Klub neslušných hledačú

aneb tlachání na volné téma.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jkmineral
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2459
Registrován: ned 05. pro 2010 13:50:38

Re: Klub neslušných hledačú

Příspěvek od jkmineral »

My z KNH víme své, proto zatím nezištně odevzdáváme jen do muzea Trojek a až se narovnají zákony tak jako v Anglii, sáhneme do depozitářů a parcháči zase budou mít co ulít na černý trh :) To je koloběh bronzu v přírodě :)
Mor na všechny hledače, kromě mne :)
Uživatelský avatar
msf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1454
Registrován: pon 17. kvě 2010 19:45:46

Re: Klub neslušných hledačú

Příspěvek od msf »

Heslo státu nasrat se mi obzvláště líbí, přidám ho do kolonky ostatní skutečnosti v příštím daňpvém přiznání. Už mě nebaví se starat o cizí děti a cizí rodiče:)
Uživatelský avatar
Miky von Leitmeritz
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 22
Registrován: stř 26. úno 2014 2:36:06

Re: Klub neslušných hledačú

Příspěvek od Miky von Leitmeritz »

Stačí pro vstup do klubu tohle? https://www.youtube.com/watch?v=8-AFVXTkQPY
Má hvězdná chvíle přichází v čase 0:31
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Klub neslušných hledačú

Příspěvek od drak66 »

Děkuji všem za uznání mých aktivit a našemu vůdci za vyznamenání a je mi velkou ctí být členem KNH :whistle:No jinak samozřejmě zlodějským archáčům nasrat!!!Poslední příspěvek mne dojal k slzám :shock: Měl jsem tu čest při lovu s detíkem s městskou policií i státní policií.Nechtěli mne,ani legitimovat,natož zbalit či pokutovat.Vždy vyzvídali co jsem našel a státnáci očumovali detík a sondovali co to stojí a jak se ovládá,že chcou taky začít :D No jednou za mnou přijel majitel pole,samozřejmě do osetýho,až doprostřed pole a vyzvídal co jsem našel.Povídám,ty mne,asi jedeš vykopnout a on mi říká-to by udělal jen blázen jelikož mi vyčistíš pole a traktoristi nepíchnou kola.Já čuměl jak péro :shock: ,jelikož zásadně díry nezahrabávám a on mne ještě pochválil :lol: :lol: povídá to je plevel a chytne se znovu,ser na to zahrabávání :mrgreen: Takže čím více děr tím lépe,aspon se ůroda provzdušní a pěkně poraší :violin:
Uživatelský avatar
msf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1454
Registrován: pon 17. kvě 2010 19:45:46

Re: Klub neslušných hledačú

Příspěvek od msf »

Svatá pravda! mám kámoše sedláka, ten říká to samé. Holub v osetém udělá víc škody jak my.
Uživatelský avatar
msf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1454
Registrován: pon 17. kvě 2010 19:45:46

Re: Klub neslušných hledačú

Příspěvek od msf »

Miky, stačí! Máš 2 mega na pokutu? Tam u vás jsou taky řádní kreténi na úřadech:):)
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Klub neslušných hledačú

Příspěvek od drak66 »

tam budou pěkní vylízanci co neznají zákon a na tem mácháču,jsou mafie co tě vyhazují z pláží,jelikož tam hledají sami a tak to bohužel je,jak v itálii.k tý reportáži-pochybuju,že někoho policie zbalila za 30 novodobých kaček- to je jen medální masáž,státu patří předměty starší 50let,tak nějak praví zákon,ale ty jim samo neukážeš :mrgreen: ,tak ti můžou akorát vylízat prdel :violin:
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13905
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: Klub neslušných hledačú

Příspěvek od Koiko »

mno, asi toto vlákno budu přeskakovat, bo bych to vybanánoval a na celém webu pak zvostal sám..
:mrgreen:
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
Miky von Leitmeritz
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 22
Registrován: stř 26. úno 2014 2:36:06

Re: Klub neslušných hledačú

Příspěvek od Miky von Leitmeritz »

Aaaaale, tohle byl jen mezičas :lol: Ve finále §35 odstavec 2 bod g) a tam jsou jako první cena 4 000 000
Navíc navrhuji do přijmout do klubu i Litoměřický muzejníky: https://usti.idnes.cz/muzeum-litomerice ... pravy_vac2
Uživatelský avatar
roman123
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 325
Registrován: ned 12. srp 2012 23:11:30

Re: Klub neslušných hledačú

Příspěvek od roman123 »

no tak to su ine esa....na tych sa clenovia knh nechytaju.navrhujem zalozit im novy klub-knm -klub nenazranych muzejnikov a vsetkych dat min.za prezidentov klubu.
ako sa hovori - ked corovat,tak vo velkom - druhy navrhovany bod do stanov khn.
- treti bod stanov - litomericky muzejnici- nas vzor!
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná diskuze“