Hledání uplně jinak

Other - meetings, detectors, ...
Uživatelský avatar
cotojetohle
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1491
Registrován: ned 07. bře 2010 13:30:23

Hledání uplně jinak

Příspěvek od cotojetohle »

Tato metoda je vyzkoušena a funguje.
Hned na začátku upozornuji že není vhodná pro abstinenty.Ti se bohužel musí držet klasických postupů.
Co k tomu potřebujeme:
1.Detektor
2.Ostatní hledačskou výbavu
3.Peníze
4.2 dny volna
5.půlitr alkoholu

Zde je návod:
Doma vybereme na mapě nějakou vísku či vesnici která má min. aspon 100 let.
Sedneme na vlak a jedeme tam./Nedoporučuji jezdit autem/.Po výstupu najdeme místní knajpu.Pozor!
Hledáme naprosto obyčejnou nalejvárnu nic nobl!
Před vchodem do nalejvárny vybalíme detektor tak ,aby celá knajpa viděla že hledáme.
Pozdravíme nahlas,aby o nás věděla celá hospoda.
Přichází rozhodující chvíle návodu.Je třeba se seznámit s místními alkoholiky/těmi nejstaršími/
Ideální je poručit nějaké rundy ,rozdat cíga apod.
Po vyslechnutí klasických otázek typu:" Jak hluboko to bere?""Co už si našel?"To hledá i zlato?" ,zečneme vyzvídat.
Ptáme se po starých cestách,budovách,místech kde se konali jarmarky a jiné.
Pozor!Je nutné za střízlivého stavu rozlišit legendy/typu:Vím kde je tuna zlata/ od pravdivých zpráv.


Tot celé.Druhý den vyrážíme na prozrazená místa a kopeme.
50% dělá štěstí
30%chodit,chodit,chodit,
10%lokalita
6%práce s klackem
4%detektor
Uživatelský avatar
vlk
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 126
Registrován: pát 27. srp 2010 10:58:01
Bydliště: Křivoklátsko

Re: Hledání uplně jinak

Příspěvek od vlk »

:lol: :lol: :lol: Tak tohle určitě funguje. To je nad slunce jasný. :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Slater
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2252
Registrován: pát 25. pro 2009 10:22:55
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledání uplně jinak

Příspěvek od Slater »

No je potřeba napsat, že místní opilce je potřeba nebrat vážně.

Na slezským srazu první večer místní opilec věděl, kde jsou zakopaný němci i s tankama, ale bohužel ukazoval jak hodinky - každou chvilu uplně jinam :lol:
Uživatelský avatar
styfler
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát 07. kvě 2010 19:14:40
Bydliště: Dobratice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledání uplně jinak

Příspěvek od styfler »

Slater píše:No je potřeba napsat, že místní opilce je potřeba nebrat vážně.

Na slezským srazu první večer místní opilec věděl, kde jsou zakopaný němci i s tankama, ale bohužel ukazoval jak hodinky - každou chvilu uplně jinam :lol:
:D :D :D
Xp adventis 2
Uživatelský avatar
filo
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 510
Registrován: pon 04. led 2010 9:34:04
Bydliště: Strebowitz

Re: Hledání uplně jinak

Příspěvek od filo »

Slater píše:No je potřeba napsat, že místní opilce je potřeba nebrat vážně.

Na slezským srazu první večer místní opilec věděl, kde jsou zakopaný němci i s tankama, ale bohužel ukazoval jak hodinky - každou chvilu uplně jinam :lol:
Nebyl to ten kterého jsem se ptal na tu pískovnu? Takový starší ožrala,který se jmenoval Bohouš?
Ten byl totiž dost akční,nejdřív ze mne tahal cigára,pak chtěl koupit pivo a nakonec se semnou chtěl líbat :D
Potom mu bylo Milanem rázně doporučeno aby naši společnost opustil ;) .

Jinak Milan - super článek
DETECTOR Connecting People
Teknetics G2,Teknetics T2 ,Garrett ACE 150,Treasure Hunter SW-238
fil.luk@seznam.cz
Člen SILESIA HUNTERS
Uživatelský avatar
drachir1
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: pát 29. led 2010 9:53:28

Re: Hledání uplně jinak

Příspěvek od drachir1 »

Tak toho týpka si velmi živě pamatuji a to jsem u stolu pobyl jenom chvíli a nedalo se to poslouchat.V sobotu odpoledne chvíli než jsem musel odjet se k našemu stolu (já + dvě ženštiny) přimotal nějaký místní a krom nějakejch keců celkem vážně tvrdil,že ví kde jsou pohřbení nějací ss manni.Tak kdo ví jestli kecal,ale vypadal celkem,že ví o čem mluví.Tak snad příště.
Uživatelský avatar
Zlatokop Tom
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 23
Registrován: úte 10. led 2012 20:23:02

Re: Hledání uplně jinak

Příspěvek od Zlatokop Tom »

Já jsem na svých cestách za nerosty jednou s kamarádem zvolil stejnou taktiku a po prochozenejch několika kilometrech jsme se vydali do hospody něco vyzvědět aby jsme konečně něco našli.Jednalo se o zkamenělou pryskyřici Valchovit pojmenované podle názvu vesnice Valchov.Po několika pivech a panácích s jedním důchodcem - domorodcem jsme se dozvěděli že kdysi tam toho byla spousta,že to nosili faráři za mlada do kadidla,ale že tu "pryskyřicu" už dlouho neviděl,naposledy když kopali základy na obchod,ale o tu se hned hlásili z nějakýho muzea v americe a za to co utržili si postavili mateřskou školku. :lol:
Uživatelský avatar
Bigger
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 896
Registrován: ned 21. lis 2010 15:17:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledání uplně jinak

Příspěvek od Bigger »

Milan - supr!!!
Uživatelský avatar
cotojetohle
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1491
Registrován: ned 07. bře 2010 13:30:23

Re: Hledání uplně jinak

Příspěvek od cotojetohle »

Ještě k té svojí slavné metodě.Nehledám moc let,ale historek ala jantarová komnata sem slyšel milion.At těch mrtvejch Němců.....celá 6tá armáda:-)Dokonce sem slyšel i o celém propadnutém zámku do země!!!!A toho zlata co zakopal ten co se už nevrátil:-)No masakr!
Až na jeden případ co mě seriozně zaujal.V jedné vesnici za Krnovem sem se dal před sámoškou do řeči s nějakým chujem.Krom toho že ze mě tahal cigára věděl všechno a o všem.Takže když z něj vypadla historka o pokladu, ani to se mnou nehlo.
Ale pak mi něco podobného řekl i prodavač a a pak i jeden chlap co za mnou přišel v lese.
To už mi bylo divné.
Udajně má jít o zakopané věci po jedné sudětácké rodině v lese za vesnicí.Po válce to tam hledala skoro celá vesnice a nic.
No....at už tam něco je nebo už je to dávno pryč- to je fuk.Jedná se o plochu asi 2 hektary.Někdy třeba naplánuju hromadný výlet spojený s konzumací alkoholu a opékáním.Poklad není prioritou.Jsou tam super čisté lesy a hezký výhled.
Ale mezi náma.....kdo se občas nezasní že?
50% dělá štěstí
30%chodit,chodit,chodit,
10%lokalita
6%práce s klackem
4%detektor
Uživatelský avatar
Hornet
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8
Registrován: stř 01. úno 2012 22:09:24

Re: Hledání uplně jinak

Příspěvek od Hornet »

cotojetohle píše:Ještě k té svojí slavné metodě.Nehledám moc let,ale historek ala jantarová komnata sem slyšel milion.At těch mrtvejch Němců.....celá 6tá armáda:-)Dokonce sem slyšel i o celém propadnutém zámku do země!!!!A toho zlata co zakopal ten co se už nevrátil:-)No masakr!
Až na jeden případ co mě seriozně zaujal.V jedné vesnici za Krnovem sem se dal před sámoškou do řeči s nějakým chujem.Krom toho že ze mě tahal cigára věděl všechno a o všem.Takže když z něj vypadla historka o pokladu, ani to se mnou nehlo.
Ale pak mi něco podobného řekl i prodavač a a pak i jeden chlap co za mnou přišel v lese.
To už mi bylo divné.
Udajně má jít o zakopané věci po jedné sudětácké rodině v lese za vesnicí.Po válce to tam hledala skoro celá vesnice a nic.
No....at už tam něco je nebo už je to dávno pryč- to je fuk.Jedná se o plochu asi 2 hektary.Někdy třeba naplánuju hromadný výlet spojený s konzumací alkoholu a opékáním.Poklad není prioritou.Jsou tam super čisté lesy a hezký výhled.
Ale mezi náma.....kdo se občas nezasní že?

Krásně píšeš Milánku a proč se mnou a s Lubošem nezajdeš někdy na hrnek a pokec do teplé nálevny. Petr :?:
EX II
Odpovědět

Zpět na „Ostatní - srazy, detektory, ...“