B - 17 x VHU pražské muzeum typu Vyškov???

Fly archeology
sralbotka
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 71
Registrován: úte 08. bře 2016 15:52:37
Bydliště: ČR

Re: B - 17 x VHU pražské muzeum typu Vyškov???

Příspěvek od sralbotka »

.
Naposledy upravil(a) sralbotka dne pát 19. srp 2016 9:26:57, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
venca
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 55
Registrován: pát 10. kvě 2013 12:54:30

Re: B - 17 x VHU pražské muzeum typu Vyškov???

Příspěvek od venca »

Melancholy Babe měla dle pamětníku zustat na povrchu,pouze cockpit letadla vyhořel.Pravděpodobně ho zapálil sám pilot. Vlastním zádový pancíř z tohoto stroje ,který mám od přímého pamětníka události,tak vím o čem mluvím.
Uživatelský avatar
LaS
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 209
Registrován: ned 04. pro 2011 8:56:30

Re: B - 17 x VHU pražské muzeum typu Vyškov???

Příspěvek od LaS »

Zdravím pánové,

před časem se ke mě dostala informace,že bylo snad nalezeno místo kde dopadla 190ka Paplowskeho ze 17.12.1944.Chci napsat,že tato mašina,i když má v knihách přiřazeno místo dopadu,tak ještě nebyla nalezena.Tak jestli je tato informace 100%,tak prosím tohoto člověka,jestli by dal vědět,až tuto mašinu vykope,kde vlastně dopadla.Děkuji Lukin Svoboda
Uživatelský avatar
LaS
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 209
Registrován: ned 04. pro 2011 8:56:30

Re: B - 17 x VHU pražské muzeum typu Vyškov???

Příspěvek od LaS »

nevím,co tu sralbotka psal,že své příspěvky smazal,ale asi se něco týkalo P-38ky u Pv

http://www.leteckabadatelna.cz/havarie- ... etail/224/

a jestli se to kopání před měsícem,které je tu v diskuzi zmíněno,tak pochybuji,že se týkalo P-38.A jestli se mýlím,tak prosím osobu ,která mi bude oponovat o důkaz fotkou.Dík
sralbotka
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 71
Registrován: úte 08. bře 2016 15:52:37
Bydliště: ČR

Re: B - 17 x VHU pražské muzeum typu Vyškov???

Příspěvek od sralbotka »

Pro LaS nějak jsem sem přestal chodit protože je to marné sem něco psát... Ale Vám odpovím, ikdyž trochu pozdě... Ano, něco jsem smazal, protože diskuze se začala ubírat kam neměla- nikdo vlastně nediskutoval... A to o čem jsem psal ... Když se v Černíkovicích kopala B - 17 ka tak tam zástupce VHU a AU ČR zmínil, že to je nedávno, co vykopali a vykradli ,,jim,, Lightninga... Ano, již nějaký čas jistě vím, že šlo o znovubagrování toho u Vinar, i v samotné vsi bylo haló z té akce a v muzeu Přerov také... Že jim z toho nic nikdo nezapůjčil... Nejde tedy o toho druhého u Prostějova. Tehdy mi to ale nedošlo!!!
Odpovědět

Zpět na „Letecká archeologie“