SIEBEL SI 204 - ZBYSLAVEC

Fly archeology
sralbotka
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 71
Registrován: úte 08. bře 2016 15:52:37
Bydliště: ČR

Re: SIEBEL SI 204 - ZBYSLAVEC

Příspěvek od sralbotka »

DĚKUJI PANU VLADAŘOVI ZA ODPOVĚĎ NA MOJI OTÁZKU OHLEDNĚ POSÁDKY- S.V. si asi mého komentáře ani nevšiml. Ani já zde již nic nového neřeším, ono ani není překvapivě s kým, jak v diskuzi padlo, povětšinou jde jen o nálezy kdo co kde kdy po kom apod. a ne o historii nebo nějakou celistvou prezentaci natož určování posádky a nebo drobných fragmentů- hlavně, že to lítalo...
Lenka
Uživatelský avatar
S.V.
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 29
Registrován: stř 18. led 2012 10:32:01

Re: SIEBEL SI 204 - ZBYSLAVEC

Příspěvek od S.V. »

torkemado píše:Hele Vyvážile , pokud si dobře pamatuju jseš ročník 65 , takže jsi o dva roky starší než já pokud si tedy chceš poměřovat péro .Stejně pochybuji,že ty příspěvky píšeš Ty . Znám tě trochu jinak než se zde prezentuješ od prvního příspěvku .A pokud si myslíš,že jedině váš spolek je nejlepší,mě to nedělá problém já vím své . Co se týká těch příspěvků tady jak píšeš "Můžete se zde dál rosplívat nad těmi úlomky co se tady prezentují" Víš o lidech zde absolutní prd Většina zde přispívajících již přispěla k objasnění či lokalizaci nejedné havárie . Proč by měl dle tebe správce něco odstraňovat ?

Můžeš se aspoň podepsat ať vím s kým mám tu čest! Ta tvoje přezdívka mi nic neříká.
Uživatelský avatar
Pavel Kozár Kálecký
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2
Registrován: pon 11. pro 2017 19:57:20

Re: SIEBEL SI 204 - ZBYSLAVEC

Příspěvek od Pavel Kozár Kálecký »

Pro Jednadvatrojku : No nejsme žádní profíci my z Červeného hrádku a s vaší odborností se nemůžeme měřit to je jasné, to víte prosťáčci z venkova co ve volném čase plundrují lesy, louky, zahrady a to co najdou pak vystavují v té své kůlně pod Červeným hrádkem . Tak .... poznáme rozdíl mezi B 51 a Andulou páč Andula je dolnoplošník či hornoplošník tedy a je poháněná motorem PRATT and WHITNEY a samozřejmě Bf 109 nemůže být poháněn motorem DB 606 když tento typ motoru existuje jen v jediném exempláři a to na internetových stránkách Červeného hrádku a každý ví že Messerschmitt byl poháněn motorem ROLLS ROYCE to by pak mohl klidně být poháněn motorem JUMO že a to je taky pitomost. Ano takhle mizerně na tom jsme a to dokonce tak mizerně že ani nevíme kde je Bratislava a to že i na Slovensku jsou muzea tak to je pro nás naprosto nová informace, až do teď jsme byli přesvědčeni že jsou na Slovensku jen krčmy a tak tedy Jednadvatrojko až zase pojedeme na Slovensko ke známým tak se určitě zajdeme podívat na vaši práci, mám fotografie staré Apolky i ze staré Apolky a Bratislava je někde tím směrem, no když tak se zeptáme nějakého bači na kotároch u Štrbskeho plesa. A tak tedy díky. Váš Pavel Kozár Kálecký.
Uživatelský avatar
Pavel Kozár Kálecký
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2
Registrován: pon 11. pro 2017 19:57:20

Re: SIEBEL SI 204 - ZBYSLAVEC

Příspěvek od Pavel Kozár Kálecký »

K těm Vynarům pro Anonyma , jak to že se na podruhé našlo tak málo fragmentů ? Ještě tam musí být podvozková noha, variometr, pouzdro na brýle a lékárnička. Tak asi příště někdo další.
Uživatelský avatar
mezek
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 25
Registrován: úte 12. bře 2013 8:36:51

Re: SIEBEL SI 204 - ZBYSLAVEC

Příspěvek od mezek »

To musel být dobrej matroš.
Odpovědět

Zpět na „Letecká archeologie“