obraz

Other
Uživatelský avatar
Hejkal
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 76
Registrován: pon 23. pro 2013 23:27:04
Bydliště: přeci doma :)

obraz

Příspěvek od Hejkal »

myslítě že by tento obraz šel ještě zachránit, zrestaurovat?je to pěkně povedá malba ty vyznamenání když si na ně šáhnete tak jsou jako pravá :) , co myslíte ??
Přílohy
.
.
Stará legenda praví, že příroda se řídí každým i naším nejmenším pohybem nebo myšlenkou. Reaguje podle toho, jak se k ní my sami chováme.
Uživatelský avatar
zero
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 291
Registrován: ned 24. led 2010 0:05:33
Bydliště: Třebíč

Re: obraz

Příspěvek od zero »

Zrestaurovat půjde určitě, ale připrav se, že to nebude nic levného.
Je to o tom relaxu.
Uživatelský avatar
Hejkal
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 76
Registrován: pon 23. pro 2013 23:27:04
Bydliště: přeci doma :)

Re: obraz

Příspěvek od Hejkal »

měl bys nějakou představu cca kolik by to tak mohlo stát?
Stará legenda praví, že příroda se řídí každým i naším nejmenším pohybem nebo myšlenkou. Reaguje podle toho, jak se k ní my sami chováme.
Uživatelský avatar
kyl
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1032
Registrován: ned 25. lis 2012 16:51:32
Bydliště: Znojemsko

Re: obraz

Příspěvek od kyl »

Poškozená část je jednobarevná(černá)to domaluješ. :)
Uživatelský avatar
zero
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 291
Registrován: ned 24. led 2010 0:05:33
Bydliště: Třebíč

Re: obraz

Příspěvek od zero »

To ti takto neřeknu protože to nedělám. Zkus napsat třeba sem a poptej se nakolik to vyjde:
http://restaurovani.micka.eu/
Pokud to nechceš opravdu jenom zapatlat barvou, ale opravit, pak se odbornému restaurování nevyhneš.

Nebo zkus oslovit kluky na DW- tam je docela dost šikovných opravářů všeho možného.
Je to o tom relaxu.
Uživatelský avatar
Hejkal
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 76
Registrován: pon 23. pro 2013 23:27:04
Bydliště: přeci doma :)

Re: obraz

Příspěvek od Hejkal »

děkuji za odkaz, koukal jsem na tu stránku na fota před a po (zrestaurování) a líbí se mi jeho práce, ale teď záleží jestli by i zaplátoval ty díry, škoda že jsem ho od dotyčnýho vyčenž o týden dýl, před týdnem byl ještě v poho, před pár dněma se dotýčný opil a proti obrazu začal házet nůž a tak tam ty díry vznikly. Prostě je to vůl DDD... kdyby zrestaurování stálo do dvou tísíc tak byl bych ochoten ty peníze do toho dát, ale víc asi ne :((( zmýma výdajema bych to asi potom celý měsíc
do další výplaty rozdýchával
Stará legenda praví, že příroda se řídí každým i naším nejmenším pohybem nebo myšlenkou. Reaguje podle toho, jak se k ní my sami chováme.
Uživatelský avatar
jiri127
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 346
Registrován: sob 02. led 2010 15:38:31
Bydliště: Dukovany, 26let

Re: obraz

Příspěvek od jiri127 »

Zdar, pěknej obraz. Ten borec ma na stránkách, že opraví i díry, takže to nebude problém. Zkus mu poslat fotky, poptat se co by to koštovalo a napiš to sem. Celkem by mě to zajímalo. Má to opravdu dobře zmáknuté, je šikovný a to se platí. Ale do takového obrazu by se možná vyplatilo investovat....
XP Gmaxx II+KTčko
Uživatelský avatar
jezero
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1079
Registrován: ned 03. led 2010 22:32:45

Re: obraz

Příspěvek od jezero »

Hlavně jest-li to není olejem domalovaná reprodukce. Těch bývalo celkem hodně.
Uživatelský avatar
Hejkal
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 76
Registrován: pon 23. pro 2013 23:27:04
Bydliště: přeci doma :)

Re: obraz

Příspěvek od Hejkal »

tak z obrazu asi nic nebude,zrestaurování by stálo šílený penízky :( :( :roll: :roll: posílám email který jsem obdržel od pana Zbyňka Micka viz. kontakt od Zera http://restaurovani.micka.eu/

,,Dobrý den,

tak obraz nepochybně restaurovat lze. Že je ve špatném stavu lze vidět i z nepříliš kvalitní přiložené fotografie.

Abych se k tomu mohl blíže vyjádřit, musel bych si obraz prohlédnout osobně.

U obrazu v takovémto stavu, je nutno nejdříve stabilizovat obrazové vrstvy / rentoaláž - nažehlení na nové plátno/ a pak teprve je možno malbu čistit, vytmelit a retušovat jednotlivé defekty. Řadu věcí nemohu podle fotografie posoudit, ale orientačně by byla cena více jak 10 tis.

S pozdravem

Z.Micka ,,
Stará legenda praví, že příroda se řídí každým i naším nejmenším pohybem nebo myšlenkou. Reaguje podle toho, jak se k ní my sami chováme.
Uživatelský avatar
zero
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 291
Registrován: ned 24. led 2010 0:05:33
Bydliště: Třebíč

Re: obraz

Příspěvek od zero »

To jsem si myslel. Ona restaurace obrazu totiž není sranda, pokud to nechceš opravit jak mistr Bean Portrét Whistlerovy matky
Obrázek
Je to o tom relaxu.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“