Elektrolýza

Odpovědět
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Elektrolýza

Příspěvek od drak66 »

Gawert píše:Taky se na to chystám. Jinak fotky z oběžné dráhy jsou super :mrgreen: :doh:
tak je ořízni,já se to dodnes nenaučil :mrgreen: ,ale je mi to fuk,chtěl jse m jen ukázat,že když ti odborníci poradí a mince je schopná,tak výsledek je vinikající.zaráží mně ten kabidův fenik,podle nálezovýho stavu,vypadal dobře,kdoví co tam přidal :roll:,ale pokud je mince sežraná tak ji nic nepomůže,což to to kyl zminoval
Naposledy upravil(a) drak66 dne čtv 06. bře 2014 18:52:40, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
kyl
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1032
Registrován: ned 25. lis 2012 16:51:32
Bydliště: Znojemsko

Re: Elektrolýza

Příspěvek od kyl »

drak66 píše:
Gawert píše:Taky se na to chystám. Jinak fotky z oběžné dráhy jsou super :mrgreen: :doh:
tak je ořízni,já se to dodnes nenaučil :mrgreen: ,ale je mi to fuk,chtěl jse m jen ukázat,že když ti odborníci poradí a mince je schopná,tak výsledek je vinikající.zaráží mně ten kabidův fenik,podle nálezovýho stavu,vypadal dobře,kdoví co tam přidal :roll:
Pokud fotky otevíráš ve Windows Prohlížeči fotografii tak nahoře je otevřít,klik,malování,klik,sjedeš dolů,v pravo jsou procenta velikosti,zvolíš aby obrázek byl celej vidět,nahoře klikneš nad Vybrat na vytečkovanej obdélníček,myší obtáhneš požadovanou část fotky a klikneš nahoře na políčko oříznout a fotku uložíš.
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Elektrolýza

Příspěvek od drak66 »

až bude někdy čas a bude se chtít,jinak díky moc
Uživatelský avatar
drachir1
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 715
Registrován: pát 29. led 2010 9:53:28

Re: Elektrolýza

Příspěvek od drachir1 »

+ na nerezový plech - na čištěný předmět .... + mám někdy i ponořený ve vodě a jde to (musí být dobrý kontakt aby šuměl čištěný předmět)
Naposledy upravil(a) drachir1 dne pon 21. zář 2015 18:22:43, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
drachir1
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 715
Registrován: pát 29. led 2010 9:53:28

Re: Elektrolýza

Příspěvek od drachir1 »

Mám však dotaz na odborníky v oboru elektro. Mám dvě trafa z notebooku a jedno mi jede cca 10 min. a pak se vypne a funguje až za několik hodin, druhé se vypne okamžitě po připojení na -. Nevíte někdo proč? Od kamaráda mám půjčené taky z notebooku a jede v pohodě ( ve stejné vodě se sodou).
Dík.
drachir1
Uživatelský avatar
kyl
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1032
Registrován: ned 25. lis 2012 16:51:32
Bydliště: Znojemsko

Re: Elektrolýza

Příspěvek od kyl »

drachir1 píše:Mám však dotaz na odborníky v oboru elektro. Mám dvě trafa z notebooku a jedno mi jede cca 10 min. a pak se vypne a funguje až za několik hodin, druhé se vypne okamžitě po připojení na -. Nevíte někdo proč? Od kamaráda mám půjčené taky z notebooku a jede v pohodě ( ve stejné vodě se sodou).
Dík.
drachir1
Já ho odrovnal úplně,teď jedu na zdroj do PC.
Uživatelský avatar
kyl
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1032
Registrován: ned 25. lis 2012 16:51:32
Bydliště: Znojemsko

Re: Elektrolýza

Příspěvek od kyl »

Pazour60 píše:Tak chemici, jak je to s tou elektrolýzou? Na čištěnej předmět mínus a může se krokodýl ponořit ( Kyl klame tělem, na mínusu má červenou :evil: ), kladná na nerez a nad vodu. Zkusil jsem to obráceně a ponořená anoda mizela před očima, viz foto. Chci potrápit ty mrtvý římany. A stejně zkusím i můj oblíbený H2O2, dám vědět, jestli mě to ovšem neužere pazoury :lol:
Máš to dobře,+na nerez,-na čištěný předmět.
Uživatelský avatar
kyl
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1032
Registrován: ned 25. lis 2012 16:51:32
Bydliště: Znojemsko

Re: Elektrolýza

Příspěvek od kyl »

kyl píše:
Pazour60 píše:Tak chemici, jak je to s tou elektrolýzou? Na čištěnej předmět mínus a může se krokodýl ponořit ( Kyl klame tělem, na mínusu má červenou :evil: ), kladná na nerez a nad vodu. Zkusil jsem to obráceně a ponořená anoda mizela před očima, viz foto. Chci potrápit ty mrtvý římany. A stejně zkusím i můj oblíbený H2O2, dám vědět, jestli mě to ovšem neužere pazoury :lol:
Máš to dobře,+na nerez,-na čištěný předmět.
Ti římani nemusej být zas až tak špatní,ta krusta kolikrát hodně klame.
Přílohy
005_m.jpg
001_m.jpg
002_m.jpg
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13895
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: Elektrolýza

Příspěvek od Koiko »

Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Odpovědět

Zpět na „Čištění železných nálezů“