moravské vltavíny

Odpovědět
fajo46
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 4
Registrován: sob 10. říj 2015 19:40:37

Re: moravské vltavíny

Příspěvek od fajo46 »

Čistou váhu tam nedáš = digitální váhu mám jen na gramy, ta tvá druhá odpověd ,tu jsem taky nepochopil = odpověd na "pěkný bobek :clap:". kolik jich tam bylo = bobků (srnčích h*vínek). Jeden jsem dokonce prosvítil, takovou měl hezkou skulptaci = 1ks srnčík bobek s téměř dokonalou barvou a povrchem, až na tu průhlednost...
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: moravské vltavíny

Příspěvek od drak66 »

normální kuchynská váha váží na +-g- ten tvůj,váží možná tak 2 gramy,+* g je pěkná blbost a hmotnost nikde neuvádíš.O tem bobku psal někdo jinej,tak si to pročti,proto jsem ti psal,at se dáš do kupy,jelikož z toho člověk nevěděl,ani hlavu,ani patu a ani to jestli seš opilej nebo sjetej :roll: ,když toto napíšeš :pray: .Jinak je mi to fuk,takovejch podobných šušínek/ gramově/jsem minulej pátek našlel na jednom fleku 7kousků,což mně tak nebralo,až ten osmej 24g se mnou trošičku zacloumal :D Já,už to sem nedávám,jelikož to tu čte moc lidí,kteří ví kam se chodí a já tu nebudu nikomu dělat navigátora.Stačí ,když zaprší,jedu na lokalitu v 9 h ráno a,už je to tam do kříže prochozený,jak blázen,stopa vedle stopy.I toto jsem nikdy nepochopil :doh: ,jelikož mně trvá tak3-4h,než si ji trošku projdu.Ono,najdeš i na prochozeným i vedle stopy,ale,už je to takový paběrkování a dá se říct od toho dotyčnýho prasárna,protože tam musí běhat jak blázen a většinu toho mála co vykoukne na povrch zadupe. :violin:,takže se pak najde kulový
fajo46
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 4
Registrován: sob 10. říj 2015 19:40:37

Re: moravské vltavíny

Příspěvek od fajo46 »

drak66 píše:normální kuchynská váha váží na +-g- ten tvůj,váží možná tak 2 gramy,+* g je pěkná blbost a hmotnost nikde neuvádíš.O tem bobku psal někdo jinej,tak si to pročti,proto jsem ti psal,at se dáš do kupy,jelikož z toho člověk nevěděl,ani hlavu,ani patu a ani to jestli seš opilej nebo sjetej :roll: ,když toto napíšeš :pray: .Jinak je mi to fuk,takovejch podobných šušínek/ gramově/jsem minulej pátek našlel na jednom fleku 7kousků,což mně tak nebralo,až ten osmej 24g se mnou trošičku zacloumal :D Já,už to sem nedávám,jelikož to tu čte moc lidí,kteří ví kam se chodí a já tu nebudu nikomu dělat navigátora.Stačí ,když zaprší,jedu na lokalitu v 9 h ráno a,už je to tam do kříže prochozený,jak blázen,stopa vedle stopy.I toto jsem nikdy nepochopil :doh: ,jelikož mně trvá tak3-4h,než si ji trošku projdu.Ono,najdeš i na prochozeným i vedle stopy,ale,už je to takový paběrkování a dá se říct od toho dotyčnýho prasárna,protože tam musí běhat jak blázen a většinu toho mála co vykoukne na povrch zadupe. :violin:,takže se pak najde kulový
Prochozené už to tam bylo sakra hodně a jak jsem odcházel, další 2 hledači zrovna přicházeli. Holt lokalita je známá a nic s tím nenaděláme...
Uživatelský avatar
kabido
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 3186
Registrován: pát 01. dub 2011 6:46:44
Bydliště: Třebíč

Re: moravské vltavíny

Příspěvek od kabido »

Tady je 10,2g
Přílohy
IMG_3707.JPG
IMG_3706.JPG
XP DEUS a GARRETT pro-pointer bez něho to nejde
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: moravské vltavíny

Příspěvek od drak66 »

kabido píše:Tady je 10,2g
Dobrej :clap: :clap: :clap: ,tak ses konečně dočkal a já gratuluji :clap: :clap: ,škoda,že je z boku poškozen,ale to nic nemění na jeho kráse,napiš mi odkud je a kde máš ten druhej.
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13895
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: moravské vltavíny

Příspěvek od Koiko »

já tipoval 12g...
i tak dobrý, já bych ho u auta těžko našel :doh: :mrgreen:
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
kabido
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 3186
Registrován: pát 01. dub 2011 6:46:44
Bydliště: Třebíč

Re: moravské vltavíny

Příspěvek od kabido »

Tady je foto toho šmudlínka. Měl jsem z něj mega radost můůůůůůůůůůůůůůůj první
Přílohy
20160924_120537.jpg
XP DEUS a GARRETT pro-pointer bez něho to nejde
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: moravské vltavíny

Příspěvek od drak66 »

:clap: :clap: :clap: :clap: i ten se počítá :clap: :clap: ,je to tam dost pěkně opršený,no já při sluníčku bych nedal nic :D :violin:
Uživatelský avatar
jarin
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: pon 02. dub 2012 9:38:03

Re: moravské vltavíny

Příspěvek od jarin »

Pazour60 píše:Taký macek :shock: , to bych ho možná viděl i já :D
Ale, co to dalo práce
Přílohy
Fotografie-0192.jpg
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: moravské vltavíny

Příspěvek od drak66 »

:mrgreen: kabidák je pěkně nas.ačky-leze tam po kolenách,blázen :lol: :lol: ,ale vyplatilo se :violin:
Odpovědět

Zpět na „Minerály“