Chudá sobota

Finds with metal detector
Uživatelský avatar
alforlova
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 70
Registrován: ned 09. kvě 2010 20:34:18
Bydliště: o5 Orlau City

Re: Chudá sobota

Příspěvek od alforlova »

kokr píše:Koukám,že Alf stále nosí tašku omotanou okolo krku :roll: :D :D :D
:D Holt co se v mladí naučíš :D proč mněnit když už jsem si zvykl někdo ma batoh ja holt hokejku použitou jako batoh :mrgreen:
Naposledy upravil(a) alforlova dne pon 24. srp 2015 22:03:25, celkem upraveno 1 x.
Do jara 2016 bez detiku :-C
Člen SILESIA HUNTERS
Uživatelský avatar
košpa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 231
Registrován: ned 03. led 2010 19:20:43
Bydliště: ostrava

Re: Chudá sobota

Příspěvek od košpa »

Pánove jak kopete na tym zasetým tak to není moc pozitivní.Nechci nějak prudit ale vím jak se chovaji zemnědělci když vidi todlencto ;) a ještě když je majitel lovec a ma flintu v ruce,hledám taky a dělam v zemnědělství,tak se trošku nad tím zamyslete 8-) neni to prvni fotka co tady vidim jak kopete na zasetým!!!
Minelab X-Terra 705
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Chudá sobota

Příspěvek od drak66 »

Když na pole najedeš postřikem,naděláš paseky mnohem víc,a co srnky atd.Zas to tak často nezvoní,aby zemědělec schudnul,naopak,když to po sobě zapravíš a nekopeš metrové jámy to tý kukuřici prospěje :lol:
Uživatelský avatar
košpa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 231
Registrován: ned 03. led 2010 19:20:43
Bydliště: ostrava

Re: Chudá sobota

Příspěvek od košpa »

srnkam postřik neubliží ale střika se aby vám chutnalo :mrgreen: a to neni kukuřice ale řepa.s sklízi se koncem záři-řijen.
Minelab X-Terra 705
Uživatelský avatar
alforlova
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 70
Registrován: ned 09. kvě 2010 20:34:18
Bydliště: o5 Orlau City

Re: Chudá sobota

Příspěvek od alforlova »

košpa píše:Pánove jak kopete na tym zasetým tak to není moc pozitivní.Nechci nějak prudit ale vím jak se chovaji zemnědělci když vidi todlencto ;) a ještě když je majitel lovec a ma flintu v ruce,hledám taky a dělam v zemnědělství,tak se trošku nad tím zamyslete 8-) neni to prvni fotka co tady vidim jak kopete na zasetým!!!
Bylo to vedle rodineho baráku a lidi nás viděli i se mně ptali co hledáme a nevyhnali nás a zaseto byla jen pulka a to nebylo nic ke sklizni dělali tam nějake biopole nebo co i z potokem uprostřed zaseta byla nějaka tráva či co . :roll:
Do jara 2016 bez detiku :-C
Člen SILESIA HUNTERS
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Chudá sobota

Příspěvek od drak66 »

košpa píše:srnkam postřik neubliží ale střika se aby vám chutnalo :mrgreen: a to neni kukuřice ale řepa.s sklízi se koncem záři-řijen.
:D Pokud je to řepa,tím líp,aspon ji pánové okopali a lépe poroste. ;) Srnky ti pole rozhrabou mnohem víc,myši atd,to jsem chtěl říct,že jim postřik neublíží je jasné každému,jinak nic ve zlém.Většinou to zemědělcům nevadí,pokud nejseš prase !!Když vše zapravíš,není problém.To jsem jednou hledal na obecní louce a jeden známej,prostě magor se tam do mne navážel,že hledám peníze a jestli nemám na pivo,že mi dá,tak jsem mu řekl,tak jo a šel jsem za ním a on utekl,jak malej kluk a pořvával,že pujde na uřad si stěžovat./57letej chlap/!Tak mu říkám zajdi si a běž třeba do prdele 8-) ,přitom jsem to měl dovolené od starosty.Někteří závistivci jsou hrozní.Já hledám pro zábavu a je to můj koníček.Tito lidé to nepochopí a myslí si,že zbohatneš a závidí ti tu dřinu a kilometry.Je to o lidech,kteří neví co tento koníček obnáší. ;)
Uživatelský avatar
kokr
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 468
Registrován: ned 07. bře 2010 11:17:57
Bydliště: Havířov

Re: Chudá sobota

Příspěvek od kokr »

alforlova píše:
kokr píše:Koukám,že Alf stále nosí tašku omotanou okolo krku :roll: :D :D :D
:D Holt co se v mladí naučíš :D proč mněnit když už jsem sy zvykl někdo ma batoh ja holt hokejku použitou jako batoh :mrgreen:
Batoh jsem vyměnil za taktickou vestu ;)
Apex est autem senectutis auctoritas.
Uživatelský avatar
košpa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 231
Registrován: ned 03. led 2010 19:20:43
Bydliště: ostrava

Re: Chudá sobota

Příspěvek od košpa »

drak66 píše:
košpa píše:srnkam postřik neubliží ale střika se aby vám chutnalo :mrgreen: a to neni kukuřice ale řepa.s sklízi se koncem záři-řijen.
:D Pokud je to řepa,tím líp,aspon ji pánové okopali a lépe poroste. ;) Srnky ti pole rozhrabou mnohem víc,myši atd,to jsem chtěl říct,že jim postřik neublíží je jasné každému,jinak nic ve zlém.Většinou to zemědělcům nevadí,pokud nejseš prase !!Když vše zapravíš,není problém.To jsem jednou hledal na obecní louce a jeden známej,prostě magor se tam do mne navážel,že hledám peníze a jestli nemám na pivo,že mi dá,tak jsem mu řekl,tak jo a šel jsem za ním a on utekl,jak malej kluk a pořvával,že pujde na uřad si stěžovat./57letej chlap/!Tak mu říkám zajdi si a běž třeba do prdele 8-) ,přitom jsem to měl dovolené od starosty.Někteří závistivci jsou hrozní.Já hledám pro zábavu a je to můj koníček.Tito lidé to nepochopí a myslí si,že zbohatneš a závidí ti tu dřinu a kilometry.Je to o lidech,kteří neví co tento koníček obnáší. ;)
jo však v pohodě,ale už sem se setkal na par polích kde ty díry byli tak púl metru hluboké,a vím že natom místě kopal jeden hledač!viz.D-benešov-byvale německé letiště.
Minelab X-Terra 705
Uživatelský avatar
cotojetohle
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1491
Registrován: ned 07. bře 2010 13:30:23

Re: Chudá sobota

Příspěvek od cotojetohle »

Toho zasetého tam byl fakt jen pruh...Zrovna ta fotka je z toho místa...Jinak celé širé pole bylo poorané.Potvrzuji.
50% dělá štěstí
30%chodit,chodit,chodit,
10%lokalita
6%práce s klackem
4%detektor
Uživatelský avatar
košpa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 231
Registrován: ned 03. led 2010 19:20:43
Bydliště: ostrava

Re: Chudá sobota

Příspěvek od košpa »

:D :D :D :D :D :D :D :D
Minelab X-Terra 705
Odpovědět

Zpět na „Nálezy“