toto jsem dnes koupil.

Other - meetings, detectors, ...
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: toto jsem dnes koupil.

Příspěvek od drak66 »

2krejcary,s dírkou,ale za 27kč? jinak suprovej ;)
Přílohy
-červen narozky 224.jpg
-červen narozky 225.jpg
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13905
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: toto jsem dnes koupil.

Příspěvek od Koiko »

drak66 -Ahoj, pěkné, pokud budeš mít čes, hoď foťák na stativ Makro, nebo SuperMakro a vyfoť každou zvlášť rub i líc a poté je dej na NUMISMATIKA - IDENTIFIKACE MINCÍ. Předpokládám, že digitální mikroskop nemáš..., ale tím foťákem uděláš také dobré snímky.
Ahoj
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: toto jsem dnes koupil.

Příspěvek od drak66 »

koiko,já to líp nenafotím,mám digitál fuji 4mpix,zatím jsem se to nenaučil,mincí mám celkem dost,ale potřebuji fotografa :lol: a někoho kdo by to dával do příslušné sekce,já než to natukám tím jedným prstem,tak jsem z toho hotovej :lol: :lol: :lol: a když mám promile,tak to ani na klávesnicu nevidím,tak to radši vypnu.
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13905
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: toto jsem dnes koupil.

Příspěvek od Koiko »

s mě rozbil.... :mrgreen: co dodat, snad jen -- zkus toto -- FORUM /horní lišta/---NUMISMATIKA -- a v půlce je IDENTIFIKACE MINCÍ. Když nám to tam dáš, tak co se Slaterem poznáme, tak si to pak sami rozhážemem a popíšeme do příslušných sekcí. Jinak plně rozumím roztřeseným rukou... Já tím dost trpěl na vojně - a faktem je, že mě to vyléčilo...
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: toto jsem dnes koupil.

Příspěvek od drak66 »

Z chlastu se zatím neklepu,nejsem blázen zas často tolik nechlastám. ;) Bude mi 45let a prostě na tu techniku naše generace moc nebyla,spíš nebyla k tomu učená a od děcek,když potřebuju poradit,tak nemají čas.Jinak,než bych ty mince nafotil,tak by mi víkend nestačil,od říma po dnešek+mince z celého světa,třeba Barbados,Indie,Filipíny,Kuba atd.Kdybys byl poblíš,odpoledne bych ti věnoval a mohl sis to nafotit. ;)
Odpovědět

Zpět na „Ostatní - srazy, detektory, ...“