replika parabellum P08

aneb tlachání na volné téma.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hejkal
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 76
Registrován: pon 23. pro 2013 23:27:04
Bydliště: přeci doma :)

replika parabellum P08

Příspěvek od Hejkal »

Zdravím kolegové, chtěl jsem se vás zeptat (spíše militáře ) jestli náhodou nevíte do jaké míry tato replika je replikou :D , tedy jestli by se zní dalo použít třeba jistící destička na originální pistolku nebo ne

odkaz na repliku - http://www.kanony.cz/parabellum-luger-p08.html
Stará legenda praví, že příroda se řídí každým i naším nejmenším pohybem nebo myšlenkou. Reaguje podle toho, jak se k ní my sami chováme.
Uživatelský avatar
klarkon
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 278
Registrován: stř 25. dub 2012 17:31:30

Re: replika parabellum P08

Příspěvek od klarkon »

Nesedí rozměry a materiál je bláto, na burzách jsem viděl pěkný prakticky všechny součástky na P.08 mimo hlavně, rámu a závěru - ovšem součástky do závěru klucíííí měli taky :-) .
Zkus na jaře Chotusice a Chuchli.
šahin
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1071
Registrován: sob 16. dub 2011 20:48:31

Re: replika parabellum P08

Příspěvek od šahin »

No to by som potreboval aj ja. Klarkon, mohol ba si mi dať typa na nejaké burzy ale bližšie pri brne? Dík
Pokiaľ dýcham, dúfam. Rutus Argo, Rutus Optima, Minelab Pro Find 25
Člen SILESIA HUNTERS
Uživatelský avatar
Hejkal
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 76
Registrován: pon 23. pro 2013 23:27:04
Bydliště: přeci doma :)

Re: replika parabellum P08

Příspěvek od Hejkal »

klarkon píše:Nesedí rozměry a materiál je bláto, na burzách jsem viděl pěkný prakticky všechny součástky na P.08 mimo hlavně, rámu a závěru - ovšem součástky do závěru klucíííí měli taky :-) .
Zkus na jaře Chotusice a Chuchli.
dikas moc,s určitostí matroše jsem si myslel že to bude bláto jak píšeš, ale mohlo ,snad vydržetˇˇ ale jak píšeš rozměrově to nesouhlasí, to jsem potřeboval vědět dikas... moc ať to pípá
Stará legenda praví, že příroda se řídí každým i naším nejmenším pohybem nebo myšlenkou. Reaguje podle toho, jak se k ní my sami chováme.
Uživatelský avatar
klarkon
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 278
Registrován: stř 25. dub 2012 17:31:30

Re: replika parabellum P08

Příspěvek od klarkon »

šahin : burzy jsou určitě i na Moravě, ale nevím co je tam k sehnání, nikdy jsem tam nebyl. Uvedené díly jsem často viděl jen na výše zmíněných ( Chuchle se až do podzimu odbývala v Dejvicích v menze ) a také na Buštěhradě. Pohledejte na netu Militaryburzy a uvidíte. ;-)
šahin
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1071
Registrován: sob 16. dub 2011 20:48:31

Re: replika parabellum P08

Příspěvek od šahin »

KL: Dík moc bratu.
Pokiaľ dýcham, dúfam. Rutus Argo, Rutus Optima, Minelab Pro Find 25
Člen SILESIA HUNTERS
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná diskuze“