili prokopání hráze rybníka! Ta neslušná a nepřející majitelka mlýna zadržuje vodu a v toku níže strádají pošvatky, miminka pstruhů a dělní chrostíci si nemohou stavět domečky! Včera jsem četl Ferdu Mravence vnučce a fakt mi z té představy bylo hodně smutně.
Zdar s sdrdečné pozdravy všem neslušným hledačům!
PS : přijímáme i hledače vltavínů, ti umí dělat sakra velké ďury!
Uživatelský avatar
jkmineral
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2459
Registrován: ned 05. pro 2010 13:50:38

Re: Klub neslušných hledačú

Příspěvek od jkmineral »

slyšel jsem, že tam do vody někdo mrdnul dvoje kamna, to by byla dobrá těžba :) jinak naše milé Cotoje má s rybníčkama slušné zkušennosti
Mor na všechny hledače, kromě mne :)
Uživatelský avatar
msf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1454
Registrován: pon 17. kvě 2010 19:45:46

Re: Klub neslušných hledačú

Příspěvek od msf »

No právě, úplný sapér! Jen ho musíme motivovat:), pak pro něj ta nenasytná mlynářská hráz nebude žádný problém!
Uživatelský avatar
drachir1
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 715
Registrován: pát 29. led 2010 9:53:28

Re: Klub neslušných hledačú

Příspěvek od drachir1 »

Vidím legendami opředené hrabičky opět v akci!!!
Uživatelský avatar
ludi
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 13
Registrován: sob 19. čer 2010 21:57:55

Re: Klub neslušných hledačú

Příspěvek od ludi »

Jeden můj známy co pochází z Těškovic mi vyprávěl, že jako kluci u toho mlýna zvedli nějaké stavidlo a mlýn vytopili. A ta neslušná majitelka bude asi ta jeho spolužačka co ve škole dosušovala promočené učebnice.
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13895
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: Klub neslušných hledačú

Příspěvek od Koiko »

drachir1 píše:Vidím legendami opředené hrabičky opět v akci!!!
chybí rýček ;-)
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná diskuze“