POZOR ! ROK 1948 A ZNÁRODNOVÁNÍ SE MOHOU OPAKOVAT !!!

Fly archeology
Odpovědět
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13895
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: POZOR ! ROK 1948 A ZNÁRODNOVÁNÍ SE MOHOU OPAKOVAT !!!

Příspěvek od Koiko »

v nálezech z letadel lítaj peníze, tak bych to viděl.
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
S.V.
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 29
Registrován: stř 18. led 2012 10:32:01

Re: POZOR ! ROK 1948 A ZNÁRODNOVÁNÍ SE MOHOU OPAKOVAT !!!

Příspěvek od S.V. »

Ta nabídka detíkú je provokace ? Od zahájení vyšetřování mi běží promlčecí lhůta ,když by mě dnes někdo udal za kopání ,tak to začíná znovu od začátku .To mi řekl policajt. Takže hledat nebudu a ono už ani není co a kde .Beru to s humorem. A peníze dnes lítaj ve všem ,i v kšeftování s ochranými pomůckami , a to na nejvýších místech . Ten šrot z letadel je proti tomu zanedbatelný. :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13895
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: POZOR ! ROK 1948 A ZNÁRODNOVÁNÍ SE MOHOU OPAKOVAT !!!

Příspěvek od Koiko »

Nikde nabidku detektoru nevidim. :think:
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: POZOR ! ROK 1948 A ZNÁRODNOVÁNÍ SE MOHOU OPAKOVAT !!!

Příspěvek od drak66 »

-----------------------------
Naposledy upravil(a) drak66 dne čtv 01. dub 2021 19:50:22, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
S.V.
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 29
Registrován: stř 18. led 2012 10:32:01

Re: POZOR ! ROK 1948 A ZNÁRODNOVÁNÍ SE MOHOU OPAKOVAT !!!

Příspěvek od S.V. »

Po dlouhé době jsem se odhodlal napsat na toto téma .Je to již zhruba 30 měsíců ,co jsou nám zadržovány věci v jízdárně Červeného hrádku .V jednom z posledních příspěvků jsem byl napaden drakem66 ,že jen brečím a nic nedělám. Může se mi klidně ozvat a poradit ,jak by postupoval on v takovém případě . Můj boj ,s touto chobotnicí je zatím úplně marný !!! Policat co to vyšetřuje to rozdělil na dva případy .Jeden je nedovolené ozbrojování ,což už mi poslali před koncem ledna přišlo domu jako obvinění z přečinu .Vyjmenovali tam veškeré rezavé krámy a munici ,co nám v muzeu našli. Naštěstí od 1.února vstoupila v platnost novela zákona , tyto rezavé vykopávky už nepodléhají zbrojnímu zákonu a budou patřit do kategorie D .Horší to bude z municí , ale to je můj problém. Poslal jsem odvolání a doteď se mi mi nikdo neozval .Větší problém je ale z věcmi z letadel .Policajt ,co to má starost ,to stále nechce uzavřít ,a pořád mi jak papoušek opakuje ,že čeká na odborný posudek k těm věcem . Nevím kdo ho dělá , prý VHU .Ale ti přece nemají z archeologií co dělat .Pokud vím ,tak o nějaké vykopávky nikdy nestáli .Za vším stojí ten Čech .Ani policajtům není divné ,že nepodal trestní oznámení na Kovářskou ,když je to stejné muzeum v jednom okrese. Nechci na nikoho ukazovat ,ale celé je to divné .Nejdřív jsme byli jediní v republice ,teď prý už vyšetřují i někoho na Moravě ,ale nevím o co jde. Je hrozné že jeden za..... archeolog nadělá tak hrozné zle mnoha lidem .Právník nás stál už 12000 za tři dopisy na státní zastupitelství a nebylo to k ničemu. Naposled mi policajt sdělil že naše věci někdo ohodnocuje .Nevím jestli je tady soudní znalec na pokroucené plechy z letadel. Policie prý ale ty věci bere v hodnotě šrotu, naštěstí . Stále mi policajt vyhrožuje ,že co jsme vykopali na území ČR ,tak to propadne státu .Řekl mi také ,že Čech tvrdil ,že Kovářská předala
svoje věci státu a stát jim je následně zapůjčil .Takovému nesmyslu se mi nechtělo ale věřit a tak jsem zavolal Honzovi Ždiarskému a samozřejmě je to lež !Ale prý to na ně Čech zkoušel. Dvakrát jsem volal na kancelář prezidenta republiky ,ale vždy mi bylo řečeno ,že prezident nemá pravomoci zasahovat do takových případů. Byl jsem v Lounech u poslance Růžičky , který je v různých podvýborech pro veterány atd. Víte jak to dopadlo ? Vyslechl mě ,prohlédl si materiály , které jsem mu ukázal a vymluvil se ,že nemůže zasahovat do práce policie , ale popřál mi hodně štěstí a ať mi to dobře dopadne .Znam od malička Karla Straku,který se svým tátou od doby komunismu dávali dohromady 1. republiku a je od nás z Chomutova. Pracuje v Praze na VHU , napsal mraky knih o zpravodajcích z 1. republiky ,je světově známí a přednáší po celé Evropě o hrdinech odboje .Když jsem mu zavolal a požádal ho o to, aby se jen zeptal u svého zaměstnavatele kdo má zájem nás zlikvidovat ,tak se jen vymluvil a že prý musím oficiálními cestami .Posera je to ! A to píše o lidech co riskovali krk v boji proti fašistům .Oslovil jsem zdejší dopisovatelku Blesku at o tom napíše článek .Vše si poznamenala ,nafotila a pak zase nic nevyšlo .Prý až to policie ukončí . Oslovil jsem Edu Beneše ,redaktora Severočeského deníku ,který s námi spolupracoval a psal nám články o naších poznatcích .A dnes ? Prý se bojí o místo a nic psát nebude .Tak sakra kde to žijeme??? Všichni jsou podělaný v něčem pomoct. V archeologickém zákoně je ,že státu patří nálezy od starověku do novověku a 2. světová válka je moderní epocha .Na to nebere nikdo ohled . Podívejte se na stránky Akademie věd .Najednou si mezi archeologické nálezy přidali i vojenskou techniku z 2.války ,ale v zákoně to nemají. Zatím jediný člověk ,který se mnou aktivně spolupracuje ,je Pavel Krejčí z Letecké badatelny . Ale ten je na tom z pravomocemi jako já. A teď proč to sem vše píšu. Jelikož si s tím už nevím rady ,tak se obracím na Vás rozumné , kteří by jste měli jakékoliv známé ,ať právníky nebo novináře nebo kohokoliv kdo mi mohl pomoci a poradit ,tak mě prosím kontaktujte ,na mobil nebo na email. Ono jde i o ostatní .Pokud to nad námi vyhraje ten Čech tak si může začít vyskakovat dále . Musíme ho utnout .To není historik ,ale zloděj cizí práce .Schová se za nesmyslný zákon , udá Vás policajtům a čeká jak to dopadne. Budu čekat na každý zajímavý podnět nebo nápad od těch normálních .Prosím pokud má někdo dojem ,že tady zase brečím ,tak to sem raději nepište .Dík můj mobil 773525258 ,email svatopluvyvazil@seznam.cz
Uživatelský avatar
drachir1
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 715
Registrován: pát 29. led 2010 9:53:28

Re: POZOR ! ROK 1948 A ZNÁRODNOVÁNÍ SE MOHOU OPAKOVAT !!!

Příspěvek od drachir1 »

To jsem zvědav, kdo pomůže.
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: POZOR ! ROK 1948 A ZNÁRODNOVÁNÍ SE MOHOU OPAKOVAT !!!

Příspěvek od drak66 »

Chlapče,já tě nenapadnul,jen ti říkám ,že jsou i jiné možnosti,než to řešit přez policii,která je podle toho co píšeš evidentně proti tobě a zkorumpovaná,alespon já si to tak vysvětluji.Dál to rozebírat nehodlám,vše je na tvé inteligenci,jak si stím poradíš!Po právu a po dobrém to ,asi nepude,ale to je tvoje věc,jak si to zařídíš,tak to budeš mít.Být tebou tak se proberu ze sna,copak nevidíš denně co se kolem nás děje? korupce, podvody,------ nemusím pokračovat a koronáč jim k tomu pomáhá,hlavně nouzový stav a proto ho furt chcou!!.Má rada je -Nebrečet a jednat.
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: POZOR ! ROK 1948 A ZNÁRODNOVÁNÍ SE MOHOU OPAKOVAT !!!

Příspěvek od drak66 »

A jelikož to bude,asi na objednávku,tak po dobrém to asi doopravdy nepujde,nebud naivní! zdraví Drak
Uživatelský avatar
zero
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 291
Registrován: ned 24. led 2010 0:05:33
Bydliště: Třebíč

Re: POZOR ! ROK 1948 A ZNÁRODNOVÁNÍ SE MOHOU OPAKOVAT !!!

Příspěvek od zero »

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/let ... o-40354214

Držím palce ať to vyhrajete a pana kokota archeologa ať osolí. A na pana kokota st. zástupce je třeba podat stížnost!
Je to o tom relaxu.
Uživatelský avatar
msf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1454
Registrován: pon 17. kvě 2010 19:45:46

Re: POZOR ! ROK 1948 A ZNÁRODNOVÁNÍ SE MOHOU OPAKOVAT !!!

Příspěvek od msf »

No snad ta dnešní publicita na seznam.cz pomůže! Držím palce.
Odpovědět

Zpět na „Letecká archeologie“