Od Nicole

Seals PB
Uživatelský avatar
Nicole
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 375
Registrován: pát 23. srp 2013 18:38:14

Od Nicole

Příspěvek od Nicole »

Plomba´.jpg
Plomba.jpg
Plomba nalezená na louce/pastvině. Zřejmě neurčitelná...
Uživatelský avatar
Nicole
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 375
Registrován: pát 23. srp 2013 18:38:14

Re: Od Nicole

Příspěvek od Nicole »

Plomba UV´.jpg
Plomba UV.jpg
Přidávám ještě fotky v UV světle, ale asi to nemá cenu.
Uživatelský avatar
kabido
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 3186
Registrován: pát 01. dub 2011 6:46:44
Bydliště: Třebíč

Re: Od Nicole

Příspěvek od kabido »

první vlaštovka :shifty:
XP DEUS a GARRETT pro-pointer bez něho to nejde
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13903
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: Od Nicole

Příspěvek od Koiko »

Tak plombu jsem zatím trefil jedinkrát... a novodobou :cry:
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
Nicole
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 375
Registrován: pát 23. srp 2013 18:38:14

Re: Od Nicole

Příspěvek od Nicole »

Novodobé plomby - od rozvodných závodů apod. nacházím často, ale neberu je - ty ať někoho potěší v příštím století nebo pozdějc :)
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Od Nicole

Příspěvek od drak66 »

Nicole píše:Novodobé plomby - od rozvodných závodů apod. nacházím často, ale neberu je - ty ať někoho potěší v příštím století nebo pozdějc :)
to je chyba nikol,příště je tam kopneš znovu,veškerej šrot nosím z terénu pryč. :whistle:
Uživatelský avatar
Nicole
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 375
Registrován: pát 23. srp 2013 18:38:14

Re: Od Nicole

Příspěvek od Nicole »

Staré plomby byly kdysi taky jenom šrot. Za sto let budou taky hledači, ale jen když jim něco necháme. Když nebudeme nechávat pro nás bezcenné věci ležet, tak tohle hobby skončí stejně rychle jako začalo. A jestli Ti jde o zamoření životního prostředí olovem, tak to říkej myslivcům, těch plomb zas tolik není.
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Od Nicole

Příspěvek od drak66 »

Nicole píše:Staré plomby byly kdysi taky jenom šrot. Za sto let budou taky hledači, ale jen když jim něco necháme. Když nebudeme nechávat pro nás bezcenné věci ležet, tak tohle hobby skončí stejně rychle jako začalo. A jestli Ti jde o zamoření životního prostředí olovem, tak to říkej myslivcům, těch plomb zas tolik není.
nepochopilas podstatu věci, na políčka se vracíš a alobaly ,zátky atd,když tam necháš,tak je znovu kopeš,oto jde,že zbytečně pak kopeš.Ale záleží na tobě,já kolikrát zahrabávám díry a beru ten šrot pryč po hledačích co to nechávají budoucím generacím :whistle:
Uživatelský avatar
jezero
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1079
Registrován: ned 03. led 2010 22:32:45

Re: Od Nicole

Příspěvek od jezero »

Plomba je opravdu nečitelná, bohužel. Ale i plomby z elektroměrů, mají své sběratelské zájemce.
Uživatelský avatar
Nicole
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 375
Registrován: pát 23. srp 2013 18:38:14

Re: Od Nicole

Příspěvek od Nicole »

drak66 píše:
Nicole píše:Staré plomby byly kdysi taky jenom šrot. Za sto let budou taky hledači, ale jen když jim něco necháme. Když nebudeme nechávat pro nás bezcenné věci ležet, tak tohle hobby skončí stejně rychle jako začalo. A jestli Ti jde o zamoření životního prostředí olovem, tak to říkej myslivcům, těch plomb zas tolik není.
nepochopilas podstatu věci, na políčka se vracíš a alobaly ,zátky atd,když tam necháš,tak je znovu kopeš,oto jde,že zbytečně pak kopeš.Ale záleží na tobě,já kolikrát zahrabávám díry a beru ten šrot pryč po hledačích co to nechávají budoucím generacím :whistle:
Dělej si to tedy po svém, já mám jiný názor, lokality kam chodím jsou tak rozlehlé, že jen vzácně kopnu znova stejnou věc.
Odpovědět

Zpět na „Plomby“