Teknetics Alpha 2000

Other - meetings, detectors, ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Teknetics Alpha 2000

Příspěvek od drak66 »

Dnes jsem byl za slaterem pro tento detektor.V obchodě byl s tátou a mohu říct,že jsou to dobří chlapíci,se kterými jsem se rád poznal a doufám,že brzy uvidím :D Co říkáte na tento detektor.Podle mého názoru je to dobrá volba ;) ;)
Uživatelský avatar
Panzer1
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 765
Registrován: ned 03. led 2010 0:00:47
Bydliště: Silesia,Klein Ellgoth

Re: TEKNETICS ALPHA 2000

Příspěvek od Panzer1 »

Okamžitá odezva,pravděpodobně bez falešných signálu.
SURGET ALIQUANDO NOSTRIS EX OSSIBUS ULTOR
Člen SILESIA HUNTERS
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: TEKNETICS ALPHA 2000

Příspěvek od drak66 »

já ho skoušel pouze doma.pokud diskriminuješ iron-železo,tak diskriminuješ i zlato,to je problém,já skoušel zlaté naušnice-kroužky,jinak stříbro,měděné,niklové,zinkové a jiné mince bez problémů ;) ,strašně řve a to jsem napůl hluchej,ale dá se stlumit.Musím se ho naučit ovládat,ale vím už o něm celkem dost,příští týden s ním vyrazím na skoušku do terénu,asi na hodinku. ;)
Uživatelský avatar
tama.1
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 20. led 2010 21:20:49
Bydliště: Třebíč

Re: TEKNETICS ALPHA 2000

Příspěvek od tama.1 »

drak66 píše:já ho skoušel pouze doma.pokud diskriminuješ iron-železo,tak diskriminuješ i zlato,to je problém,já skoušel zlaté naušnice-kroužky,jinak stříbro,měděné,niklové,zinkové a jiné mince bez problémů ;) ,strašně řve a to jsem napůl hluchej,ale dá se stlumit.Musím se ho naučit ovládat,ale vím už o něm celkem dost,příští týden s ním vyrazím na skoušku do terénu,asi na hodinku. ;)
Draku vyměníme si detíky co ty na to.
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: TEKNETICS ALPHA 2000

Příspěvek od drak66 »

tama.1 píše:
drak66 píše:já ho skoušel pouze doma.pokud diskriminuješ iron-železo,tak diskriminuješ i zlato,to je problém,já skoušel zlaté naušnice-kroužky,jinak stříbro,měděné,niklové,zinkové a jiné mince bez problémů ;) ,strašně řve a to jsem napůl hluchej,ale dá se stlumit.Musím se ho naučit ovládat,ale vím už o něm celkem dost,příští týden s ním vyrazím na skoušku do terénu,asi na hodinku. ;)
Draku vyměníme si detíky co ty na to.
:lol: :lol: no jestli budeš hodná,tak ti ho pujčím,jinak Garett ACE250,neumím ovládat,teknetics je jednodušší. ;) ;) skus lovec pokladů,sekce video a tam je test na ace,třeba budeš moudřejší.
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Teknetics Alpha 2000

Příspěvek od drak66 »

v sobotu našel i AU prstýnek a ještě potom jeden stříbrnej a dnes kukám na akci tak je tento detík za 4990kč.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní - srazy, detektory, ...“