Hledání uplně jinak

Other - meetings, detectors, ...
Uživatelský avatar
cotojetohle
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1491
Registrován: ned 07. bře 2010 13:30:23

Re: Hledání uplně jinak

Příspěvek od cotojetohle »

zajdu zajdu...neboj kamaráde.-)))
50% dělá štěstí
30%chodit,chodit,chodit,
10%lokalita
6%práce s klackem
4%detektor
Uživatelský avatar
Grufa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 08. bře 2012 11:55:50

Re: Hledání uplně jinak

Příspěvek od Grufa »

Noo pánové DÁMY , jak to tak pročítám , už jsem objednal detektor (skoro nejlevnější) , nikdy sem to nedržel v ruce , tak snad postací (Bounty hunter gold digger). Aspon na chvilku by mě mohl utvořit usměv na tváři. Jen nevím jak a kde začít , asi neni dobrý nápad hledat malou starou vesničku , když otom nic nevím , bydlím v Dubňanech na hododínsku , kdysi tu vedla štreka kudy táhli vojáci a bylo tu vypálené městečko.
Uživatelský avatar
cotojetohle
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1491
Registrován: ned 07. bře 2010 13:30:23

Re: Hledání uplně jinak

Příspěvek od cotojetohle »

Kámo neřeš značku detektoru ,nebo kde bydlíš........Časem poznáš že je všechno o štěstí a trpělivosti.
50% dělá štěstí
30%chodit,chodit,chodit,
10%lokalita
6%práce s klackem
4%detektor
Uživatelský avatar
kokr
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 468
Registrován: ned 07. bře 2010 11:17:57
Bydliště: Havířov

Re: Hledání uplně jinak

Příspěvek od kokr »

Hornet píše:
cotojetohle píše:Ještě k té svojí slavné metodě.Nehledám moc let,ale historek ala jantarová komnata sem slyšel milion.At těch mrtvejch Němců.....celá 6tá armáda:-)Dokonce sem slyšel i o celém propadnutém zámku do země!!!!A toho zlata co zakopal ten co se už nevrátil:-)No masakr!
Až na jeden případ co mě seriozně zaujal.V jedné vesnici za Krnovem sem se dal před sámoškou do řeči s nějakým chujem.Krom toho že ze mě tahal cigára věděl všechno a o všem.Takže když z něj vypadla historka o pokladu, ani to se mnou nehlo.
Ale pak mi něco podobného řekl i prodavač a a pak i jeden chlap co za mnou přišel v lese.
To už mi bylo divné.
Udajně má jít o zakopané věci po jedné sudětácké rodině v lese za vesnicí.Po válce to tam hledala skoro celá vesnice a nic.
No....at už tam něco je nebo už je to dávno pryč- to je fuk.Jedná se o plochu asi 2 hektary.Někdy třeba naplánuju hromadný výlet spojený s konzumací alkoholu a opékáním.Poklad není prioritou.Jsou tam super čisté lesy a hezký výhled.
Ale mezi náma.....kdo se občas nezasní že?

Krásně píšeš Milánku a proč se mnou a s Lubošem nezajdeš někdy na hrnek a pokec do teplé nálevny. Petr :?:
jj.Pravdu díš Petříčku,ten lump nechce jít na pivo :twisted: Já ho ztrestám :lol:
Apex est autem senectutis auctoritas.
Uživatelský avatar
cotojetohle
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1491
Registrován: ned 07. bře 2010 13:30:23

Re: Hledání uplně jinak

Příspěvek od cotojetohle »

Pojdte radči další sobotu někam kopat...Já se hospodě radči vyhýbám.Vždy mě postihne neštěstí že piju jedno pivo za druhým:-))))))))))
50% dělá štěstí
30%chodit,chodit,chodit,
10%lokalita
6%práce s klackem
4%detektor
Uživatelský avatar
kokr
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 468
Registrován: ned 07. bře 2010 11:17:57
Bydliště: Havířov

Re: Hledání uplně jinak

Příspěvek od kokr »

cotojetohle píše:Pojdte radči další sobotu někam kopat...Já se hospodě radči vyhýbám.Vždy mě postihne neštěstí že piju jedno pivo za druhým:-))))))))))
Milánku já jsem celej tejden v práci a v sobotu i neděli mám ranní. Tento tejden celej odpo.až dnes konečně frei :violin: Ale domluvíme se,řeknu Petrovi a vyberu nějakej termín,nebuj,ju? :dance:
Apex est autem senectutis auctoritas.
Uživatelský avatar
styfler
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát 07. kvě 2010 19:14:40
Bydliště: Dobratice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledání uplně jinak

Příspěvek od styfler »

cotojetohle píše:Pojdte radči další sobotu někam kopat...Já se hospodě radči vyhýbám.Vždy mě postihne neštěstí že piju jedno pivo za druhým:-))))))))))
Milan na další víkend jsem domluvený s hanysem že jdeme na 100% hledat, tak zajedeme tam jak jsme se bavili dneska na skype.
Xp adventis 2
Uživatelský avatar
cotojetohle
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1491
Registrován: ned 07. bře 2010 13:30:23

Re: Hledání uplně jinak

Příspěvek od cotojetohle »

Ok...sobota.V nedělu jedu s Jurou Černínem a Švédíkem.Bo ten chuj Švéd furt jen leze kolem Haťe, a kope samé rezavé hovna z války.Jet s ním v autě je též zážitek......Na zemi patrony,za sedačkou trubka z panzerfaustu.........
Šak pak napiš Kokříku.Mám těd i za Frenštátem pár míst.Těd jsem tam i s Julkem.Už nebydlí v Opavě ale ve Frenu u fotrů.Šel ve středu za město napole zkusit novej Minelab a za hodinku plná kapsa.Sice nic extra mědáky a tak,ale na valachy slušné
50% dělá štěstí
30%chodit,chodit,chodit,
10%lokalita
6%práce s klackem
4%detektor
Odpovědět

Zpět na „Ostatní - srazy, detektory, ...“