výběr detektorů

Other - meetings, detectors, ...
Uživatelský avatar
Bigfoota
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 6
Registrován: pát 19. srp 2011 22:39:13

Re: výběr detektorů

Příspěvek od Bigfoota »

to Refuno: tak to jsme se tam asi viděli. Taky jsem si ho ošahal. Vypadá dobře, ale taky mi nějak nesedí. Chtělo by ho mít doma alespoň na víkend, pak by si mohl člověk udělat lepší představu.
Uživatelský avatar
venawass
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 823
Registrován: úte 12. led 2010 21:57:28
Bydliště: Vysočina

Re: výběr detektorů

Příspěvek od venawass »

Dik za info, o tý předváděčce jsem věděl ale bylo to mooc daleko.
Nokta Velox one, XP ADX 250, C Scope CS6MX, Garrett AT Pro + pro pointer
Uživatelský avatar
refuno
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 104
Registrován: úte 31. led 2012 8:02:35

Re: výběr detektorů

Příspěvek od refuno »

Bigfoota píše:to Refuno: tak to jsme se tam asi viděli. Taky jsem si ho ošahal. Vypadá dobře, ale taky mi nějak nesedí. Chtělo by ho mít doma alespoň na víkend, pak by si mohl člověk udělat lepší představu.
Svět je malej co :-) Určitě by to chtělo delší dobu s nim chodit a pořádně si ho ošahat. Jinak ta akce se povedla byl si tam až do konce ?
Uživatelský avatar
Bigfoota
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 6
Registrován: pát 19. srp 2011 22:39:13

Re: výběr detektorů

Příspěvek od Bigfoota »

Byl jsem tam asi do půl třetí, kluci už začali uklízet detíky, ale ještě tam pár lidí bylo. Hlavně jsem přijel trochu pozdějš. Doma jsem juknul do mapy a vyrazil. Když jsem za Ústím zůstal viset v nějakým zledovatělým kopci a dolů jsem se dostal jízdou bokem jak po sáních, došlo mi, že asi jedu blbě :lol: Jinak dobrý to bylo :clap:
Uživatelský avatar
refuno
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 104
Registrován: úte 31. led 2012 8:02:35

Re: výběr detektorů

Příspěvek od refuno »

Bigfoota píše:Byl jsem tam asi do půl třetí, kluci už začali uklízet detíky, ale ještě tam pár lidí bylo. Hlavně jsem přijel trochu pozdějš. Doma jsem juknul do mapy a vyrazil. Když jsem za Ústím zůstal viset v nějakým zledovatělým kopci a dolů jsem se dostal jízdou bokem jak po sáních, došlo mi, že asi jedu blbě :lol: Jinak dobrý to bylo :clap:
To já tam byl od začátku asi do dvou pak jsme jeli s kámošem ještě na louku co jsme si vytipovali cestou.
Teď už jen čekám až se počasí umoudří a konečně přijde jaro. Absťá je absťák ale zem je jak kámen :-(
Odpovědět

Zpět na „Ostatní - srazy, detektory, ...“