Chuchelná 31.března 1945

Fly archeology
Odpovědět
šahin
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1071
Registrován: sob 16. dub 2011 20:48:31

Re: Chuchelná 31.března 1945

Příspěvek od šahin »

Zastúpenie bohaté. Nemci, češi, amíci, paráda! Len ten týpek, v tej červenej čiapočke mi tam nesedí! Kam ho zaradiť? Že by mongolsko, alebo ulanbátar? :lol: :lol: :lol: :lol: :clap: :clap: :clap:
Pokiaľ dýcham, dúfam. Rutus Argo, Rutus Optima, Minelab Pro Find 25
Člen SILESIA HUNTERS
Uživatelský avatar
msf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1454
Registrován: pon 17. kvě 2010 19:45:46

Re: Chuchelná 31.března 1945

Příspěvek od msf »

No to jsem cekal:)))))))) Počkej bejku až Tě uvidím:)))
:violin:
Vidíš doufám, že mám i svůj drahý a milovaný rýček v rukou? Vidís ty k...t kdo pracuje???
:))))
Uživatelský avatar
MaxJens
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 28
Registrován: pát 14. led 2011 19:55:07

Re: Chuchelná 31.března 1945

Příspěvek od MaxJens »

No jooooo krása .... ale starého dobrého Moravce nikdo nepozval ......... máme k dispozici malý bagr za traktor ..... ale když se chcete trošku unavit :)))))))))..... ale některým to s rýčem slušelo :)


ps : Pro msf .... jsem věděl , že tě znám :) na rodičáku na 1st international ..... bavil jsi se s paní Vartovou a já koukal že tě od někud znám :)))))) joooo Aeroarcheo všude známé má :)))

s pozdravem a přáním dalších nálezů Aleš Moravec
šahin
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1071
Registrován: sob 16. dub 2011 20:48:31

Re: Chuchelná 31.března 1945

Příspěvek od šahin »

Mne to príde, ako naaranžovaná fotka. Ostatní pracujúci majú batohy na zemi a na rukách rukavice od hliny. Tvoj roky nový fiskars sa až tak blyští a ty tam vyzeráš ako modelka. Tak na koho tu robíš skoky, ty cyp hrčatý? :lol: :lol: :lol: :jirka: :jirka: :jirka:
Pokiaľ dýcham, dúfam. Rutus Argo, Rutus Optima, Minelab Pro Find 25
Člen SILESIA HUNTERS
Uživatelský avatar
msf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1454
Registrován: pon 17. kvě 2010 19:45:46

Re: Chuchelná 31.března 1945

Příspěvek od msf »

Sahi, ted jsi na to kapnul, vsichni tam byli proto, aby jsem to mohli takto zaranzovat. Kazdemu jsem dal fajny obulus a pak jsem zacali fotit. To hlavni tajemstvi ale teprve prijde.
Ten muj ryc je proto tak pekny, ze s nim ryju jen v uslechtile zemi za Opou, ne v nejakych hotentotskych stepich:)).
Jeste si vsimni, ze muj dalsi uslechtily nastroj - SOG - se podili na archeo praci kolegy - americke ero americkym nozem bejku!!!!
Ja jsem jen cekal, kdo zacne podjebavat prvni, JKM je asi hore kopytama, ze to nestihl:)))

pro Alese, to je sakra nahoda. pritom jsme se prece v lete videli u Tebe ( H. u. O.?), rikali jsme Ti o tehle strankach, radi Te na kterekoli akci uvidime!!!!!!, promin, ze jsem nereagoval, ale asi jsem si fakt nevsiml, SV je nase rodinna kamaradka a zname se tak dlouho, ze se to ani nesmi rikat, protoze jde o damu. V ktere tride mas potomka na I.ISO ? Zdravi M.
Uživatelský avatar
MaxJens
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 28
Registrován: pát 14. led 2011 19:55:07

Re: Chuchelná 31.března 1945

Příspěvek od MaxJens »

pro msf :)... no koukali jsme na sebe a nevěděli jsme odkud se známe :)))) mám dcerku v 8A :)



jinak ted už mám více času sledovat .. tak bych i přišek pomoct :)
Uživatelský avatar
msf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1454
Registrován: pon 17. kvě 2010 19:45:46

Re: Chuchelná 31.března 1945

Příspěvek od msf »

No vidis, ja uz jsem se ptal SV:)), syn je v 10A. tesim se, ze se uvidime. M.
Uživatelský avatar
Newfoundlander
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 111
Registrován: sob 24. bře 2012 11:25:04
Bydliště: Hlučín - Bobrovníky

Re: Chuchelná 31.března 1945

Příspěvek od Newfoundlander »

Nádhera chlapci je fajn, že jste se dali dohromady, tak musíme společně vymyslet jak dále s tímto případem. Ve středu jsem byl opět v akci, ale sám na celé pole to je utopie a zoufalství... nasbíral jsem sice zeleninovou přepravku střepů, ale výrobní štítek tam nebyl :naughty: A ještě k tomu se zkazilo počasí, tak to pro letošek vidím bledě. Messer asi též nic moc nepokročil s těmi značenými díly?
Tak dávám do placu celou tu nalezenou gumu + vybrané díly z poslední středeční akce. Myslím , že s takovou budu mít největší velkosklad střepů z A20G Boston v ČR.
Petr B. mi navrhoval, že by bylo dobré vyzbírat z pole pokud možno co nejvíce železa, aby se zefektivnil a zrychlil postup prohledávání magnetometrem. Budu rád za každý dobrý nápad, který by nás posunul co nejvíce k úspěchu a i když se nám do konce roku nepodaří uspořádat další společnou akci, tak alespoň dokončit 100% identifikaci posádky. Tímto bych prosil odborníky Lukiho a Messera ( samozřejmě i další kolegy třeba i červenými čiapočkami.. :D ) aby dali hlavy dohromady a pokusili se z těch ,,čisílek,, vyzískat i nemožné . Jarda Newf
Přílohy
DSCI0454.JPG
Tady je přepis textu z té gumy.docx
(10.26 KiB) Staženo 141 x
DSCI0490.JPG
DSCI0491.JPG
Uživatelský avatar
Newfoundlander
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 111
Registrován: sob 24. bře 2012 11:25:04
Bydliště: Hlučín - Bobrovníky

Re: Chuchelná 31.března 1945

Příspěvek od Newfoundlander »

Další
Přílohy
DSCI0497.JPG
DSCI0500.JPG
DSCI0502.JPG
DSCI0505.JPG
DSCI0506.JPG
Uživatelský avatar
Newfoundlander
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 111
Registrován: sob 24. bře 2012 11:25:04
Bydliště: Hlučín - Bobrovníky

Re: Chuchelná 31.března 1945

Příspěvek od Newfoundlander »

Tak se mějte a budu se těšit na Vaše nápady.

J.
Přílohy
DSCI0513.JPG
DSCI0510.JPG
DSCI0515.JPG
Odpovědět

Zpět na „Letecká archeologie“