stará přezka

Buckles
Odpovědět
Uživatelský avatar
alešák
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 27. pro 2012 16:10:36
Bydliště: Břeclav

stará přezka

Příspěvek od alešák »

Náhodou jsem narazil na Vaše stránky . Pravidelně na mých pozemcích někdo hrabe, bohužel mnohdy i v zasetém. Tak si občas, když je čas, půjčím detektor od syna. Nevím si rady s touhle přezkou, vypadá jako kovaná z nějakého kovářsky svařeného materiálu s nízkým obsahem stříbra.
obrázek mi sem zatím nejde vložit , hlásá to :Omlouváme se, ale bylo dosaženo maximální velikosti příloh.
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: stará přezka

Příspěvek od drak66 »

no,počkáme,az to pude ;-) Pokud to po sobě dají dopořádku a nekopou metrové díry,není problém,ani na zasetém,větší škodu ti nadělají divočáci,krtci,srnky a jiná zvěř,obilí je plevel a chytne se vždycky znovu,vím o čem mluvím,kolikrát chodím i v zasetém,ale tak do 3cm,pak ne,kolikrát se po tejdnu vracím a už to znova roste.Jeden agronom,mi říkal,že jim to nevadí,že hledám i v osetém,když to dám po sobě dopořádku,že tomu nic neudělám.nejvíc mu vadily myši.Vždycky,když tam hledám tak mě zdravijou,i majitel za mnou přijel na pole s feliciou a ptá se jak to de,tak mu povídám,já myslel,že mně jedete vyhodit a on,pane to by udělal jen blázen,vždyt mi tady ty hřebíky a šrot vysbíráte a kluci nepíchnou kola. ;-) Tak asi tak nějak ;-)
Naposledy upravil(a) drak66 dne čtv 27. pro 2012 23:13:06, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13903
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: stará přezka

Příspěvek od Koiko »

již jsem kontaktoval admina. Napíšu tolik - vklad přílohy je nastaven na max. velikost 5 Mb. Celková velikost pro přílohy tohoto webu je 5 000 Mb, kolik je momentálně zaplněno ale nevím ...
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
alešák
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 27. pro 2012 16:10:36
Bydliště: Břeclav

Re: stará přezka

Příspěvek od alešák »

jo, beru to sportovně, na podzim a hlavně po dešti je na poli někdy i 10 brňáků, to je v pořádku,ale nějaký bonton musí být. Mládež je třeba občas usměrnit ;-)
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: stará přezka

Příspěvek od drak66 »

Břeclav-pokud máš pole,kde ležely římské legie,tak sem navkládej klukovy mince a spony atd co má,no Brnáky bych spíš očekával v okolí Slavkova,ale hledá se všude. ;-) Já minulej rok nepotkal na jednom mým poli nikoho a letosjsem tam nikdy nebyl sám,jednu sobotu jsem napočítal 9 lidí i se mnou a to bylo v15h odpoledne,místní tam sbírali kukuřicu,co nerozbily diskama a povídali,že co tam bylo hledačů dopoledne a to se na tem poli neválčilo,tak tam u vás se tomu nedivím. ;-)
Uživatelský avatar
alešák
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 27. pro 2012 16:10:36
Bydliště: Břeclav

Re: stará přezka

Příspěvek od alešák »

tož tady je ta přezka, není sice moc hezká, ale prý by to mohl být starověk. Tak jsem ji sem dal, kdyby se podařilo určit něco bližšího.
Snímek 173.jpg
Snímek 174.jpg
Snímek 175.jpg
Uživatelský avatar
kovkop
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 904
Registrován: úte 20. pro 2011 19:15:06

Re: stará přezka

Příspěvek od kovkop »

Je to pravěk - Řím až Stěhování národů
Když nemáš podplacené permoníky a skřítky je ti i ten nejlepší detík na hovno
Uživatelský avatar
alešák
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 27. pro 2012 16:10:36
Bydliště: Břeclav

Re: stará přezka

Příspěvek od alešák »

Dík za určení, jsem potěšen, že ji mohu zařadit do tohoto období. Bronzový Řím se dá dost dobře dohledat, s tímto jsem byl fakt mimo.
šahin
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1071
Registrován: sob 16. dub 2011 20:48:31

Re: stará přezka

Příspěvek od šahin »

Pekná vecička! :clap:
Pokiaľ dýcham, dúfam. Rutus Argo, Rutus Optima, Minelab Pro Find 25
Člen SILESIA HUNTERS
Odpovědět

Zpět na „Přezky“