Jordán

Odpovědět
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Jordán

Příspěvek od drak66 »

Tak sem si dnes přečetl na seznamu,že se vypouští po 181 letech rybník Jordán v Táboře.Tak kdo je poblíž,neváhat a prohnat tam klacky.Podle mýho názoru,z hledačského hlediska velmi lukrativní a navíc v centru husitského Tábora. ;) Jinak jsem Třebíčák a i u nás byl Jordán,dnes,už je to historie,zbouraná hospoda U šlachtů,ale oficiálně se jmenovala Na starým Jordáně/on tam kdysi byl rybník,asi tak před gymnáziem a taky se jmenoval Jordán/,pro ty mladší co ji nepomatujou-nacházela se v místech,pod kinem Sputnik a vedle byl dům pionýrů,dnes tam je budova Forum.Já si ju dobře pomatuji,protože jsem chodil na sirotčí ul.na učnák a chodili jsme pěšky do boroviny,vedle byla trafika a tam jsme si kupovali kusovky ameriky za 1kčs kus a při cestě jsme zašli na Jordán,vcházelo se do průjezdu a ve dvoře po pravé straně byla pípa,to mi bylo 15let.Za pípou Eda Smejkalu z Boroviny,dělal do fotbalu,tak jelikož jsem za Bopo hrál,za dorost a kamoši taky,tak nás znal.Povídám,tři limonády,a přistáli,před nama 3 piva,říkáme,ale my chtěli limonádu a Eda-neotravujte a na tu si běžte do cukrárny a bylo vymalováno,tak jsme chodili na pivo na Jordán,jenže pak ho zbourali.Ještě k Edovi dodám.Měl tam ohromný manko,protože dost bumbal,a hlavně s cigošama co tam chodili a ve skladě veškerej bílej chlast měl vypitej a nalitou tam vodu.No a tak přemýšlej jak to smáznout,tak fingoval vykrádačku,jenže blbec vysklil okno od skladu zevnitř, místo z venku a tenkrát ještě veřejná bezpečnost mu to nesežrala,tak ho zabásli.Asi tolik,když slyším Jordán,tak se směju ještě ted,proto jsem se o tyto zážitky chtěl s Vámi podělit,ale příspěvek patří samozřejmě Jordánu v Táboře,který se určitě vyplatí navštívit.Zdraví vás všechny drak66 :lol:
Odpovědět

Zpět na „Společné hledání“