POZOR ! ROK 1948 A ZNÁRODNOVÁNÍ SE MOHOU OPAKOVAT !!!

Fly archeology
Odpovědět
Uživatelský avatar
klarkon
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 278
Registrován: stř 25. dub 2012 17:31:30

Re: POZOR ! ROK 1948 A ZNÁRODNOVÁNÍ SE MOHOU OPAKOVAT !!!

Příspěvek od klarkon »

Uživatelský avatar
msf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1454
Registrován: pon 17. kvě 2010 19:45:46

Re: POZOR ! ROK 1948 A ZNÁRODNOVÁNÍ SE MOHOU OPAKOVAT !!!

Příspěvek od msf »

Na to se nedá nic říct. Bohužel si spousta lidí musí sáhnout do svědomí, ale tenhle týpek svým zevšeobecněním a hozením všech do jednoho pytle dělá zlou krev. Je to laciné a zbytečné. K tématu sralbotky, najdi si a právníka a braň se, nic jiného se nedá krom medializace dělat.
Uživatelský avatar
jkmineral
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2459
Registrován: ned 05. pro 2010 13:50:38

Re: POZOR ! ROK 1948 A ZNÁRODNOVÁNÍ SE MOHOU OPAKOVAT !!!

Příspěvek od jkmineral »

ta sebranka vysloveně počítá s tím, že se bránit právní cestou nebudeš. Předměty. které jsi jim zapůjčil, už nikdy neuvidíš. Na to vem jed :(
Mor na všechny hledače, kromě mne :)
Uživatelský avatar
S.V.
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 29
Registrován: stř 18. led 2012 10:32:01

Re: POZOR ! ROK 1948 A ZNÁRODNOVÁNÍ SE MOHOU OPAKOVAT !!!

Příspěvek od S.V. »

Vaří se ve mě krev ,když se dívám na toho člověka v odkazu co jsem umístil jeden z Vás . Kde se v něm vzala ta drzost a někoho udávat za hledání letadel ,když tam nic takového nikdy nedělal ! Právníka samozřejmě už mám a podal stížnost na státní zastupitelství do Chomutova proti jeho kvalifikaci . Samozřejmě že to neuznali ,protože se prý o válku zajímá . Ohodnocuje naše věci pro policii člověk ,který nás udal !!To fakt není možný co se děje v tomhle státě ,ale stačí si pustit zprávy jak státní zástupci mohou najednou obrátit.Tak třeba to v našem případě taky přehodnotí. Oháněl se sedmiletým studiem archeologie ,když jsem mu volal . Ale já tu činnost taky dělal 25let ,i když na to nemam školu a obor letecká archeologie tady jako studijní obor není.
Uživatelský avatar
msf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1454
Registrován: pon 17. kvě 2010 19:45:46

Re: POZOR ! ROK 1948 A ZNÁRODNOVÁNÍ SE MOHOU OPAKOVAT !!!

Příspěvek od msf »

Promiň, chápu dobře, že sralbotka a s.v. je jeden a tentýž nick? Nějak se v tom ztrácím.
Jinak, Liberator dobře radí :
Obrať se na americkou ambasádu, oni jsou velmi hákliví na jakékoliv manipulace s jejich historií a pokud jsi tam měl něco z US éra, napiš jim, že to bylo zcizeno a de fakto tě obviňuje nějaká 0 z krádeží. Ty jsi naopak historik a zpřístupňuješ historii lidem.
tu je kontakt :
Americké centrum
Tržiště 13 (1. patro)
118 01 Praha 1 - Malá Strana
E-mail: acprague@state.gov
Telefon: (+420) 257-530-640
Web: www.americkecentrum.cz
Naposledy upravil(a) msf dne pon 09. zář 2019 21:05:12, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
S.V.
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 29
Registrován: stř 18. led 2012 10:32:01

Re: POZOR ! ROK 1948 A ZNÁRODNOVÁNÍ SE MOHOU OPAKOVAT !!!

Příspěvek od S.V. »

sralbotka je někdo jiný a jméno neznám
Uživatelský avatar
msf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1454
Registrován: pon 17. kvě 2010 19:45:46

Re: POZOR ! ROK 1948 A ZNÁRODNOVÁNÍ SE MOHOU OPAKOVAT !!!

Příspěvek od msf »

OK, nevím co se mi splantalo:)
Uživatelský avatar
S.V.
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 29
Registrován: stř 18. led 2012 10:32:01

Re: POZOR ! ROK 1948 A ZNÁRODNOVÁNÍ SE MOHOU OPAKOVAT !!!

Příspěvek od S.V. »

Obrázek

////////////////////////////////////////////////////////////////
Obrázek
Uživatelský avatar
S.V.
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 29
Registrován: stř 18. led 2012 10:32:01

Re: POZOR ! ROK 1948 A ZNÁRODNOVÁNÍ SE MOHOU OPAKOVAT !!!

Příspěvek od S.V. »

Dík za podle mě solidní radu s tou ambasádou ,to bych mohl zkusit a udělat těm šmejdům trochu ostudu. Vložil jsem se dvě fotky kterými chci prezentovat že nejsem jenom člověk ,který po roce 2000 ,přečetl pár knížek a šel si najít kus plechu do lesa a dělal si výstavu .První je dopis z roku 1993 ,kdy jsem hledal rodinu padlého pilota Wilsona , a kontaktoval bývalé piloty ,zda ho neznali. Byli rádi ,že někoho zajímají osudy jejich kamarádů někde v Československu ,a druhá fotka je z Roudnice ,když jsem předal Davidu Milesovi několik fragmentů z jeho P-38 z Vinar.V době kdy jsem se tím začal zabývat nebyl tak rozšířený internet a já jsem se nezviditelňoval a ani nepsal knihy , takže o našem spolku asi lidi moc neví ,jak chápu z některých reakcí . Případů Amerických letadel máme opravdu dost ,takže té ambasádě nebudu nic zveličovat .
sralbotka
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 71
Registrován: úte 08. bře 2016 15:52:37
Bydliště: ČR

Re: POZOR ! ROK 1948 A ZNÁRODNOVÁNÍ SE MOHOU OPAKOVAT !!!

Příspěvek od sralbotka »

Na každého stejný metr. Pokud se někdo ohání zákony a mocí, tak by je měl uplatňovat všude u všech leteckých muzeí. Pak by se vidělo... Museli schovat kvůli vám věci? Asi kulomety apod... Chudáci. No letecká muzea to běžně mají, co jsem viděl. Zajímalo by mě, zda ten pán co na Vás poslal policii ji poslal soukromě a nebo jako za AU... Ve druhém případě bych písemně požadoval omluvu a nebo vše rovným metrem. Jen tak se přinutí letecká muzea spojit a něco změnit. Možná bych všechna obeslal s žádostí o veřejnou podporu. Samozřejmě, ty kulomety jsou problém... Čepí, Kovářská, Suchdol, Jindřichův Hradec, muzeum pana Žitníka.. Podle zákonů ČR nikdo z nich nemá dle zákona povolení vyzvedávat techniku a ostatky. A je jedno, kolik má peněz z dotace na svůj provoz. Když pozvou regionálního archeologa, nemůže akci zaštítit. Minimálně jedno z muzeí má ,,požehnání,, vyzvedávat techniku, ale má to svá ale... (Opět ty zákony ČR)
Odpovědět

Zpět na „Letecká archeologie“