POZOR ! ROK 1948 A ZNÁRODNOVÁNÍ SE MOHOU OPAKOVAT !!!

Fly archeology
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pazour50
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1024
Registrován: sob 03. úno 2018 16:22:27

Re: POZOR ! ROK 1948 A ZNÁRODNOVÁNÍ SE MOHOU OPAKOVAT !!!

Příspěvek od Pazour50 »

Tak, tak, jako v muzeu, něco tam dáš a ejhle, za chvíli to je pryč :D ;-)
Uživatelský avatar
roman123
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 325
Registrován: ned 12. srp 2012 23:11:30

Re: POZOR ! ROK 1948 A ZNÁRODNOVÁNÍ SE MOHOU OPAKOVAT !!!

Příspěvek od roman123 »

gyry - "Odevzal jsem několik zbraní včetně P08 a co se stalo? Vrátili se mi na papírech... "" taaak to kurna tam mate inu demokraciu.dufam ,ze ti vybavili k tym kverom aj zbrojny preukaz.u nas ,bez zbrojaka, by ti vratili /aj keby boli znehodnotene/ velke ho...no.
Uživatelský avatar
S.V.
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 29
Registrován: stř 18. led 2012 10:32:01

Re: POZOR ! ROK 1948 A ZNÁRODNOVÁNÍ SE MOHOU OPAKOVAT !!!

Příspěvek od S.V. »

Zdravím všechny přátele letadel . Tak se opět nestačím divit co je v této zemi možné ! Minulý týden byli v televizi a v tisku oslavováni dva amatérští hledači kovů ,jak statečně našli a potom vykopali Ruský letoun i s posádkou . Jak chválihodné a zajímavé . Ale nadzvedlo mě to v tom ,že uběhlo 27 měsíců od zavření našeho muzea a stále jsme se ničeho nedobrali .Věci jsou nám pořád zadržovány policií ,Petr Čech ,který nás udal , a to 6.6.2019 jako pracovník AU AVČR po telefonu a 10.6.2019 se osobně dostavil na polici do Chomutova ale už jako pracovník VHU ,je stále určen policií jako odborník a dělá pro ně odborný odhad všech našich věcí , není stále stíhán jako podvodník .Státní zástupce mi vyhrožuje ,že budem obviněni z kopání válečných hrobů ,i když jsme nikdy nenašli letadlo s nezvěstnou posádkou ,již podruhé chce zkoumat několik rezavých patron a nevím co ještě . A najednou jsou na druhé straně republiky oslavováni hoši co našli a sami vykopali letadlo z války .Sakra kde jsou najednou ti borci z Archeologického ústavu ,kteří si letos dali na své stránky text o tom ,že i nález vojenské techniky je archeologický nález ,obvinil mě řiditel AU Mařík ,že jsem si objednal tendenční článek proti nim a vyvěsil mé jméno na jejich stránky . Prý jen oni mají právo kopat . Pan šéf VHU Knížek posvětil Čecha a nějákého Mareše aby se mohli beztrestně hrabat v naší sbírce . Kdyby jste viděli jak to tam po dvou letech vypadá ,tak se poblejete !!! Bordel ,špína a prach ,vše rozházené atd... A my tam stále nesmíme ! Žiju ve stejné republice jak ti co kopali toho Šturmovika ? Asi ne .Je to žumpa zvaná ČR . Kdyby jste četli kolik pochybností je v policejním spisu ,které jsem prokázal a uposílal se na všechny SZ ,by jste nechápali ,a výsledek ? O ! Doufám ,že nám nález tohoto letadla pomůže a už to někdo uzavře .

https://ct24.ceskatelevize.cz/3352658-n ... tyri-metry

https://www.blesk.cz/clanek/regiony-ost ... sadky.html
Uživatelský avatar
gyry
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 559
Registrován: stř 06. led 2010 18:00:26
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR ! ROK 1948 A ZNÁRODNOVÁNÍ SE MOHOU OPAKOVAT !!!

Příspěvek od gyry »

roman123 píše: čtv 01. dub 2021 21:00:32 gyry - "Odevzal jsem několik zbraní včetně P08 a co se stalo? Vrátili se mi na papírech... "" taaak to kurna tam mate inu demokraciu.dufam ,ze ti vybavili k tym kverom aj zbrojny preukaz.u nas ,bez zbrojaka, by ti vratili /aj keby boli znehodnotene/ velke ho...no.
Zbroják mám už dlouho, takže nebyl žádný problém. Nešlo o demokracii, ale o zákon vztahující se k amnestii. Všechny zbraně mám jako sběratelské, protože sem na ně nechtěl nechat narvat značku zkušebny a už vůbec z těch starých verků střílet.
Uživatelský avatar
drachir1
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 715
Registrován: pát 29. led 2010 9:53:28

Re: POZOR ! ROK 1948 A ZNÁRODNOVÁNÍ SE MOHOU OPAKOVAT !!!

Příspěvek od drachir1 »

S.V. ... pokud si děláš nějaké iluze o našem státě, stačí so podívat na https://www.facebook.com/KTV-101121541604286/ .... a tam vidíš v pné nahotě jak se úřady chovají k občanům, kteří je platí.
Držím palec v boji.
Uživatelský avatar
jkmineral
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2459
Registrován: ned 05. pro 2010 13:50:38

Re: POZOR ! ROK 1948 A ZNÁRODNOVÁNÍ SE MOHOU OPAKOVAT !!!

Příspěvek od jkmineral »

V kabině této obávané a skvělé stíhačky, kterou němečtí vojáci přejmenovali na černou smrt - nevěděl jsem, že IL-2 je stíhačka :( Ti pisálci jsou diletanti
Mor na všechny hledače, kromě mne :)
Uživatelský avatar
jkmineral
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2459
Registrován: ned 05. pro 2010 13:50:38

Re: POZOR ! ROK 1948 A ZNÁRODNOVÁNÍ SE MOHOU OPAKOVAT !!!

Příspěvek od jkmineral »

v této kauze pomůže jedině dobrý právník, a to by stálo majlant. Jinak ty svině nedonutí nic věc řešit.
Mor na všechny hledače, kromě mne :)
Uživatelský avatar
messer
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 269
Registrován: čtv 13. říj 2011 19:37:24

Re: POZOR ! ROK 1948 A ZNÁRODNOVÁNÍ SE MOHOU OPAKOVAT !!!

Příspěvek od messer »

Uživatelský avatar
Pazour50
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1024
Registrován: sob 03. úno 2018 16:22:27

Re: POZOR ! ROK 1948 A ZNÁRODNOVÁNÍ SE MOHOU OPAKOVAT !!!

Příspěvek od Pazour50 »

Všechno je archáčů, takže až půjdete vybírat senkrovňu, tak je nezapomeňte pozvat :lol:
Odpovědět

Zpět na „Letecká archeologie“