Ohodnocení - Cibule

Other
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanys84
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 24
Registrován: ned 27. bře 2011 21:37:15
Bydliště: Pole,louky ,háje....

Ohodnocení - Cibule

Příspěvek od Hanys84 »

ff.JPG
2012-09-26 10.59.35.jpg
Zdravím ,

prosím o ohodnocení těchto cibulí díky
Přílohy
2012-09-26 10.58.41.JPG
Uživatelský avatar
msf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1454
Registrován: pon 17. kvě 2010 19:45:46

Re: Ohodnocení - Cibule

Příspěvek od msf »

Kamarade, rad bych se spletl, ale ani te nejnaivnejsi vetesnik Ti neda vic jak 50 KC. Punc jsem tam nevidel a hodinky jsou po smrti.
Tissot je skvela znacka stredni kvality, ale zde ukazujes srot, skoda. Jinak hodinky jsou od mala muj konicek.
Uživatelský avatar
Hanys84
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 24
Registrován: ned 27. bře 2011 21:37:15
Bydliště: Pole,louky ,háje....

Re: Ohodnocení - Cibule

Příspěvek od Hanys84 »

JJ, prý jsou to nádražácké hodinky ,1.republika .Sice funkční cena ale zanedbatelná . :violin:
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Ohodnocení - Cibule

Příspěvek od drak66 »

50kč ti dám hned z fleku,tím nechci znehodnocovat hodnocení,ale jsou funkční a mně se líbí. ;-) Jako ,že se hned každý ptá po penězích? Vylezu z baráku a před barákem potkám starostu Johnyho a kecá tam se sousedkou ;-) ,ta na mně nikam nejezdi,stejně nic nenajdeš,povídám-voje starosti bych chtěl mít :lol: a Johny,draku ty budeš bohatej a já mu povídám no to bys na tem poli předemnou musel být ty a něco tam postrácet z tvýho starostenskýho platu. :lol: a byl klid ;-) Lidi nechápou,že nejde jen o peníze.To jsemještě dělal v Třebíčském Unipletu a vedoucí výroby mi povídá na můj dotaz,kdy přidá love-peněz je dost draku,ale ne pro všechny :roll: ,tak povídám udav se s nima a vem si je do hrobu a pak už pro mě nebyla práce :lol: ,asi tak za půl roku,ale to šel do hajzlu celej uniplet.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“