fw-190 žítková

Fly archeology
Uživatelský avatar
zilvare
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 691
Registrován: čtv 12. led 2012 21:58:17

fw-190 žítková

Příspěvek od zilvare »

zdravim mohl bych se optat na tu 190tku na žítkové?jestli se tam dá jěště něco najít a tak,třeba nějaký styčný bod od kterého bych se mohl hnout.
pořád se tady ptám,ale nikde jinde takové informace neseženu,ani v receptářu :lol: tak jen doufám,že to nikomu moc nevadí!
zdraví zilvar.
Zilvar z chudobince
Uživatelský avatar
messer
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 269
Registrován: čtv 13. říj 2011 19:37:24

Re: fw-190 žítková

Příspěvek od messer »

Zdar Zilvar,

zbytek te stodevádesátky tam možná ještě nějaký je, ale asi dost hluboko. Nicméně to by ani nebyl problem-ta mašina však lízla stodolu a spadla asi 5-10m od ní-takže je na soukromém pozemku , kousek od domu a majitel už je nepříčetný, když vidí někoho v okolí s klackem. Poprvé za celou dobu co hledám a byl jsem tam aspoň 5krát, jsem nenašel ani kousek duralu a to tam byly vícekrát i někteří jiní maníci -např. Michal Žitník a se stejným výsledkem. Zachoval se onen jediný fragment, který daroval jednomu kolegovi místní starousedlík. Díkybohu identifikuje typ mašiny, takžek přesnému určení už byl jenom kousek. Celý případ snad někdy podrobně popíšu, je to celá anábaze se spoustou slepých uliček..Jedna z nich je tam cokoliv hledat na povrchu nebo těsně pod ním. O nějaký hloubkový průzkum majitel nestojí, je fakt už nas....ý
Uživatelský avatar
msf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1454
Registrován: pon 17. kvě 2010 19:45:46

Re: fw-190 žítková

Příspěvek od msf »

Messer, ted jsi nasadil brouka do hlavy:)))
Kdeže je ta obec a ta stodola?
Uživatelský avatar
jkmineral
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2459
Registrován: ned 05. pro 2010 13:50:38

Re: fw-190 žítková

Příspěvek od jkmineral »

Messr, prosimtě, nic tomu Msf neříkej, bo si tu stodolu zítra koupí a s kým, já chudinka jedna malá, budu chodit kopat pédvojky do Chuchle ? Sakra, Martin, ty máš tady furt málo nekoplých letadel?
Mor na všechny hledače, kromě mne :)
Uživatelský avatar
msf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1454
Registrován: pon 17. kvě 2010 19:45:46

Re: fw-190 žítková

Příspěvek od msf »

Ja jsem myslel na Tebe, jako hlavniho vyjednavace a ja zas rad poznam bodre domorodce, kdyby nas tam nepustil, navedli bychom P1 a ten by to tomu sedlakovi hamiznemu zapalil:))), sranda musi byt:))
Dovedes si to predstavit, P1 v akci? Ala jak na prajzkse, kdyz se nas ten domorodec ptal co v tom lese budem delat :A co je ti potom ty pyco!!!! :))))
Uživatelský avatar
zilvare
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 691
Registrován: čtv 12. led 2012 21:58:17

Re: fw-190 žítková

Příspěvek od zilvare »

Diky moc messer!toš to je velka škoda,že ten típek nema zajem vykopat zbytek,asi ho to vubec nezajima?ja myslel,že se z toho fokouša vykopalo hafo.to by byl mazec,vědět,že mam na zahradě letadlo že? :) a tak to je sen každeho z nas!a to je všecko teda u toho chlapika na pozemku?nema třeba rád peníze? :lol:
Zilvar z chudobince
Uživatelský avatar
msf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1454
Registrován: pon 17. kvě 2010 19:45:46

Re: fw-190 žítková

Příspěvek od msf »

Zilvare, ja vim jeste o jednom miste kde je na stopro FW, zadarmo ukazu:)), jedina podminka je provest terenni pruzkum na rozmeru 8 x5 x 1,5 m. Co najdes, je Tvoje:))
Uživatelský avatar
zilvare
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 691
Registrován: čtv 12. led 2012 21:58:17

Re: fw-190 žítková

Příspěvek od zilvare »

Msf,aa oč se teda jedná? :)
Zilvar z chudobince
Uživatelský avatar
messer
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 269
Registrován: čtv 13. říj 2011 19:37:24

Re: fw-190 žítková

Příspěvek od messer »

to JKM:
tož to by mosel kupit aj chalupu
to už mi ten majitel říkal vícekrát...a nemá ani kladný vztah ke slivovici, je to nějakej podivín ;-)
Uživatelský avatar
msf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1454
Registrován: pon 17. kvě 2010 19:45:46

Re: fw-190 žítková

Příspěvek od msf »

Zilvare, bazen na chalupe:)))
Messser, to neznas tu krasnou pisnicku : U nas v obci vseci piju, iba Jano nie. Nielen ze nepije, ani zenu nebije. Tak jsme mu pichli vidly do zadku a od tej doby je v nasi obci vsetko v poriadku!!
To s tiim majitelem provedem:))))
Odpovědět

Zpět na „Letecká archeologie“