Kurzy hledání.

aneb tlachání na volné téma.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jezero
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1079
Registrován: ned 03. led 2010 22:32:45

Kurzy hledání.

Příspěvek od jezero »

Uživatelský avatar
košpa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 231
Registrován: ned 03. led 2010 19:20:43
Bydliště: ostrava

Re: Kurzy hledání.

Příspěvek od košpa »

pěkný byznys :lol:
Minelab X-Terra 705
Uživatelský avatar
vlk
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 126
Registrován: pát 27. srp 2010 10:58:01
Bydliště: Křivoklátsko

Re: Kurzy hledání.

Příspěvek od vlk »

košpa píše:pěkný byznys :lol:
Ano, asi to je dobrý byznys. Bohužel................
Uživatelský avatar
filo
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 510
Registrován: pon 04. led 2010 9:34:04
Bydliště: Strebowitz

Re: Kurzy hledání.

Příspěvek od filo »

jojo,otom už jsem slyšel...... je to oprvdu dobrý byznis :D
frajeři (nejčastěji prodejci detektoru) udělají takovou akci,po okolí zahrabou (5 - 10 cm) FAKE odznaky a podobné píč..ny,poučí partičku "měštáku" jak stím máchat a řeknou jim,že podle staré kroniky se něco zajímavého událo "tam u té skalky",nebo "u toho rybníčku" a lidi jdou,kopou,nacházejí.....radost veliká.....
Pokud to někoho chytne,což může být i 50%,tak se nabídne k odkupu detektor a udělají se nějaké prachy....

potom se nemůžem divit,že se na webu objeví trapné napodobenini vyznamenání a řádu,za kterým si nálezce stojí,že jsou "origo",protože je osobně kopnul.... :D

já osobně jsem ochotný zapůjčit detektor a vzít začátečníka do terénu za částku cca 100kč,v tom jsou 4xAA baterie
a 2 pivka pro mne ;) ,případně něco navíc za PHM.

Ale jo,hloupost lidí je neomezená a pokud je někdo ochotný vysolit za tenhle pochybný zážitek přes 4000.-,proč ne :lol:
DETECTOR Connecting People
Teknetics G2,Teknetics T2 ,Garrett ACE 150,Treasure Hunter SW-238
fil.luk@seznam.cz
Člen SILESIA HUNTERS
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13905
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: Kurzy hledání.

Příspěvek od Koiko »

filo píše:jojo,otom už jsem slyšel...... je to oprvdu dobrý byznis :D
frajeři (nejčastěji prodejci detektoru) udělají takovou akci,po okolí zahrabou (5 - 10 cm) FAKE odznaky a podobné píč..ny,poučí partičku "měštáku" jak stím máchat a řeknou jim,že podle staré kroniky se něco zajímavého událo "tam u té skalky",nebo "u toho rybníčku" a lidi jdou,kopou,nacházejí.....radost veliká.....
Pokud to někoho chytne,což může být i 50%,tak se nabídne k odkupu detektor a udělají se nějaké prachy....

potom se nemůžem divit,že se na webu objeví trapné napodobenini vyznamenání a řádu,za kterým si nálezce stojí,že jsou "origo",protože je osobně kopnul.... :D

já osobně jsem ochotný zapůjčit detektor a vzít začátečníka do terénu za částku cca 100kč,v tom jsou 4xAA baterie
a 2 pivka pro mne ;) ,případně něco navíc za PHM.

Ale jo,hloupost lidí je neomezená a pokud je někdo ochotný vysolit za tenhle pochybný zážitek přes 4000.-,proč ne :lol:
Ahoj, budeš mít možnost, pokud pojedeš do Sloupu na jaře /tuším Slater to tu psal/a malinko mě naučit máchat, protože klacek nemám, ale pokud nebude pracovní víkend, na Sloup si čas udělám ... tak ty dvě piva dostaneš ... ;)
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
filo
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 510
Registrován: pon 04. led 2010 9:34:04
Bydliště: Strebowitz

Re: Kurzy hledání.

Příspěvek od filo »

koiko píše:
filo píše:jojo,otom už jsem slyšel...... je to oprvdu dobrý byznis :D
frajeři (nejčastěji prodejci detektoru) udělají takovou akci,po okolí zahrabou (5 - 10 cm) FAKE odznaky a podobné píč..ny,poučí partičku "měštáku" jak stím máchat a řeknou jim,že podle staré kroniky se něco zajímavého událo "tam u té skalky",nebo "u toho rybníčku" a lidi jdou,kopou,nacházejí.....radost veliká.....
Pokud to někoho chytne,což může být i 50%,tak se nabídne k odkupu detektor a udělají se nějaké prachy....

potom se nemůžem divit,že se na webu objeví trapné napodobenini vyznamenání a řádu,za kterým si nálezce stojí,že jsou "origo",protože je osobně kopnul.... :D

já osobně jsem ochotný zapůjčit detektor a vzít začátečníka do terénu za částku cca 100kč,v tom jsou 4xAA baterie
a 2 pivka pro mne ;) ,případně něco navíc za PHM.

Ale jo,hloupost lidí je neomezená a pokud je někdo ochotný vysolit za tenhle pochybný zážitek přes 4000.-,proč ne :lol:
Ahoj, budeš mít možnost, pokud pojedeš do Sloupu na jaře /tuším Slater to tu psal/a malinko mě naučit máchat, protože klacek nemám, ale pokud nebude pracovní víkend, na Sloup si čas udělám ... tak ty dvě piva dostaneš ... ;)
Není problém,vezmu více detektoru a můžeš se učit. ( navíc jsem na minulém srazu objevil jedno zajímavé místo ,které je vzdálené asi 2km od kempu,kde tuším více zajímavých nálezu)
pokud ti nevadí,že ode mne neobdržíš :
Zážitek dále zahrnuje:
- oběd v polním stylu
- certifikát hledače pokladů
- cd s fotkami z průběhu zážitku
- pamětní minci
- a všechny Vámi nalezené poklady

Samozřejmě,co si najdeš,to si odneseš....
Chtělo by to ale ,aby jsi přijel třeba už ve čtvrtek,znám se a třeba v sobotu už nikde nepůjdu....
Do jara je času dost,takže se ještě podrobně domluvíme ;) .
DETECTOR Connecting People
Teknetics G2,Teknetics T2 ,Garrett ACE 150,Treasure Hunter SW-238
fil.luk@seznam.cz
Člen SILESIA HUNTERS
Uživatelský avatar
styfler
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát 07. kvě 2010 19:14:40
Bydliště: Dobratice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kurzy hledání.

Příspěvek od styfler »

Oběd v polním stylu? Stav se do tesca pro konzervu :D já ti pujčím ešus :D
Xp adventis 2
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13905
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: Kurzy hledání.

Příspěvek od Koiko »

jasně času dost... Náhodou - v Ůsteckém Tescu mají super Chinesse restaurante - super kschýnka, nebo co to je - mě je to jedno, pokud to chutná :twisted:
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná diskuze“