Členění hledačů

Other
Uživatelský avatar
dickstone
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 7
Registrován: úte 06. dub 2010 19:36:26

Re: Členění hledačů

Příspěvek od dickstone »

zdravím všechny.Ještě jsem sem nic nenapsal,tak se přidám
Je mi 42 a začal jsem před 10 měsíci s garretem 250 a to jsem nad tím už přemejšlel tak před 5 ti lety.
Jsem ženatý a manželka mi po čase žlutýho dábla vzala ruky a řekla : táto já budu hledat a ty kopat:dopadlo to tak že žlutáka jsem koupil ještě jednoho.Ted už ale hledám Terou 505.Díry zahrabávám a i po jinejch a jem štastný za každou volovinu co najdu.Pivo miluju a vždycky na něj jdu hned z lesa nebo z pole i s klackem a v maskáčích.Rukavice nesnáším. 8-)
Uživatelský avatar
inMahren
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 60
Registrován: pon 02. srp 2010 11:25:38

Re: Členění hledačů

Příspěvek od inMahren »

spíš bych to rozdělil na lovce pokladů (ti co se namlsají na DW a pak "z jedničky" začnou kopat a pochopitelně o tom ví prd)
ty co si většinu nálezů dokážou určit a tím pádem se o to zajímají
a poslední skupina prasata- hledají aby to prodali / nezahrabávají díry
Nálezy nedávám do sběru- vy si snad myslíte, že ty hilzny za 20 let v lese vyrostou znovu?!
Uživatelský avatar
cortes
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 22
Registrován: ned 27. čer 2010 22:38:24
Bydliště: Přechodně Praha

Re: Členění hledačů

Příspěvek od cortes »

:lol: Věk..neřeknu.Tři holky+žena+ bohužel i matka mé ženy.Hledám 10 let..Detektor za slušný peníz..(ono detík za 20-30 neznamená nejlepší na to co hledáme) :D
První fáze..Lesař
Druhá fáze polař
Třetí fáze..Vracím se znechucen nájezdama hledačů,, opět do hlubokých lesů.

Ps..Rukavice,alkohol,cigára..ANO... :lol: ..I maskče 95 + goráče 95 + goráče ačr :D
Naposledy upravil(a) cortes dne úte 24. srp 2010 23:31:49, celkem upraveno 1 x.
E-Trac+S.E.F UL.33cm+WSS 25x13 S.E.F 2D +M. PRO-FIND 25
Uživatelský avatar
1942
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 72
Registrován: pon 03. kvě 2010 20:10:13
Bydliště: Silesia

Re: Členění hledačů

Příspěvek od 1942 »

A já jsem co :?: asi trotl :mrgreen:
Je mi 13,hledám 4roky,detík za 8tis,hledám bez rukavic,v maskáčích jen někdy,lozím kde se dá,raduji se ze všeho,zbírka na se roky a na to jaké mám možnosti si myslím že celkem ujde,co se týče alkoholu ještě mám čas,ale taky jsem skoušel,ale opil jsem se na farní zahradě tak jsem toho nechal,na srazy nechodím protože nemám čas,zajímám se o WWII. co z vašich možností jsem nevím,asi nějáký mutant :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Narvah
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 3
Registrován: pon 03. kvě 2010 21:45:31

Re: Členění hledačů

Příspěvek od Narvah »

Takže jak začat - 47 už mi bylo, hledám s détíkem tak 4 roky, samozřejmě maskáče, rukavice nenávidím jen když je zima... détík mám druhý a jsem s Jokrem spokojený, díry zahrabávám, hledám kde se dá a co se dá. Nejraději mám krásně povláčené pískové pole, kterých je u nás zatím dostatek. Dvakrát ročně do Karpat na WW I, což je největší zážitek na dlouhou dobu. Ostrou munici neberu i když mám dobré pojištění. Sbírám přilby a cokoliv vojenského od knoflíku po tank, co se nehodí do krámu buď daruju nebo někdy vyměním. Dle tvrzení okolí jsem magor, ale mně je to jedno, rodina si zvykla. Čus.
Uživatelský avatar
cotojetohle
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1491
Registrován: ned 07. bře 2010 13:30:23

Re: Členění hledačů

Příspěvek od cotojetohle »

Zdravím Jokraře:-)))))
O mě si všichni v okolí myslí že sem magor...Stabilně mě vidí od bláta d klackem v ruce.Mám je v p...
50% dělá štěstí
30%chodit,chodit,chodit,
10%lokalita
6%práce s klackem
4%detektor
Uživatelský avatar
hans lauper
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 22
Registrován: sob 27. lis 2010 13:09:28
Bydliště: Teschen
Kontaktovat uživatele:

Re: Členění hledačů

Příspěvek od hans lauper »

Je mi 34.Hledám od roku 98.Nejdřív rok s nejslabším Zetexem,od té doby s o něco lepším Mikelem.Bez rukavic a vždy s kořalkou! :lol: Pochopitelně v maskáčích.Jezdím do hor,obvykle na víkend,pole nějak nedělám,ale asi 4x jsem už byl.Viděl jsem divoké prasata,medvědy,lidi téměř nikdy.Ono ty slovenské hory jsou dost nepřístupné,po turistických značkách nechodím.Ze začátku jsem bral každou patronu,pak jsem zjistil,že jich mám už moc,tak jsem toho nechal a teď ty patrony zase pomalu začínám brát opět,bo hledačů je plná prdel a už i patrona je někdy vzácnost!Zlato,stříbro je sice fajn,ale mě udělá největší radost osobní věc vojáka.I třeba zubní kartáček,mastička atd.
Uživatelský avatar
vlk
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 126
Registrován: pát 27. srp 2010 10:58:01
Bydliště: Křivoklátsko

Re: Členění hledačů

Příspěvek od vlk »

No je mi 38, hledám 2 roky. Chodím radši les a radost mi udělá každé kolečko. Záhady, pověsti o ukrytých pokladech mně táhly vždycky, i když dneska vím, že poklad vypadá jinak. K hledání jsem se nedostal přes DW, ale přes ztracený prstýnek po babičce, který mojí ženě spadl někam do sněhu a už nikdy jsem ho nenašel. Za to jsem, díky tomu prstýnku, objevil detektoring. Chodím v maskáčích, rukaavice si beru a díry zahrabávám i po jiných, když je někde objevím. Takže kam se mnou?
Mimochodem v členění hledačů chybí ještě jedna sorta...........hledač, který se baví tím, že z jiných dělá na webu pitomce, veřejně je sprostě napadá a rozhodně opovrhuje všemi, kteří začínají a nebo mají, nedej Bože, jiný nnázor na věc, než on. Na jednom webu hledačů teď celkem řádí taková skupinka. Soukromě jim říkám "hoši z mravnostního", zkrátka taková samozvaná elita.
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13902
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: Členění hledačů

Příspěvek od Koiko »

vlk píše:No je mi 38, hledám 2 roky. Chodím radši les a radost mi udělá každé kolečko. Záhady, pověsti o ukrytých pokladech mně táhly vždycky, i když dneska vím, že poklad vypadá jinak. K hledání jsem se nedostal přes DW, ale přes ztracený prstýnek po babičce, který mojí ženě spadl někam do sněhu a už nikdy jsem ho nenašel. Za to jsem, díky tomu prstýnku, objevil detektoring. Chodím v maskáčích, rukaavice si beru a díry zahrabávám i po jiných, když je někde objevím. Takže kam se mnou?
Mimochodem v členění hledačů chybí ještě jedna sorta...........hledač, který se baví tím, že z jiných dělá na webu pitomce, veřejně je sprostě napadá a rozhodně opovrhuje všemi, kteří začínají a nebo mají, nedej Bože, jiný nnázor na věc, než on. Na jednom webu hledačů teď celkem řádí taková skupinka. Soukromě jim říkám "hoši z mravnostního", zkrátka taková samozvaná elita.
Tak taková sorta jak píšeš řádí i v numismatice na nejmenovaném webu - spíše to dělá jeden až dva chytráci, kteří tím kazí celý web, proto tam již na ten web nelezu, jen když je to nezbytně nutné.... Já dotyčného nazývám tedy jinak ..., ale to se sem nehodí :twisted:
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
vlk
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 126
Registrován: pát 27. srp 2010 10:58:01
Bydliště: Křivoklátsko

Re: Členění hledačů

Příspěvek od vlk »

koiko píše:
vlk píše:No je mi 38, hledám 2 roky. Chodím radši les a radost mi udělá každé kolečko. Záhady, pověsti o ukrytých pokladech mně táhly vždycky, i když dneska vím, že poklad vypadá jinak. K hledání jsem se nedostal přes DW, ale přes ztracený prstýnek po babičce, který mojí ženě spadl někam do sněhu a už nikdy jsem ho nenašel. Za to jsem, díky tomu prstýnku, objevil detektoring. Chodím v maskáčích, rukaavice si beru a díry zahrabávám i po jiných, když je někde objevím. Takže kam se mnou?
Mimochodem v členění hledačů chybí ještě jedna sorta...........hledač, který se baví tím, že z jiných dělá na webu pitomce, veřejně je sprostě napadá a rozhodně opovrhuje všemi, kteří začínají a nebo mají, nedej Bože, jiný nnázor na věc, než on. Na jednom webu hledačů teď celkem řádí taková skupinka. Soukromě jim říkám "hoši z mravnostního", zkrátka taková samozvaná elita.
Tak taková sorta jak píšeš řádí i v numismatice na nejmenovaném webu - spíše to dělá jeden až dva chytráci, kteří tím kazí celý web, proto tam již na ten web nelezu, jen když je to nezbytně nutné.... Já dotyčného nazývám tedy jinak ..., ale to se sem nehodí :twisted:
Dovedu si představit, jak jim říkáš. Tihle se asi najdou skoro na každém webu. Já psal o celkem konkrétním webu a tam se ti dotyční opravdu chovají jak mravnostní a pravopisná policie. Z očí do očí bych pro ně měl určitě lepší jména a další, i neverbální komunikační prostředky.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“