Tipy: Osobně toto provádím vždy po grilovačce, kdy je rozpálený venkovní gril, doma je ten smrádek neunosný.
Někdo to ještě před vložením do vosku nechá povařit v taninu
Zajímavé je, že pokud toto provádím v létě, tak se k tomu odéru stahují vosy...
Já to čistím stejně,jen železo pak dost zahřeju,ponořím do tohoto oleje http://eshop.ancfod.cz/eshop.php?action ... d=161-0276kacuro píše:Před lety jsem používal parafín. I přesto, že jsem železo vyčistil na kov, posléze nechal vodu odpařit v troubě a poté pár minut louhoval v roztaveném parafínu, mi ty věci po nějaké době začaly opět chytat lišku.
můžeš uvést konkrétní autovosk který se používá,na netu je toho spousta tak nevím co si vybrat,je fakt že voskem rez občas proleze ale řekl bych že je to většinou nedostatečným odrezením někdy do těch porů není prostě vidět a u některých věcí kdybych šel uplně nadoraz tak mi s předmětu ani nic nezbudekovkop píše:Včelí vosk se už skoro nepoužívá, propouští dost procent vody. Dnes se používají autovosky, jsou dostupnější a více pomáhají.